Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Free Paterns Online , alita designs , free cross stitch pattern , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky

free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


Zkuste pohledat , na Muchu se už nevztahují autorská práva , takže jeho obrázky zpracovává poměrně dost firem , které se zabývají křížkovou výšivkou . Docela dost předloh ke koupi mají i Rusky na etsy.com
 
Něco mám. Pohledám v časopisech. Bude to chvilku trvat .M
DOTAZ
Krásný den všem, sháním předlohy Alfonse Muchy. Nemá někdo náhodou? Děkuji
 
Ano , existují free programy , ale o jejich kvalitě mám silné pochybnosti . Pokud předlohu neseženeš komerčně , zkus se domluvit se Sendy , ta dělá perfektní předlohy .
Tady je to víno, oficiální obchod
 
Přesně, jak píše Zdezby. Lícový žerzej bez okrajů má tendence se kroutit. Jaký je to materiál? Počítám, že něco umělého. Kdyby to byl přírodní materiál, dá se hodně ještě spravit blokováním hotového výrobku (blokování je ve zkratce namočení a srovnání do požadovaného tvaru, ve kterém pleteninu zafixuješ, např. špendlíky, a necháš uschnout). Bohužel na umělé materiály to moc nefunguje, ty se dost urputně vracejí do původního tvaru.
Zdezby vyšivka 
Myslím, že jsi neudělala nic špatně. Já osobně bych volila mnohem silnější přízi (vlnu) silnější jehlice a středně pevný úplet. Záleží taky na tom jak pevný máš začátek a určitě je úplet (na foto) pletený 1 hl,1obr., případně bych to viděla na 1 hl.anglicky, 1 obr. Ale nezoufej, chybami se člověk učí :))
Dobrý den, děvčata pletařky prosím o radu.chtěla jsem dceři uplést toto ale ten přední díl se mi takto zkroutil, prosím o radu co jsem udělala špatně, nebo jak to napravit, moc děkuji
 
koalaa Ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo 
Měla jsem to rozstříhané a předlohu slepenou k sobě. Ale už mám, co jsem potřebovala
To ti ale tedy musí chybět i kus předlohy , protože klíč bývá na jednom z listů předlohy.
koalaa Ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo 
Zdravím po letech všechny vyšívačky. A zrovna přicházím s prosbou. Vytáhla jsem po asi pěti nebo i možná více letech vyšívání. Mám rozdělanou benátskou masku od Lanarte a zjistila jsem, že jsem někde ztratila klíč ke značkám na předloze. Moc prosím, nemáte některá??? Děkuji předem za každou odpověď
 
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
napíš výrobcovi. viem, že párkrát už posielali, keď niekomu nevyšli bavlnky. napíš, čo sa stalo, možno sa podarí.
prosím, prosím, smutně koukám - neleží někomu doma zbytky bavlnek po vyšívání sady Lost no more od Dimension?
Před pár lety jsem koupila sadu přes e-bay a nějak jsem ztratila většinu bavlnek. Moc ráda bych to dala dohromady.
 
spiider vyšívanie ako  koníček
Black friday sale, od dnes do zajtra, zlava 70%!!!
 
Moc děkuji. Věděla jsem,kde se mám zeptat☺
HelkaP vedieť tak natiahnúť deň...  Album


https://vk.com/album-62193091_183513678 - tu ich ma v albume. Vacsina tych rusiek mava moznost platit pay-pal a potom poslu do e-mailu len schemu v pdf. Ceny vacsinou nebyvaju az tak zavratne vysoke.
Aha. Tak, že to asi nebude v prodeji :-( to je docela škoda, Jsou moc hezké. I tak děkuji.
podle podpisu na předloze, bych řekla, že je to autorská předloha nějáké rusky.
Hlavičky chytré netušíte některá, která firma vyrábí tyto předlohy a kde by se daly koupit ? Viděla jsem na pinterestu, je to láska na první pohled, ale nikde jsem nenašla, kde by se daly koupit. Předem děkuji. jsou celkem čtyři :