Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

 
Od dnešního rána mám syna Vincenta.
Tomáš Baldýnský, 2007.
 
 
 
hahaha uisza to hakuje

 
 
Nechcete někdo už ty zasraný roboty jako masque, über, modrák, hannibal lektijer a spol. vypnout? Už to opravdu není vtipné a je to se mnou tak zlý, že se mi stýská po identitách jako spaceman, gorre ...a i ta sardy byla lepší než masque. Kde jsou ty zlatý časy, kdy se tu lidé krásně inteligentně uráželi, vtipně diskutovali nad blogy ostatních lidiček, paní Mračná posílala fajne fotečky, dřenila se bublina..jo, to byly časy...
 
Rudy narod jasa.
 
Hokejovy narod truchli.
 

Uživatel Antivandal vyprovokoval mohutný gaychat, a proto byl vyloučen z Media bloggers association a tím ztratil občanská práva podle I. dodatku americké ústavy. Spravedlnosti bylo učiněno zadost.
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
 
BEACH do voka a do ucha ne 
....modrak hacknul seznam......
 
 
Inzerát
Prosil bych do vzkazniku vysvetlit proc ma ten retard Joachim na ikonce slunce. Dik.
 
Kompost zastínil obří GAYCHAT (index >200). Celou exhibici vyprovokoval Paleček, a proto dostal od Kolesa oprávněně IPban.
 
Hokejovy narod truchli.
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
Passwordi se našli§§!
 
Aj tak sme majstri!!§
 
VAROVÁNÍ! TENTO KLUB SE ZABÝVÁ SENÁTEM PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY. JESTLI NEPŘESTANETE S BEZDUCHÝM TLACHÁNÍM A URÁŽENÍM MODERÁTORA ČI OSTATNÍCH DISKUTUJÍCÍCH, BUDU VÁS BEZ OSTYCHU MAZAT.
 
Teď frčí vtipy o Romech.