Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Free Paterns Online , alita designs , free cross stitch pattern , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky

free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


Rotvajler
Kočenky moje, neměla by jste prosím některá předlohu na vyšívání rotvíka? A nebo netušíte kde by mohli nějakou hezkou mít? Kamarádce umřel její a já bych jí ráda vyšila dáreček. Děkuji moc. Na velikosti mi moc nesejde. Důležitý je motiv.
 
Ano, je to tak, také jsem hledala, asi byl opravdu zrušen

pinterest - znám, jsem tam, hledám tam inspiraci na zahrádky...děkuji jsi hodná, že jsi na to mrkla.........
Denčo , zkoušela jsem hledat , ale všechny variace " club point de croix" mě vedou na pinterest a na ten tady odkaz dát nemohu .
Tak jsem Denčo prfojela všechny a fungují jen 3 :-( Zdědila jsem je se správcovství , pokusím se najít a opravit .
děvčata , nevíte odkaz na club-point-de-croix , tady není odkaz funkční...
 
Koukám , že ses zase do křížku "zakousla " . To je dobře , ať se ti daří :-)
Miroslava jen si tak vyšívat  vyšívané obrazy
Ahoj, všichni
Přehrabávám tak trochu svůj web. Včera jsem znovuvytvářela jednu starou předlohu (Jablíčka), kterou prostě nemám, jen pixelový obrázek. Napsala jsem o tom článek, jak z obrázku bezpečně zjistit barvy mulinek. Myslela jsem, že by vás to tady (v předlohách) mohlo zajímat. http://www.krizkoveumeni.cz/rekonstrukce-predlohy/
 
Nákup na SEWANDSO
Ahoj, budu na nakupovat na SEWANDSO http://www.sewandso.co.uk/?gclid=CJHqmfuN_84CFc8aGwodD0MNYw Kdyby se chtěl někdo připojit, bude vítán :o)) Datum uzávěrky je 25.9.2016. Objednané věci mohu vzít i do Škrdlovic nebo posílám poštou doporučeně.
 
Sraz ŠKrdlovice říjen 2016
Ahoj holky,..

vyhlašuju Sraz Škrdlovice 19-23.10.2016

Prosím hlaste se mi do vzkazníku - kdy přijedete, jakým jídlem začnete, skončíte. Ve vzkazniku dejte nadpis sraz škrdlovice - lip se mi to pak hledá.

Zálohy prosím posílejte na 517 102 018/2700, 220 Kč/noc x počet nocí nejpozději do 10.10.2016

Děkuji.
 
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Tak to je fajn, že se zadařilo :-). Ať se ti hezky vyšívá.
Díky holky, taky jsem ji nikde nakonec nesehnala. Naštěstí Sendy tuto sadu vyšívala, takže předlohu mám a tímto ji ještě jednou moc děkuji :)
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Koukala jsem a na sewandsu nic a ani na ebay a pokud se objeví, tak vzhledem k tomu, že už se nevyrábí, tak bude dosti drahá.
Možná by se dala koupit někde v cizině , ale je otázka , zda by sada nebyla pro nás do Česka předražená .
Aha,tak snad se najde někdo,kdo to má už vyšité a věnuje Ti předlohu
Psala jsem paní Bergové, ale prý se to už pár let nevyrábí :(
Napiš přímo do NB,pokud se vyrábí p.Bergová by Ti ji podle mě určitě objednala.
Předloha Vervaco
Zdravím Vás dámy. Mám takový skromný dotaz, nevíte prosím jestli se dá ještě koupit předloha nebo sada od Vervaca Diana (Princezna Lady Di)? Viděla jsem jí v Nb vyšívání ale už ji nemají:-( díky za každou odpověď. Markéta
 
předloha
slovaj - tvůj příspěvek mažu , tento klub neslouží na poptávku po předlohách - viz pravidla klubu . Dík za pochopení laduša
 
ta je krásná opravdu jako živá
pandasek pandalinky 
Ano, moc pěkná veveruška. Našla jsem i tvé stránky a něco pročetla jak píšeš o sobě. Tvé stránky jsou velmi inspirativní. No teď jdu do výšivky co mám rozdělanou a pak se na tvé stránky vrátím.