Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Zeta1 n a Nibu
Zapomněla jsem vám holky poděkovat , pardon ... napravuji ... díky , díky :-) magnetky jsou supr
PS : Zetuš , bavlnky jsem ti dnes poslala a psala ti email .
 
dětská 2017
hlášení 1
už jsem "bezvnoučatová" , takže prvně jsem musela úřadovat a za druhé odpočívám . Už se budu moct zase naplno věnovat křížku .
hlášení 2
dnes v pořádku dorazily obálky od Zety 1 a Nibu s magnetky , tady pilňucha Zeta1 ( už asi pátá várka magnetků) , Nibu sem fotku magnetků Star Wars už dávala
hlášení 3
zároveň dorazila obálka od pí. Kozejové ( která se sem na nás chodí dívat , protože taky ráda vyšívá křížkem) a v ní parádní záložky s pěkným vyjádřením , že ráda udělá svou prací radost někomu jinému . Děkujeme moc za Váš příspěvěk pro děti , velice si toho vážíme .
 
Díky za za zprávu :o)) Jsem ráda, že se obrázky líbí.
Alexandra
Tak jsem na chvíli udala mrňata ségře a sjela na poštu. Obálka dorazila v pořádku a obrázky jsou jeden hezčí než druhy :-) Ještě jednou díky moc .
 
Teda , jaguš !!!!!!!!.......... byla bych mnohem radši , kdybys nemusela " píchat" protistresově , ale jsi prostě 1 *
Hančo,ty jsi nezmar!!!!Je to parááááda!!!!
Hani,pěkné magnetky,ty půjdou na odbyt.Jsi dobrá,že co by novopečená mamina si dokážeš uspořádat čas a dny tak abys mohla pár volných chvil věnovat i jehličce.
pinteres
Protistressové píchání :
 
Jo jo , mamča mi obrázek i magnetky předala a to jsem ani nezaregistrovala , že jsi sem obrázky nedávala . I tobě veliiké poděkování , žes " v pokročilém požehnaném stavu "( jejda toto slovní vyjádření pro těhotenství zní sakra staromódně ) pro děti vyšila okatou číču i oblíbence větších dětí na magnetky :-)
Jsem si uvědomila, že jsem to sem ještě nedala.. Kočička, předloha free z netu (posílala jsem do jarních Škrdlovic, snad se k tobě Ladušo dostala) a pár magnetek (tento nebo příští týden pošlu)
 
at se to brzy zklidni Ladul
A to je moc povedený obrázek , ještě jsem ho nikdy neviděla . Alex , díky mo , nějka ses nám " rozjela " a to je dobře :-) . Jinak se omlouvám za absence .... člověk míní , život mění , těšila jsem se na srpen , až budu mít hotovou robotu ....... a nakonec má m fofr jak hrom . Dík za pochopení .
super neokoukaný obrázek
Dětská charita - na polštářky
Tinkerbell - Elf on the bee
 
dětská
Tak mám hotovou robotu , už bude víc času na dětskou .
Tady jsou 2 obrázky navíc od JanySK , které sem ještě nevkládala . Ostatní už dávala sama . Jani , ještě jednou díky :-)
 
Jsem ráda, že to dorazilo v pořádku a že se ty dva obrázky budou hodit. Mě doma už ležely dlouho a nevěděla jsem co s nima.
Měla jsem tady 7-letou neteř a málem jsem přišla o další magnetky na charitu :o)
Už jsem dětem říkala, že to, co je vyšité, prostě nedám a že jim vyšiju další, ne hned, ale nějak brzy.
Co mě překvapilo je, že jak sedmiletá, tak 12-ti letá neteř jedou po motivech se srdíčky.
Asi budu brzy přesrdíčkovaná :o)
To jen jako tip, kdyby chtěl někdo něco vyšívat, že ty srdíčka jsou pořád v kurzu :o)
 
Jana SK
Hlásím , že jsem ti zapoměla sdělit , že obálka v pořádku dorazila . Jani , díky veliké :-)
Mám teď fofr , ale ty 2 čtvercové obrázky časem vyfotím a dám je sem - na polštářky se budou hodit na stopro :-)
 
odpočinula.Jen ji nakup .ještě budou,jak to tu trochu pofackuji
Ale ty jsi byla pilná :-) Díky Hani .
A odpočinula sis ??? Ještě , žes sem magnetky dala . musím dokoupit magnetickou folii --- už na ní myslím od Škrdel a úplně jsem na ní zapomněla :-(