Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Dostali jsme krásnou zprávu od paní Šárky Osvaldové:

Dobrý den, postupně rozvazime nadílky i s krásou od Vas. Moc všechny zdravíme a děkujeme.

nejdou mi sem hodit fotky, tak odkaz na naše stránky,kde fotky najdete.
https://www.facebook.com/K%C5%99%C3%AD%C5%BEek-d%C4%9Btem-106768802730299/?ref=settings
 
Holky, vy jste taaaak šikovné a velký dík Laduše za organizaci a veškerou práci okolo. Určitě z toho bude mít spousta dětí obrovskou radost.
a fotky zkusím samostatně
jestli to okoun zkousne , ,
 
dětská 2018- NF
Stále se mi nedaří vložit příspěvěk , tak naposled :
Pro ty , co nejste na fb , kopíruji poděkování NF Šance onkoláčkům za naší letošní práci :

Nadační fond Šance onkoláčkům
13. listopad v 17:54 ·
Vaše podpora je neuvěřitelná a tak bychom nazvali úžasnou partu nadšených žen, které rády pomáhají dětem svoji prací, jste neuvěřitelné . Celý rok pro onkoláčky tvoříte a co vzniklo se nedá popsat, je to veliká krása a my z celého srdce děkujeme . Děkujeme i paní Miladě Novotné, která nám v pátek do Příbrami osobně dovezla, bylo to příjemné setkání ... Děkujeme "Křížek dětem" za všechnu tu krásu, tolik dárků ...
-obrázky v rámečku - 30 ks
-polštářky - 89 ks
-magnetky - 617 ks
-záložky - 190 ks
S radostí vše předáme a ať Vás to stále tolik baví a rozdáváte radost krásnými dárky


A jelikož jsme byly nesmírně pilné , NF podělí dětská odd. 5 nemocnic včetně ambulancí a ještě zbyde na dárky pro děti v domácí péči . Máme přislíbeny násldně i fotky obdarovaných dětí , pokud s tím budou jejich rodiče souhlasit .
 
 
ty jooo, super......nevím co napsat,vše už tu padlo...jedním slovem hmmm to nejde .... zlatý anděl ta naše Ladusa a velké díky všem co se účastní...jste skvělé....
předávka dětské
V pátek jsem jela do Příbrami předat naše výrobky pro NF . Předávaly jsme si s pí Osvaldovou věci " z auta do auta "( z tašek do krabic) :-). Moc se omlouvala , neměla moc času , protože v KD měl NF v sobotu prodejní akci všech výrobků , které jim lidé posílají . Je to neskutečný pocit , když vidíte , kolik krásných výrobků včetně výrobků od dětí se nastřádá .To se ani nedá popsat . Naše výrobky na prodej nejsou , jsou jako přímé dárky dětem , proto šly rovnou do krabic v autě pí Osvaldové .
Mám vyřídit velikánský dík nejen od ní , ale i od dalších koordinátorek za nádheru , jakou jsme schopny vyrobit . V tomto týdnu přidají info na oficelní stránky NF , pak nám pošlou odkaz .
Teď jen něco málo z předávky . KD v Příbrami , 8 ikeáckých tašek plných polštářků + krabice s obrázky , menší krabice s mafnetky a záložkami a se svolením pí Osvaldové aspoň rychlá momentka
 
Poděkování
Dobrý den, chtěly bychom Vám ze srdce poděkovat za Vaše nádherné záložky a výšivky, které jste nám věnovaly. Obdivujeme Vaši práci Krásný den. S pozdravem za celé MH Brno Bc. Lenka Runtágová Tolik od Mammahelpu. Děvčata která jsme si udělaly čas a sedly a vyšívaly záložky nebo vánoční ozdoby na růžovku, Vám všem patří tohle krásné poděkování! Na podzimní kolo se sešlo 61 záložek, 6 ozdobiček na plastovce a jeden obrázek. Za sebe Vám velmi děkuji, děkuji za Váš čas a ochotu vyšívat. Přeji Vám všem ať pomoc Mammahelp centra nikdy nebudete potřebovat!
 
dětská 2018
Děvčata , baví mě to a dělám pro děti moc ráda . Času to zabere dost , ale jsem už důchodka a tak si ho najdu , polštářky zpracovávám postupně během celého roku a se záložkymi a magnetky + plnění vnitřků do polštářků pomáhají děvčata na srazu . A kdyby nebylo tolika krásných výšivek, nebylo by co dotvořovat. Takže dík patří všem , co přispěly a podílely se na kompletaci :-)
 
Ty jo , na tebe jsem s magnetky zapomněla , promiň, neuvedla jsem tě v rekapitulaci . Bylo toho strašně moc a tím jak i od děvčat z fb , tak jsem v tom měla docela guláš .
křestní rouška
ahoj holky , ptala jsem se již na FB , potřebuju nějaké předlohy - nejlépe křížkem na křestní roušku , prosím naveďte mě někam .. podle čeho si vyberu
 
ladusa
Tedy já nemám slov a jsem dojata, jak jste holky šikovné. A Laduš, ty máš obrovskou práci to vše dodělat a ještě rekapitulovat. Jsem ráda, že se sešlo tolik magnetek. Vyšila jsem taky nějaké, tak ještě se pokusím o další a pošlu až do dalšího kola.
 
Taková krása zahřeje u srdce. Všem patří velký dík a ten největší,Laduško, tobě.
Skvělá práce všech přispěvatelů, ale hlavně TVOJE! Musíš s tím mít hodně práce a toho času.. Děkuji ti za tu energii, kterou projektu věnuješ O:-)
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Super.
Moc pěkné.... všichni jste vysila krásná dílka a Ladusa jim vdechla život....mnoho práce a času za tim vším stojí.Ladu dekujene
dětská 2018
Tak předávka našich výrobků je domluvená na 9. listopadu.
Protože koordinátorky nemají prostor ( kancelář) , nebudeme výrobky " rozkládat" a fotit , ale v daším týdnu dají vše na stránky NF . Od některých rodičů dětí mají souhlas zveřejnit na stránkách NF i fota s dárkem dítěti , tak mám přislíbily , že dají vždy odkaz na zveřejnění na stránce NF . Vzhledem k tomu , že jsme byly nesmírně pilné , podělí děti v 5 - ti nemocnicích a rozešlou dárky dětem v domácí péči .
 
Tak to je krása :o)))
kráása
Laduš, je to nádhera. A největší dík patří tobě za všechno, co kolem celé charity děláš.