Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

Právě probíhající projekty:
Růžová charita - jaro 2018 (avina - do 30.4. 2018; pro Mammahelp; téma - záložky do knih na aidě nebo na plastovce)

Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


pinteres
trochu na magnetky :
 
:-) co udělá jeden překlep :-) Magnetky jsou též vítané , stačí vyšít na plastovku , vystříhat a poslat . Konečnou kompletaci děláme společně na srazu .
manželkami? to je krásný překlep :o))
Ahoj, po dlouhé době se vracím. Muzu taky přispět pro děti manželkami? Posílá se to s magnezkou nebo to potom kompletujete?
 
Perfektní mašina.
No právě , proto byl ten úlek:-) A díky za info . Koukám , že máš samé originální nápady :-)
arlekinazc  
:-) Nu.. Korálky na polštářek je to hustí! :-) Manžel mne říká, že já nemam rada lidi. Ale ne na tolik. :-) Je to komplet hotovy magnet. Zezadu je to filc a magnet. Není to látka, je to plátno, jako na malováni.
Po prvním " korálkovém leknutí " , že je to obrázek na polštářek , jsem si teprve přečetla , že to je magnetek :-) To máš na vyšívací látce ? a je to nějak začištěné ? Sovuša je srandovní :-)
arlekinazc  
Dětská 2018
Jeden malý magnet na dětsku. Prozatím, jeden!
 
Dětská 2018
Byla jsem na cestách , tak jsem dovyšila třetí motorku z Rozárky . Zdá se mi taková nějaká divná , ale asi tak být má ( nejsem znaclec motorek)
 
moc hezký výběr obrázků...
To je parádní!!!!Hlavně ty obrázky,skvělý výběr.
tak ty jsou vážně super - nebála bych se je na charitu dát - zapráší se po nich. Mohla bych, prosím, také poprosit o předlohu?
jojo vyšiji je na plastovku :) radši jsem se zeptala :)
Pokud je vyšiješ na plastovku , tak s okraji nebude žádný problém . A ty jsou taky pěkné , ještě jsem je nikdy neviděla a je to dobrý nápúad , zas něco jiného .
Obrázky na dětskou jsou boží , takové ňuchňací . Mamka nikdy nezklame , vyřiď jí , Markét obr dík . A záložky jak jinamk , taky supr :-)
nevadí dělala jsem je
je z jednoho časopisu crossstitch crazy. klidně ti ji pošlu. řekni kam. facebook nebo email?
Tak to je nádhera !!! Hned bych takovou záložku brala. Prosím, odkuď ji máš ? Musí k tomu říct holky, co dělají kolem charity, ale za mě osobně bych je určitě riskla. Půjdou stopro na odbyt jako první :o)
Děvčata mám dotaz. Chci dělat tyto záložky, ale nevím jestli to nevadí když je takhle obstříhnu. Můžu je takle udělat?