Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

V pátek 13. dubna 2029 přijde konec světa.
 
baldachyn Jaký si to uděláš...  ...takový Tomáš?
Páté znamení apokalypsy: "komposťáci" přivedli Hasalíka na Okoun.
Dokonáno jest.
 
Gorre & Laredo, vedomi si blizici apokalypsy a soudneho dne cloveka, dovoluji si poukazat a pozvat vsechny uvedomele obcany, aby spojili sily a pomohli zachovat moudrosti pro pristi generace, lidi, nebo kohokoli jineho.

Mnoha proroctvi ukazuji, ze konec je blizko. Ted si pratele sahnete do svedomi a reknete si, zda-li byste nechteli, aby tu po vas neco zustalo, jako pripominka casu hojnosti, lasky a pochopeni - dnesnich casu. A proto ja a Laredo jsme iniciovali vznik pokladnice moudrosti ceskeho internetu. Ve zkratce se jedna o ekvivalent wikipedie prizpusobeny pro nase potreby. Kazda osamela duse je zvana, aby se pripojila pomohla zachovat moudrosti a znalosti pro pristi generace, proto navstivte encyklopedii a take prislusny klubik.
 
hypermarket Doctor, why are you pointing that ice  pick toward me?
necekane !!!
 
 
gonzo Večer jsme měli kulturní program,  pili jsme s děvčaty rakiji.
PALECEK rád kouří nemyté šulínky :o)
 
 
Celine work, buy, consume, die 

KUNDA

 
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Nevite, kdy se na Okouna vrati Spaceman?
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
Muzeme potvrdit, ze papez se stale tesi dobremu zdravi, jen si nechal zmenit menko. Dik!
 
Pwn3dZa predchozi compressi megaturboroflomfg dik, udelal jsem se 666x
 
Muzeme potvrdit, ze papez Jan Pavel II. se tesi dobremu zdravi a planuje dalsi utoky.
 
Vite s kym spite?
 
Plameňák Gang arrested
 
A co na to Handz ??
 
2004 - Kiff (TM)
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
Slim Bába nebo sníh, vždyť je to jedno... ... 2.prosinec 2004 15:09:54

Zastiňuje mne!!!
Neustále již půl roku mne tady zastiňuje známý osmimetrový skejťák svým stínem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně stín pravého předního kolečka jeho skejtu míří do mé srdeční krajiny, páteře, ledvin, hlavy, končetin, genitálií). Plzeň v ulici Na Slovanech. Dne 14. 6. 2004 mě v Plzni u sportovního centra "Slovany" okradli! 15. 6. 2004 jsem v Plzni Na Slovanech omdlel! Zastínil mi 3x chatu, a postupně mi ji zastiňuje v obci Rokycany u Plzně v Čechách. Skejťák se na mě domluvil! Zastínil mi i oba domovní zvonky. Dnes mi zastínil schránku. Ještě ten den stín na nohu!. Při sepisování stín na týl, do ledvin a do hlavy. Už nevidím na zastíněné pravé oko v pravém koutku. Skejťák mi zastínil přístup na síť! Posmívá se mi, že jsem teplouš, homosexuál a zastínil mi dívky o které stojím, ačkoli jsem heterosexuál! Některé servery s mou zprávou byly zastíněny. 16. 6. 2004 mi zastínil emailovou poštu! Dne 17. 6. 2004 mi obří skejťák zastínil vysavač! Zastínil také mého psa a kočku! Dne 27. 6. 2003 mi zastínil pejska, který na hodinu zcela oslepl! Pes se mi nakonec ztratil ve stínu skejťáka úplně! Dnes již vím, že mou sestru zastínil skejtem a mne zastínil na kole hned 2x, o čemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnesií, odvarem z meduňky, čajem Zelený drak spím v alobalové krychli, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje... tel.: 732788680, který je však zastíněn, nebo e-mail: d.dvoracek@tiscali.cz, kde mi zastínil poštu! Zastínil mi také práci, nevyplácejí výplaty a nechtějí dát sociální podporu do výše minimálního příjmu! P. S.: Prosím všechny, kteří se Zastíněným Plzeňákem sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
TLT
 
Kompost posledních minut