Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Čtvrtý update proběhl 29. prosince 2004


Nominované výroky prosím opatřete titulkem "nominace"

Tato slova mají šanci se stát nesmrtelnými díky Kompost Strip Creatoru, jehož idea vznikla před časem v klubu Kompost a který laskavě uvedl v život Kirjat.
Rád si vyslechnu váš názor a pak to stejně proředím podle sebe. Nové nominace už prosím pouze zde, nestíhám zcela podrobně sledovat klub Kompost.


Pro pořádek ještě alternativní strip creatory: JitkaCL SC (by Kirjat), Dajdou SC (by Gorre), Dajdou SC (by Caracho) Rozum a chtíč celebrity SC (by Caracho).

A pak tu máme ještě Caracho's Strip Creator určený k simulaci a komentáře k dění v klubu Kompost. K němu najdete další zbytečný klub zde.

Vzhledem k tomu, že poslední update proběhl 29. prosince 2004 a o dalším zde alen jen jednou za půl roku tlachá, připravil pro vás aktuální verzi Kompost strip creatoru Gorre. Spuštěna byla 17. srpna 2008.

 
hypermarket Doctor, why are you pointing that ice  pick toward me?
zdroj?
Reakce na | Vlákno  
nominace
Imho bombardovací letci by za zločince být označení měli, protože zabíjeli civilisty. Miliony civilistů a zbytečně.
Měli by být souzeni, měli by dostat nějaké mírné tresty, podmínky, degradace jejich vojenských hodností a tak.
Měl by být vyslán jasný signál, že zabíjění civilistů z nikoho hrdinu neudělá. Ať bojuješ za sebeušlechtilejší věc, máš sebe přesnější rozkazy, jakmile začneš zabíjet ženy a děti, tak z hrušky dolu.
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
nominace
Boj je dávno prohraný pro vás bezduché poražence. Tož si prosím v klidu seďte v koutě a zapíjejte prohru a nediskutujte na internetu o předem ztracených kótách, ju?
 
kolem.jdouci
pepa.sadra raději  Indulonu
hádáme autora
Co co? Jednoduše privatizovat, s dotacemi okamžitě přestat.

(pozor, je to chyták)
 
Olin Teď horkou krev bych mohl pít ... 
ok, a dál?
 
nominace
Ok, dobře, dejme tomu, co do množství, kolik je takových sociologů potřeba? Co znamená "neztratí se" - je ta kvalifikace sociologa a potažmo státem financovaná příslušná fakulta skutečně tolik zapotřebí?

Také mi připadá jako zajímavý nápad seřadit absolventy fakult placených státem dle procenta zastoupení na ÚP, a u horních míst řešit, co s tím. Buď zařídit pro ně lepší uplatnění (a to i nepřímo přilákáním sem příslušným zaměstnavatelů) anebo, pokud to z principu nejde, tak financování fakulty snížit. Přece je hloupé, aby kdokoliv, i stát (mno...), investoval se zápornou návratností.


Kuzma, KkA
 
olin said
 
Olin Teď horkou krev bych mohl pít ... 
prosím tě, tady už to nikoho nezajímá.
Reakce na | Vlákno  
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Nominace
Ostatně, právě taková lesbická domina by potřebovala víc chodit do kostela, není-liž pravda!
 
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
:(
 
jo, někde Miki říkal, že má problémy se zrakem...:(((
Olin Teď horkou krev bych mohl pít ... 
kdy už ti dojde tu tupej debile, že tohle je slepá ulička?
pepa.sadra raději  Indulonu
MikiKopasTV
Vyjádření k úmrtí exprezidenta Václava Havla (kdo viděl srry za století, mně to cywe nějak úplně uniklo)

http://www.youtube.com/watch?v=j0z0OJ3jL2A
 
A není pravda, že na KLDR není nic pozitivního. Spousta turistů by tě s tímhle poslala do prdele.

Chajim v KLDR
 
MaschinenFuhrer ...тяжело работайет дла  жопников
děsběs! (a co to je vubec to mmb)
za čárkou dycki mezerník...majo...!!!!§§§§§§§§§§§§§
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
protože odtud,z okouna, vyšel podnět,kdy se o tomto tématu začlo psát na iDnes,takže se dostalo do všeobecného povědomí,že MMB je plný fotek nahatých dětí a tak,kdo ze zájemců o tyto fotky, to ještě nevěděl,dozvěděl se...proto můj subjektivní dojem,že díky vám zde,stoupla návštěvnost zájemců o fotky nahých dětí na maximum...ale jasně,že prvotní je to,že vůbec byly vloženy a jasně,že být neměly...ale můj názor,je ,že dělat tomu reklamu,tak jako to děláte vy,je stejně bezohledný,jako to,že je vkladatelky vložily a stejně necitlivý vůči těm dětem,o ty děti by mělo jít především a to nešlo ani vkladatelkám ,ale ani vám,protože jinak by jste upozornovali je i administrátory MMB a ne ,že fotka je navíc ještě tady,takže to dítě se chudák vystavuje bez vlastní vůle ještě tady:( pokud by vám šlo opravdu o nevkládání a nešíření fotek obnažených dětí na net,nebyly by ty fotky přeci i tady ...
 
nominace
A džast báj d vej si totéž myslím o: Spinozovi, Ježíši Kristu, Muhammadovi, Hegelovi, markýzi de Sade, Franzi Kafkovi, René Descartesovi, Angelu Silesiovi, Rudolfu Steinerovi, Immanuelu Kantovi, Friedrichu Nietzscheovi, Martinu Heideggerovi, Šankarovi, Františkovi z Assisi, Georgiji Plechanovovi, Allenu Ginsbergovi, Mircea Eliadovi, Sigmundu Freudovi, C. G. Jungovi, Isaau Newtonovi, Konfuciovi, Lao-c' a dalších… Co jsem teda ještě?