Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
jedna líška od mamky
 
Jsem tu zase jednou za čas a jako holky smekám :)) Květuš, ty jedeš :D
 
No ty teda fakt jdeš! Jedna hezčí než druhá.
SUPER !!!!!!!
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Letošní léto mám vyloženě záložkové :-)
free předloha
 
záložka je parádní , neokoukaná a že je podlepená filcem neva , pod plastovku ideální spodek , díkes
ta je pěkná,1****************
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Další do sbírky pro dětičky
předloha volně stažená

Ladu, nevadí, že je mám podlepené samolepícím filcem?

 
Vždytˇ jsou parádní, je jich halda. Mě se líbí jak je sova každá jiná a hlavně z podobných barev/nerada se hrabu v bavlnkách/a hlavně jsou na počet x skoro stejné a při mém odbíhání by to byla katastrofa a samé párání,tento týden mám na starost jen dědulu a slepice ,mladý jsou pryč,tak dopoledne asponˇ na hodˇku zasedám k vánočnímu dárku ,jde mě to jak psovi pastva a odpoledne plastovka ,kdybych to obrátila tak už dárek mám hotov
jaguš, sovičky jsou boží. Já jsem stará konzerva, já prostě ty motýlky, medvídky a další pro velmi malé děti. Že roboti jsou z hvězdných válek jsem vůbec netušila. Už je skoro vše za mnou, už se začínám vzpamatovávat a příště vyšiju víc.
To je dobře, ale stejně je mi líto těch nemocných dětí
Nadace " pod sebe " zaštiťuje i jinak těžce nemocné děti
:-) sovuše . sovuše , sovuše , děkujeme jaguše :-)
pinteres
 
to je parádníííííí
za mě vede R2 - robot z Hvězdných válek :o)) Ale brala bych všechny, jsou krásné
dětská 2018
Dnes mi byla doručena další várka plastovky od Zety 1 . Zeto ,moc děkujeme , motýlci jsou úžasní a i ostatní motivy na magnetky jsou skvělé :-)
 
Jsem ráda, že se "udá" takové množství, ale na druhou stranu je strašné, že je tolik onkologicky nemocných dětí :O((
dětská 2018
Ahojte , jsem zpět doma po týdenní relaxaci s paličkami a zpátky v realitě . Pí Osvaldová mi již odepsala a po poradě s kolegyněmi v nadaci mi sdělila , že naše množství výrobků " udají" . Dárky rozdělují do nemocnic na onkologická oddělení ( Plzeň, Č. Budějovice , Ustí nLabem a dalších , kde jsou onkologická oddělení) a pro další nemocné děti v domácí pěči . Jsou nadšené , průběžně sledují jak jsme pilné a jaké krásné výrobky pro děti umíme vyšít a vyrobit . Takže asi není potřeba uvažovat , jestli naši " nadílku" zredukujeme .
 
dětská 2018
A tady další záložky od G. Vojtové z fcb , taky je pěkně pilná :-)