Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Růžová charita - jaro 2018 (avina - do 30.4. 2018; pro Mammahelp; téma - záložky do knih na aidě nebo na plastovce)

Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Avino, děkuji za zprávu. Moc pěkné fotky, vidět to takhle pohromadě ;-) Mamka už nějaké záložky pro podzimní kolo má hotové a já taky nějaké přes léto určitě udělám.
Paráda,jednoduché,ale moc hezké motivy.
Jaruško,Ty ses do charity v poslední době pěkně "obula".......kdy to všechno stíháš????Práce,zahrada,domácnost,vyšívání.........
Slimča i Laduša=SUPER!!!!
Hani,opět za 100bodů!!!!!Super výkon!!!!!
Ale jo, starám se o fotogalerie na webu Křížek dětem, protože umím ty fotky předem upravit, aby to vypadalo co nejlépe. :-) Není mne tu moc vidět veřejně, ale chodím sem pravidelně, všechny obrázky, co se tady objeví se snažím přesunout včas i na web Křížku dětem. Takže, i když tu nejsem vidět, tak tu jsem. ;-) Teď nevyšívám, mám krizi, ale jinak jsem k dispozici ve všem, co umím a ostatním dělá potíže se s tím poprat.
Prohlédla jsem si tvé výšivky naživo ve Škrdlách , že jsi se " rozběhla " neskutečným tempem a počtem výšivek už jsem ti též oznámila . Máš moc pěkné obrázky , tak ještě jednou velký dík :-)
Hurá , druhý a jiný obrázek Asterixe , je supr :-). Pochopitelně i čičina a záložky . Bohatě to stačí , schází se obrázků dostatečné množství . Tobě za děti moc moc děkujeme , jsi pravidelná a pilná přispivatelka :-)
Nic se neděje a smutné události v rodině mi je líto . Já ani netušila , že obrázky na webu Křížek dětem máš na starost ty . Není tě tu skoro vidět . Když tak se ti vždycky ozvu do vzkazníku . Ona děvčata z facebooku sem nechodí a já bych byla ráda , kdyby na webu byly všechny příspěvky na danou akci .
Ještě dodatek - vše jsou volně přístupné předlohy z netu.
 
Ahoj, víc jsem toho zatím nestihla, záložky jsou již zalaminované. Pošlu ve čtvrtek.
 
Pokud na fotografiích nenajdete svoje výšivky, tak dorazily až po předání v Mammahelpu. Určitě je předám na podzim.
 
Poděkování
Jak již mnohé víte, před pražským Knižním veletrhem jsem byla v Mammahelpu předat záložky, jejichž prodej pomáhá financovat provoz center po celé České republice. Tentokrát se sešlo 88 záložek, a jedna výšivka na obrázek nebo tašku. Dovolte mi abych sem nakopírovala část emailu z Mammahelpu. "Všem vašim členkám děkujeme a těšíme se na další spolupráci. V podzimním kole určitě uvítáme klasické vánoční motivy na přání nebo záložky do knížek. Nyní vám přejeme krásné letní dny. Znáte to, až se zima zeptá , budeme moc šťastné s vánocemi od Vás :))" Za sebe velmi děkuji za Váš čas a chuť věnovat jej na dobrou věc.
 
Děkuji, jsou moc pěkné.
Ladusa, omlouvám se za menší zpoždění při přidání nových fotek do fotogalerií Křížku dětem, měli jsme v rodině smutnou událost a já jsem měla posledních čtrnáct dní kolem toho hodně zařizování, ale teď už jsem zase plně vaše a budu sledovat pravidelně, kde co mám přidat do fotogalerií Křížku dětem. :-)
růžovka:)
 
Wou, Jaruško to je nářez :)
 
Na dětskou charitu
Sponge Bob Tatiana Marchukova Mimoni Tatiana Marchukova I am learning to fly Scooby-Doo
 
No Hani, jseš šikula. Já pořád ještě moc nevyšívám, ale když jsou magnetky potřeba, tak taky přiložím ruku k dílu.
Škrdly
tak nakonec jsem se usnesla , že magnetky zatím na kompletaci nevezmu , moc jich ještě není , tak kvůli tomu nebudu tahat celou krabici s proprietami na dokončení . Po Škrdlách udělám rekapitulaci kolikže už toho letos máme . A věci na dokončení vezmu na podzimní sraz .