Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Hlásím , že dneska obálka v pořádku dorazila . Leni , díky :-)
To víš - nějak jsem to letos kolem vyšívání moc nezvládala :-) Klidně nech obrázek na příště. Vůbec nevadí :-) Obálka odešla až včera tak snad dorazí dneska :-)
Ahoj Leni , dlouho tě nebylo vidět .
Díky moc za příspěvky na dětskou:-) A nebude ti vadit , když nechám obrázek na příští kolo ??? Letos se toho sešlo doopravdy hodně , takže některé výšivky už nezpracovávám na letošek .
Příspěvek
Ahoj děvčata. Na poslední chvíli přidávám můj skromný příspěvek. Magnetky Harry Potter a jeden Mimoň. A snad se bude hodit jednoduchý obrázek na polštářek pro nějakého staršího výrostka. Tentokrát jsem absolutně nestíhala a aspoň jsem něco málo spíchla za posledních pár dní když jsem onemocněla a musela se zastavit :-) Jinak všechnz výtvory jsou úžasné - jako vždy :-) Obálku pošlu někdy v týdnu :-) Zkusím něco stihnout ještě na růžovku. snad to vyjde.