Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Free Paterns Online , alita designs , free cross stitch pattern , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky

free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


Moc děkuji. Věděla jsem,kde se mám zeptat☺
HelkaP vedieť tak natiahnúť deň...  Album


https://vk.com/album-62193091_183513678 - tu ich ma v albume. Vacsina tych rusiek mava moznost platit pay-pal a potom poslu do e-mailu len schemu v pdf. Ceny vacsinou nebyvaju az tak zavratne vysoke.
Aha. Tak, že to asi nebude v prodeji :-( to je docela škoda, Jsou moc hezké. I tak děkuji.
podle podpisu na předloze, bych řekla, že je to autorská předloha nějáké rusky.
Hlavičky chytré netušíte některá, která firma vyrábí tyto předlohy a kde by se daly koupit ? Viděla jsem na pinterestu, je to láska na první pohled, ale nikde jsem nenašla, kde by se daly koupit. Předem děkuji. jsou celkem čtyři :
 
určitě něco najdeš na pinterestu
Gumídci méďové
Nemá prosím někdo předlohu na tyto medvídky, nevím jestli existuje . díky
 
Prosím pěkně , než sem přidáte příspěvek , přečtěte si pravidla klubu ! Tento klub neslouží k poptávce po předlohách a už vůbec ne po nelegálních kopiích uložených na internetu . Váš příspěvek mažu .Díky za pochopení
Předloha závodní auto na záložku
Prosím, kde seženu ? Nikde jsem dosuď neviděla tak malé, aby se vešlo na záložku.
 
Díky moc, jsou to ony.
 
Prosím , poptávku příště dej do bazaru . Děkuji ladusa
 
Nevím jaká slunečnice to byla, ale sady Dome se dají koupit na Alibabě https://www.alibaba.com/product-detail/Sunflower-Dome-cross-stitch-cross-stitch_60319890086.html?spm=a2700.7724838.0.0.L0xTCm
Zdravím, nemáte náhodou někdo předlohu slunečnice od Dome z webu Coricamo? Docela velká a drahá, než jsem dala peníze dokupy, firma Dome zanikla a na Coricamo už se ten obraz nesežene. Moc o něj stojím.
 
Nákup na SEWANDSO
Ahoj, budu na nakupovat na SEWANDSO https://www.sewandso.co.uk Kdyby se chtěl někdo připojit, bude vítán :o)) Datum uzávěrky je 3.4.2017. Objednané věci mohu vzít i do Škrdlovic nebo posílám poštou doporučeně.
 
Pokud Vám nezáleží na velikosti,nechala bych si udělat předlohu z fotky,to bude skvělý dárek a milá vzpomínka pro kamarádku.
Barborka2010  
RIOLIS - Granátová jablka
Prodám kompletní sadu RIOLIS. http://www.nbvysivani.cz/vysivaci-sady/rio-1618-granatova-jablka/ Využiji pouze předlohu (okopírováno), jinak používám jiné materiály. PC 859 Kč, nyní 400 Kč. Balení obsahuje: bavlněné příze Anchor (15 barev) Aida 14ct béžová barevná předloha jehla návod
 
Rotvajler
Kočenky moje, neměla by jste prosím některá předlohu na vyšívání rotvíka? A nebo netušíte kde by mohli nějakou hezkou mít? Kamarádce umřel její a já bych jí ráda vyšila dáreček. Děkuji moc. Na velikosti mi moc nesejde. Důležitý je motiv.
 
Ano, je to tak, také jsem hledala, asi byl opravdu zrušen

pinterest - znám, jsem tam, hledám tam inspiraci na zahrádky...děkuji jsi hodná, že jsi na to mrkla.........