Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravují:

Gorre,
GorreCL,
MossadReklama

Podrobným průzkumem zjistíme, že anglosaská strana ve II. Světové válce byla podporována Sirianským svazem mimozemských entit skrze Zednářskou pozemskou lóži, kdežto germánská strana Orionskou rasou entit skrze pozemskou jezuitskou lóži.

DZKonspirační teorie (či spiklenecké teorie, teorie spiknutí) je názor na libovolné téma, který předpokládá, že jistá skupina lidí vědomě a tajně působí (připravuje spiknutí) v neprospěch zbytku společnosti. Vyznavači konspiračních teorií si obvykle myslí, že touto skupinou je vláda, představitelé tajných organizací (i těch imaginárních), jedné či více společně působících korporací nebo představitelé určitých národů či náboženství, občas i mimozemské civilizace. Existuje řada konspiračních teorií, od celosvětových sil ovládající státy přes celostátní či profesionální. Obvykle chybí přesvědčivé potvrzující nebo vyvracející důkazy, často je však možné hovořit o různých stopách, podezřeních či možnostech.
Wikipedie.


Jinymi slovy je Konspiracni teorie vsechno co neni v ucebnici dejepisu pro ZS nebo na idnes,
jmenujme:
Doporucena cetba:

http://en.wikipedia.org/wiki/Conspiracy_theories_(a_collection)
MATRIX-2001.CZ » webové stránky Jaroslava Chvátala
Osud
Disidenti vedy
The Illuminatus! Trilogy
Blogy: 1

There are some links, where information are untrust. Please be careful.


Patron klubiku:

Muromec666 vs Interdimenzionální transfokátory & Telemetrické teresterické lasery, řekl bych.
O tom, jak Putin zachraňuje Evropu tím, že tajně teleportuje Syřany zpátky domů si přečtětě sami.
http://www.prvopodstata.com/2015/11/05/technologie-navratu-dil-1/
http://www.prvopodstata.com/2015/11/06/technologie-navratu-dil-2/
 
No vida.
Guyver Jakub Moravčík je mykatolický guru Jára   a jeho bůh je opravdu hovno bůh.
Bude bitva Cern666 vs Muromec666?
Tak to se Vám bude líbit tohle:
http://www.prvopodstata.com/2015/11/27/kdo-je-gp-neboli-globalni-prediktor-dil-1/
http://www.prvopodstata.com/2015/11/29/kdo-je-gp-neboli-globalni-prediktor-dil-2/

GP je člověk z masa a kostí jako každá jiná lidská bytost na planetě Zemi. Je to vykonavatel cizí vůle, která mu nebyla vlastní, ale dostal se do pozice, kterou nyní zastává. Působil, kdysi dávno, jako probošta či kazatel v západním Německu ve městě Würzburg. Jmenoval se Michal Freedmann. Je úřadujícím kardinálem, který řídí, zde na planetě Zemi, momentálně veškeré procesy ovládání lidstva. Říká si kardinál Judas nebo tak byl jmenován.

Nachází se ve velkém městě, které je 3 kilometry pod Vatikánem. Žije tam asi v současné době se 40.000 lidmi bíle pleti. Byly převzaty zde z obyvatelstva nacházejícího se uvnitř duté Země, čili od nás. Po celá desetiletí nevysvětlitelná zmizení lidí a dětí v Evropě (velká část) je připisováno právě jim. Chce založit novou společnost na planetě Zemi, jen s těmi lidmi, kteří převzali jejich víru bezvýhradně.

Sezení dělá s 22 bratry, čili je jich celkově 23, a to každý měsíc. Možná v dnešní době i častěji? Po sezení se bratři rozejdou a poselství, která MUSEJÍ BÝT VYPLNĚNA, předávají na nižší stupně řízení. Na vlády.

V roce 2003 a to 06.01. bylo s 23 bratry rozhodnuto následující. Podotýkam význam symboliky

2003 = 2×3= 6

06.01= 6×1= 6

23 = 2×3 = 6

V tento den bylo rozhodnuto uspořádání 3 světové války v budoucnu a totálního vyhlazení lidstva? Založení nové odnože lidí, která bude „vypěstována“ právě v těchto podzemních městech. Za tímto účelem jsou zde lidé přijímáni.

Tvrdil v roce 2003, že světu nevládnou Illumináti, židé, USA, NATO, Rusko, Čína a mnohé jiné organizace, ale že jsou to jeho vykonavatelé, gerily, divize, jednotky tak jak je sám nazval. Dokonce do celého systému začlenil i lékaře a farmacii a potravinářský průmysl. Všichni poslouchají jeho rozkazy a činí tak proti jakékoliv jiné vůli. Vlády byly a nyní taky jenom jsou, teátr pro lidi. Je to ohromný teátr pro lidstvo.

Nepočítal ale s tím, že Rusko a Čína, které také dříve ovládal a řídil, se mu vymkne z rukou. Vše bylo vystupňováno hlavně spojením semknutím Ruska a Číny s původními obyvateli planety Země a sice s Védy. Žijí na povrchu Země. My žijeme uvnitř. Stačí trochu logického myšlení – poznámka tm.

Veškerá církev a všechna náboženství jsou vedeny od 14. století „svatou inkvizicí“. (GP) Všechna náboženství podléhají této společnosti a jsou jenom jejich tiskovými mluvčími přes kazatele, probošty a jejich vůdce v jiných církvích a náboženstvích. (spadají pod ně všechna náboženství na planetě Zemi). Svatá inkvizice rozhodla na konci 19 století, že život na planetě Zemi je nutné z 99.9% vyhladit. V minulosti bylo zlikvidováno církví 70.000.000 žen, které nazvali čarodějnicemi. ( prosím přečtěte si knihu kladivo na čarodějnice). Ta nejhorší rasa, která se dle jejich vyjádření, na planetě Zemi nachází je dle svaté inkvizice a GP právě rasa Germánů. Germáni a jejich nejhorší odnož Němci nikdy nevzali svaté učení GP vážně. Učení svaté inkvizice bylo bráno Germány jenom pokrytecky, čili jsou pokrytci. Nic nebrali zásadně za pravdivé. Proto se katolická církev, kterou zastupuje GP, rozhodla přes společnosti cizích legií, které musejí před lidmi zůstat v naprostém utajení, jako jsou svobodní zednáři, sionisté veškeří politici, veškeré politické strany, diktátoři, všechny církve, tyto spolky jsou vedení svatou inkvizicí. A proto v prvé řadě musejí vyhladit tu nejhorší rasu, kterou jsou právě podle GP, Němci. Jsou velice úzce spjati s přírodou. A to jim vadí nejvíce.

tm: jako kdyby se to díky MADAMME MERKELOVÉ nedělo????? Že ano???? Ale to je přece jenom náhoda! Kdo by tomu mohl věřit?????

Celé schéma bylo naplánováno právě první a druhou světovou válkou, bohužel se jim to nepovedlo. Zlikvidovali díky bojům mnohem méně Němců, než předpokládali. Svatá inkvizice v čele s GP se snaží v poslední době na planetě Zemi rozpoutat 3. světovou válku, nikdo jiný za tím nestojí. Za tímto účelem ženou do Evropy spoustu azylantů s nízkým IQ a hlavně s velice nízkou morálkou, aby vznikly nepokoje, které vyústí v celé Evropě v WWIII. Nenechali vše, jak v minulosti na armádě, ale spolehli se (GP) právě na barevné obyvatelstvo, které má dílo zkázy dokonale vyřešit.

Co se týká osobně Kardinála Judase, je to člověk, který řídí skoro veškeré dění na planetě Zemi. Je řízen nehmotnými bytostmi, které se občas na požádáni při setkání 23 bratrů, vtěli do některých z nich, jak jsem psal v prvním díle, a pronesou přání, která musejí jimi být splněna. Tyto nehmotné bytosti jsou padlí andělé, je jich celkem šest a vlastní planetu M51, kde stvořili ANDROIDY, neboli rasu ANIMUS. Nemají duše a potřebují je získat od lidských bytostí. Za tímto účelem bylo také postaveno zařízení CERN, které zaplatili všechny státy na planetě Zemi a hlavně jejich daňoví poplatníci. Kdyby se jim to podařilo, jedním rázem by získaly všechny lidské duše z planety Země. Androidi nebo také rasa ANIMUS, jak se jim říká, jsou bioroboti bez duší. Právě o lidské bytosti je v poslední době velký boj. Kvůli jejich duším…..

silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
To by měl zfilmovat Michael Bay!
Guyver Jakub Moravčík je mykatolický guru Jára   a jeho bůh je opravdu hovno bůh.
Nezapomeň na břežanský laser MUROMEC666:
Satanisté se na serveru dokonce přiznali k neustálému dělovému ostřelování pulzními děly na modlitební skupinu paní Petry Bostlové zde: Bostlivá na svém blogu udává hodiny, kdy se ta její parta modlí, dokonce i s tím časovým posunem. Takže bratr Břežan 666 a bratr Boučník 666 v tu dobu vždycky zamíří mocně znesvěcující paprsek toho svého mocně znesvěcujícího laseru, zvaného Muromec 666, na mraky. Buď je rozeženou úplně, nebo, pokud už zaprší, padá neškodná dešťovka. A to jedou zatím ve zkušebním provozu, tak asi na jednu desetinu. Kdyby rozkrůtili Muromca 666 na plný výkon, způsobí Smrtonosné Satanské Všeničící 666 Megaslejvaro (kódové označení SSV666M).
vypujceno z vyhontextu
CERN Ženeva, Švýcarsko má za sebou vážnou nehodu zahrnující přehřátý gejzír a melt-down.. Vědci mysleli, že jsou kolizní systémy vypnuty, zatímco byly stále v provozu!!! Nejpodivnější je, že z CERNu ani z hromadných sdělovacích prostředků nebylo nic hlášeno. A ještě podivnější je objevení se obrovského jasně zářícího UFO vznášejícího se na CERNem po výbuchu. Mnozí věří, že tam posuzovalo poškození!? Patty Brassard poskytuje podrobné vysvětlení s obrázky CERNu.. tento neuvěřitelný výbuch je, jak říká, podobný devastaci jaderného výbuchu!

V části 1-3 byl projednán hadronový urychlovač v CERNu a jeho „synchronizovaná“ junior zařízení po celé planetě. Základem příběhu je, že toto masivní zařízení bylo použito hanebným účelem k otevření červí díry umožňující Drakoniáncům, kteří byly na Zemi po tisíce let (démoni), získat posily pro velkou vesmírnou válku nad našimi hlavami.

K termínu Drakoniánci. Problémem je, že Drakoniánci by neměli mít vesmírné lodě/nebo „technologii bran“ nebo tu vůbec být. Oni nejsou těmi špatnými. Oni jsou manipulováni Umělou inteligencí, nalezenou sentientní tekutinou z jiného místa nebo zdroje ve vesmíru. Nalezena v surové ropě (válka o Falklandy), je extrémně nebezpečnou látkou, která táhne dolů vyšší vědomé bytosti a činí z nich vražedné zabijáky (nacistické Německo)

V tomto Tek Chatu Patty Brassard poskytuje základní info o dočasném uzavření urychlovače a detailní obrázky ukazující paprsky, které se vymknou kontrole a způsobí škody. Předchází krátký rozhovor s Karen MacDonald, která nás seznámí se seržantem Danielem poprvé. Hlavní whistleblower s dlouhým seznamem agentur u jeho jména.

V podstatě žádná veřejná zmínka od CERNu o tom, co je uvedeno v těchto rozhovorech.
 
 
spic už jen wtf 
"pozadujeme okamzite obnoveni americkeho bombardovani"
https://www.facebook.com/tojepsycho/videos/10153724421029872/
 
spic už jen wtf 
U mě dobrý, žádnou konspiraci tam nevidím, prostě hra o moc včetně zabíjení.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
French-born Israeli Jonathan-Simon Sellem says Jewish community was warned of impending mass terror attack

http://www.timesofisrael.com/in-france-defense-experts-see-parallels-to-israel/

jeeej
 
Guyver Jakub Moravčík je mykatolický guru Jára   a vzývá boha - hovnoboha.
Tyhle věci se tradičně sice dělají v pátek třináctého, ale výhradně v říjnu.
Guyver Jakub Moravčík je mykatolický guru Jára   a vzývá boha - hovnoboha.
Není třeba. Bude jenom za blba.
 
spic už jen wtf 
jéžiš to je super, jak nikdo není rasista, ale statistiky podle barvy kůže se vedou!
 
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
Podle Starého zákona jsou všichni lidi ze Žida Adama a Židovky Evy, takže bába nebo sníh.
 
holobit Domestic harmony for show. 
intuici, prece