Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2019; pro dětské oddělení LF UK v Plzni; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová výšivka (avina - do 13.10. 2019; pro Mammahelp; vyšívat se můžou záložky s kytičkami, zvířátky a dětskými motivy, dále motivky do vánočních přání)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


krasna všechny obrázky
dětská 2019
A 2 stejné obrázky od maminky a dcery - nevím , jestli je sem holky dávaly . Andreeseek a Příhodka P6170162 , P6170163 . Oběma moc děkujeme :-)
 
Super jaguš:-) parádní magnetky
Tak ty jsou boží :o)))
pinteres - : img546
 
dětská 2019
Tady můj další obrázek na polštářek - Panna " Miluje mě, nemiluje mě .... P6100160
a tady ukázka jak se občas i výrobce sady sekne - porovnání obrázku a skutečnosti v bavlnkách - když jsem kus kocoura vyšila , tak jsem se rozhodla , že kocoura kanára fakt nechci , takže jsem začala znova a vyladila barvy kocoura podle sebe a na ostatní jsem použila bavlnky ze sady P6100161
 
dětská 2019
A tady další obrázek - prvotina na látku p. Marcela Bažantová , která nám už " dodala" magnetky na plastovce ( je to maminka jedné paní z fb) . Jsem moc ráda , že se naše řady vyšívaček pro děti rozšiřují :-) Marcela-Ba-antov
 
Děkuji za info a ještě jsem zapomněla - děkujeme ještě za velice vydatný finanční příspěvek nad určený limit :-)
laduš těch magnetek je 130. Tak nepočítej.
 
Ten je boží :o))
Dětská 2019
Už to funguje :-)
takže - munulý týden mi přišla obálka s výšivkami a úctyhodným počtem magnetek na letošní dětskou od Zeta 1 .
Zetuš , tisíceré díky za obrázky pro kluky a magnetky , to bude radosti . Magnetky jsem zapomněla spočítat , víš kolik jich je , nebo je mám spočítat ?
P6040144 ; P6040145;P6040135; P6040137; P6040138; P6040139
 
pro junonu
Mám dotaz - na Postimage se něco změnilo ??? Obrázek se nenačte a chce to po mně email ... to se tam musím registrovat ??? Už jsem přes něj obrázky ukládala a šlo to bez registrace :-((((
 
To je BOBAN :-) Suprovej Moni . Díky veliké
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
mps - zima neprekvapí
este jedna malickost na detsku IMG-20190528-091049
 
Chvíli jsem tu nebyla a tady taková krása. Ani se nedokážu rozhodnout, která výšivka se mi líbí nejvíc. Všechny zdravím, Zdena
 
Bezva, díky za info. Už mám čtyři kousky a při mé “rychlosti” se možná doberu čísla 10. Hi, hi, hi....
Uzávěrka kola je v září , tak času dost :-)
Květuš , od Vendy mám jiné rybky , ty mám už doma delší dobu .
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Jéé, a já byla přesvědčená, že ano :-)). Tak snad mi to skutečná autorka odpustí, že jsem její krásné dílo přiřadila někomu jinému :-).
neeee ryby jsem nevysivala Kvetus