Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

 
KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
V našem milovaném klubu se debatuje o RCMP a ukazují se tady fotky mozků, které jsou nejspíš pravé (myslím mozky i fotky). Ale nebyl bych to já, kdybych nepřipomenul důležitost vlivu Kanadské Jízdní Policie na vývoj v klubu.
 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Klub navštívila španělská inkvizice, kterou bych tam tedy nedočekal.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Objevuji se fotky neceho, co se snad ani neda komentovat.

Novy den se nese v profesionalne umeleckem duchu..[1] [2] [3] [4]
 
Dovětěk 2
Novyk pro jistotu svou stránku zcela odpojil Internetu.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
V diskusi je vyhlasena Photoshop soutez Tequille, objevuje se nekolik ne moc povedenych kolazi, akce zahy upada v zapomneni.. [1] [2] [3] [4]
 
Dovětek
Karel Nový zbanoval všechny a všechno, co nějak souvisí s "hromadou fekálií sdruženou kolem... atd."
 
Dalsich 24 hodin ve standardnim duchu. Hrdinou dne se stal Karel Novy a jeho web novyk.net, na kterem se priznava k obsedantni posedlosti telefonem Nokia 7650 ("ktera je i po roce pristrojem, za ktery se nemusim stydet"), pohrdani k automobilum Skoda 105/120 a laskyplnemu vztahu ke sve sestre Janince. Jeho guestbook byl pocten navstevou nekolika clenu fora Kompost. No a Celine si zalozil blog..
 
Vzniká nový tématický klub pro tvořivé: photo pooh
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Prva polovica dna doslova bez diskusie patri podivnej novej identite s ikonkou Astara Serana, padaju zotrvacne nadavky na pooh.cz, bloggerov, Docekala a DarkMastera. Pomaly, ale isto zacina liezt vsadepritomna Slovencina diskutujucim na nervy.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Posledna noc prebehla az podozrivo kludne (~50 prispevkov), rano pokracuje klasickymi kolazami na motivy kreslenych serialov Pooh a DarkMaster zo znamej produkcie DC Comics.
 
I někteří inteligentnější čtenáři podlehli věrohodnému předstírání roztržky mezi fuxoftem, baldachýnem a FK během jejich nočního flash mobu.
 
Hádky mezi komposťáky a Půisty pomalu ustaly, v klubu zavládl podezřelý klid a harmonie..
 
Klub navštěvují MedvídekPu a DarkMaster, takže několik set příspěvků obsahuje rozmanité intelektuálské výměny názorů..
 
DarkMaster se ve svém článku Kam kráčíte komposťáci pokouší o cestu do hlubin komposťákovy duše. Mohutná debata probíhá pod tamním článkem.
 
Připomeňme některé obrázky, které Medvídka dráždí: 1, 2, 3, 4, 5
 
Kdosi, skryvajici se pod prezdivkou "MedvidekPU", vyhrozuje spravcum serveru zalobou na ochranu (sve?) osobnosti.
 
Linkují se obrázky z různých filmů s titulky jiných filmů, dokonce se objevuje i pomocník Komposted movies, který do vašich titulků doplní kompostí hlášky..
 
Update k predchozimu: Dekujeme vsem (zatim trem!), kteri se kvuli designu ozvali! Pokud nekdo dalsi ma chut neco zkusit (a nic za to nechce), at to posle na fuka@fuxoft.cz. Danke!
 
Zatimco Lopuchteror pokracuje a na Okounu vznikaji kluby Lapiduch.cz a Jitkatura, Fuxoft vznasi srdceryvnou prosbu:

"To mi pripomina, ze pokud by nekdo chtel navrhnout decentni, jednoduchy, se-vsemi-browsery-kompatibilni HTML design diskusniho serveru pro Kompost, tak at se mi ozve. Pozadavky: V podstate neco jako Lopuch nebo Pruvodce, zatim bez vsech tech serepeticek a okynek kolem, jenom Okno pro vlozeni prispevku, a samotne prispevky s Autorem, Datem a casem, textem prispevku a jeho cislem (prispevky nebudou mit "Titulek"). Aby nedoslo k mylce, shanime pouze HTML DESIGN, ne celou chatovaci aplikaci."