Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem

Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM , Křížek dětem na Facebooku

Právě probíhající projekty:
Dětská charita (Ladusa - do 15.9. 2018; pro NF šance onkoláčkům; motivy pro děti a mládež do 18 let, vyšívat se můžou obrázky do rámečků i na polštářky, dále opět magnetky a záložky do knih)

Růžová charita - podzim 2018 (avina - do 15.10. 2018; pro Mammahelp; můžete vyšívat vánoční motivky na přáníčka, záložky do knih a také  i vánoční ozdoby na plastovce nebo aidě)

Svůj obrázek, který jste si vybraly pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku
18x24 cm 22x28 cm 16x22 cm
24x30 cm 28x34 cm 22x28 cm
30x40 cm 34x44 cm 28x38 cm

Vhodná velikost motivů na magnety:
Ideální velikost je tak do 40 x 40 křížků na plastové kanavě 14ct, což obnáší cca 8 x 8 cm. Pochopitelně nemusí být čtvercové a mohou být i menší. Pokud bude motiv o 5 křížků větší, svět se nezboří. Tady jde o to, že velké motivy pak hůř drží, podlepují se magnetickou folií a ta nemá takovou sílu jako klasický magnet, který je výrazně dražší .

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie), spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


dětská 2018
INFO - pro letošek je kolo uzavřené , vše jsme na podzimním srazu s děvčaty dokompletovaly , za což jim ještě jednou velice děkuji . Máme toho pro NF šance onkoláčkům úctyhodný počet , až budu mít v týdnu čas , vyfotím a dám rekapitulaci .
 
dětská
Po návratu domů na mě čekala obálka s dalšími magnetky a záložkou od Petule 50 , , .
Děkujeme mockrát a jelikož už máme vše zkompletované , nechám to , pokud budeš souhlasit , už na příští dětskou .
 
dětská 2018
A další magnetky od Gabči Vojtové , pooděkovala jsem jí na fb ( na okounu není registrovaná) .
 
Tak jí prosím vyřiď poděkování za Křížek - a které výšivky jsou její ? Ty hnědé motivy ve čtverečkách a ty kočky na destiče ?
arlekinazc  
Je mi moc lito, že dělám toho tak málo. Chtěla by víc, ale bohužel. Záložka, strom a ježte jedna, to není moje. Je to od slečny azan4ik_elf, z Moskvy
Už se na tu naši manufakturu těšíííííím……..jde nám to jak na běžícím pásu :-)
ted mi tady chybí palec vzhůru - to se mi líbí :)
Růžovka
Jako každý rok se blíží termín ukončení podzimního kola Růžové výšivky. Kdo máte doma a nejedete do Škrdlovic posílejte poštou, zbytek převezmu ve Škrdlovicích. Všechny výšivky ráda v Mammahelpu předám. Děkuji.
 
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Ráda pomůžu, těším se :-).
dětská 2018
Ahojte , chtěla jsem před Škrdlama udělat rekapitulaci , kolik se nám všeho na letošní dětskou sešlo , ale mám tu neplánovaně marodná mrňata , takže to dáme do kupy ve Škrdlách . Vezmu sebou zase matroš na plnění sypků , magnetky a záložky , takže když dovolíte , opět vás zaměstnám :-) Už se na vás těším
 
alerkinazc
Hlásím , že v včera v pořádku dorazila obálka s výšivkami od tebe . Děkujeme moc za tvoji každoroční účast . Na tvoje kočky z loňska došlo letos , jsou z nich moc pěkné polštářky .
 
V týdnu mi dorazila obálka od Vlocka 98 , tady jsou od ní magnetky . Děkujeme moc , jsou parádní a určo udělají radost :-) ,
 
Ďáble :-) paráda :-)
Opět paráááádní kousky.
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
dětská
Vervaco a Joan Elliott
 
a ještě Jarka 1
tady je její další várka záložek . Suprové , díky :-)
 
dětská 2018
Včera mi dorazila obálka od pí M. Krejčové ( spojila se se mnou na fcb) s pěknými kousky na magnetky , přívěskovými Mimoni a záložkami . Tímto jí velice děkujeme :-) , moc si toho vážíme ,
 
Jupí , doba ledová :-) a zmatená vevrka , ta se bude určo líbit :-) Alex , díky moc
supér! už se moc těším :-)
Na charitu - Doba ledová - předloha z netu