Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
To se mi ulevilo. :-)
 
Vosje
Tak jsi to poslala správně. ;-)
 
Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
No, adresy jsem se sice nedockala, ale nasla jsem nejakou na strankach Krizku, tak snad je to spravne. Posilam obrazek na adresu Vysivanicka. Pokud budou holky tak hodne, ze ten muj obrazek vyfoti, tak ho mozna i uvidite, vysivala jsem pismenko O. Doufam, ze jsem to tim obsivanim moc nezprasila. :-)
 
teda dievčatá pekne sa tá abeceda dáva dokopy...
 
stromovous Z matematiky jsem nematurovala  <°---<
Zdravím, volala mi Vosje, který vás prosí, abyste jí do pošty poslaly jakousi poštovní adresu, zřejmě nějakého toho charitativního projektu.
 
Já jsem včera odeslala Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 
Máte to děvčata moc krásné, děťurence budou určitě šťastný za tak veselé obrázky.
 
Tak hlásím, že dnes odesílám písmenko H. Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 
Už dorazily, jsou krásné!
olgaskrlova http://www.rucniprace.cz/i_skrlova.php 
Hezký den. Včera jsem posílala dokončené obrázky. První je Hummelka a druhý obrázek je z internetu,od Gockla. Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
 
Snehurka7
tak dík, pošlu tak za 14 dní.
 
Snehurka7 aj ja viem  vyšívať! :)
lucka1 - myslim, ze sa to bude dat aj do dalsieho kola, keby to bolo pismenko, tak by to muselo byt teraz
vosje - ja to tiez posielam az dnes
matan - krasa
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us pred chvíĺou prinesená zarámovaná charita
 
Vosje Even foxes are not what they seem :-)  I'm deranged
Já to dnes určitě dokončím, ale nestihnu to už vyprat a vyžehlit, takže to budu posílat zítra, na poslední chvíli. Ale mělo by to být 30.6. na místě. Moc se omlouvám, ale momentálně mám nějaké trable a mám jich moc, takže mi to nejde tak, jak bych si představovala. Ta zručnost trochu utrpěla, mocka jsem párala. Ale snad budete spokojené. Akorát nemám jak to vyfotit, ale to asi nevadí, protože takové veledílo to zase není.
 
děvčátka, mám průšvih. Asi vůbec nestíhám dodělat svoji hummelku, mám kopu práce a doma už jenom lehnu. Nešla by použít do nějakého jinčího kola? Jestli ne, tak to budu muset nějak zmáknout.
 
pismenko U
Ahoj, já jsem vyšívala U. Uz jsem jej poslala, ale ted když koukám na ty vaše výtvory, tak zjišťuji že jsem pěkná patla - obšila jsem to normálně tmavě červenou /písmenko je červené/....nojo...tak to dopadá, když si někdo nepřečte pořádně vzorník barev :´-( Tak doufám, že nevadí, když to moje bude atypické.
 
Písmenko T
Další písmenko do abecedy úspěšně dokončeno, zítra vyfotím i posílám. Bohužel nemám foťák doma.
 
Snehurka7 aj ja viem  vyšívať! :)
zajtra putuje dalsie pismenko :o)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 
simona1
Tak já to zkusím s tou hnědou, ale udělám to také křížek po křížku. Ď.
Článek ze Slavkovského zpravodaje
Tak jsem to z toho narychlo vyšmikla, snad to bude stačit, doma to zkusím večer ještě jednou pořádně, jestli to nevyjde lépe. :-)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us