Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

Hokejovy narod truchli.
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
Passwordi se našli§§!
 
Aj tak sme majstri!!§
 
VAROVÁNÍ! TENTO KLUB SE ZABÝVÁ SENÁTEM PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY. JESTLI NEPŘESTANETE S BEZDUCHÝM TLACHÁNÍM A URÁŽENÍM MODERÁTORA ČI OSTATNÍCH DISKUTUJÍCÍCH, BUDU VÁS BEZ OSTYCHU MAZAT.
 
Teď frčí vtipy o Romech.
 
"Kde to hnije, tam je ..." - každý, kdo se delší dobu pohybuje na českých diskusních serverech, si jistě dokáže okamžitě a bez váhání doplnit poslední slovo tohoto notoricky známého motta. Pokud však někdo v poslední době zabrousil na L-magazín, musel zákonitě začít váhat, zda se na konec oné zmíňované věty hodí spíš "kompost" nebo "L-magazín".
 
Diskuzni serverki kompost.cz preji vsem svym posluchacum hodne laski do dalsi let a mnoho pohodki mezi svymi celny ;))

Preji Frantisek Fuka & Tomas Baldynsky & Lukas Vychopen & Kolektiv.
 
 
 
 
 
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
Počet obětí zemětřasu kdesi v Asii narůstá podle podobných vzorců jako počet obětí loňské asijské vlny, tedy geometrickou řadou.
 
Fotbalovy narod truchli.
 
KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
Humor opustil vilu. Udělal to už minulý rok, ale nikdo si toho nevšimnul, jelikož od té doby, co se jen hádáte...
 
BEACH do voka a do ucha ne 
info..
Gorrek s Spasikem tocej v kuchyni blejda. Vytrznik jim nadava a odchazi do loznice. FK si sel precist ukol a pomalu jde do zpovednice. Fuxoft se vali s JitkouCL v posteli a septaji si neco do ucha...mikrofon nic nezachytil...strih kamera c2 a zaber na probouzejiciho se Pugaje... Carao sedi na terase a pokuruje cigarety, balda se odesel sprchovat a je bez plavek gonzo a tnf maji pred sebou duel a plni 24hodinovy ukol lacerace.
 
Lopuch je mrtev, at zije Okoun.
 
V pátek 13. dubna 2029 přijde konec světa.
 
baldachyn Jaký si to uděláš...  ...takový Tomáš?
Páté znamení apokalypsy: "komposťáci" přivedli Hasalíka na Okoun.
Dokonáno jest.
 
Gorre & Laredo, vedomi si blizici apokalypsy a soudneho dne cloveka, dovoluji si poukazat a pozvat vsechny uvedomele obcany, aby spojili sily a pomohli zachovat moudrosti pro pristi generace, lidi, nebo kohokoli jineho.

Mnoha proroctvi ukazuji, ze konec je blizko. Ted si pratele sahnete do svedomi a reknete si, zda-li byste nechteli, aby tu po vas neco zustalo, jako pripominka casu hojnosti, lasky a pochopeni - dnesnich casu. A proto ja a Laredo jsme iniciovali vznik pokladnice moudrosti ceskeho internetu. Ve zkratce se jedna o ekvivalent wikipedie prizpusobeny pro nase potreby. Kazda osamela duse je zvana, aby se pripojila pomohla zachovat moudrosti a znalosti pro pristi generace, proto navstivte encyklopedii a take prislusny klubik.