Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

Kompost se pridava k EU a vyjadruje politovani a odsuzuje utoky v Rusku.
Bin Ladin nas sleduje a moc dobre se bavi.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Gaychat decompressor, to tu jeste nebylo.
 
BEACH: A kvůli mě bys taky plakala?
 
BEACH do voka a do ucha ne 
SPACEMAN SE UZ NIKDY NEVRATI
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
Začátek školního roku provází citelný úbytek mulťáků, pochybných dorosteneckých identit a s tím související útlum gay-chatu.
Proto sledujete pozorně váš Kompost, onanujte ve fetišismus klubech a přispívejte třeba do diskuzí na Živě.
 
Gorre dnes byl ve skole. Pisemka z prvouky se mu vsak nepovedla.
 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Lidé jako účastníci diskuze pomalu zastarávají.

BUdoucnost patří creatorům.
 
 
KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
Kulturní úroveň kompostu se zvedla po gaychatu o hudbě. Přišla i epilepsie.

 
 
Nemělo by se zapomenout na další by-produkt klubu, haiku creator.
 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Dnes se konají orgie růžové barvy.
 
Ještě si dovoluji připomenout, že na lehce filosofizující debatu týkající se posunu hodnot uvnitř trampské komunity v posledních několika letech reagoval (poněkud podrážděně) hrdina této stránky, která nám všem, kterým už celta, usárna a kanady zapadly prachem, vrátila důvěru v pevné základy dnešního trampingu.

Každopádně se "dva mladí lidičkové, co se jednoho krásného dne seznámili, zamilovali, pobláznili a nakonec skončili spolu" stali hrdiny okamžiku.

 
KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
Z léčebného pobytu se vrací Strašný Dobytek. Podle všeho se nejedná o FUD. Jeho návrat nám všem mile připomíná, že patříme (všichni do jednoho) do blázince.
 
KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
ted    leti    tohle.
 
Ano, konec sveta je tu...ale presnejsi je konec kompostu. Jiz treti den vsivi kompost gaychat Spacemana s dusud neidentifikovanymy blogery mmartinou a roguecat. Sem tam se objevi nevtipny screen z TV Prima, sem tam epolepsie. To, co kdysi byvalo dobrou haluzi nyni dosahuje kvalit komentaru u druhorodych clanku spodiny poohovych blogeru.
Unbook?
 
Posledni hodiny kompostu lze nazvat Dobrou haluzi len z poloviny. Ze zacatku pokracoval mono-fasa-gay-blog-cl-chat a toto obdobi bylo jednoznacne nazvano nejtrapnejsim v historii Kompostu.

Vse zmenil nestastny iranec, jenz mel 16 let klice schovane v noze. Tento odkaz se umistil do Svatyne slavy prakticky ihned a patri mu jedno z cestnych mist Iranske kinematografie.
Vecer (15:00+) se opet zda, ze konec sveta je blize, nez kdykoli predtim. Predevsim vsak proto, ze KSCM planuje nove utoky na vyhru ve volbach.
 
Kompressor by pepa.sadra, ktery asi nema pristup sem.. A dobre mu tak.

války lokální: FK vs Spaceman (to be continuded...)
války globální: otec Internetu vs zasraní pubertální fakani
války mezigalaktické: bloggeři vs blogologové
Kromě toho byla zdejší diskuse ošetřena sérií ochranných energetických znaků a rovněž sérií povislých koz, takže nyní je diskuse zcela bezpečná a až to tu bude Slim zase mrdat do ucha, mělo by se to obejít bez vážnějších následků. Kdo přeladil na Parisův kompost offline, o nic zásadního nepřišel.
 
S kompostem to jde v poslednich dnech do sracek (o tom zadna), objevuji se maskovani blogeri (RogueCat, mmartina) a nemaskovani (DarkMaster). Tedy, krom toho, ze KevSpa odchazi z Okouna a tudiz tento DS bez pointy jiz nikdy nebude takovy, jako driv.
Modri jiz vedi a tak se uci moldavsky
 
Kompost 21.7.2004
Kratce: Dobrá haluz
Dlouze: Zapomenutá IT ikona svym nize uvedenym odkazem v marne snaza upoutat na sebe svou pozornost (!) sice neuspela, stale vsak se dotira niterni pocit. Neco stale v koutku streva rika, z se Konec sveta blizi...
Kazdopadny pro ty, co v obodbi mezi stahovanim a spanim vysetri trosku volneho casu muzu doporucit toto
Nejdulezitejsi udalosti vcerejsiho dne bezesporu je, ze Docekalova se opet vdala. Prejeme ji vice lasky a steesti, mene domaciho nasili nez s minuly manzelem. Nestaste zahynulym Danielem Docekalem.
Dalsi neprijemnou ranou do sebevedomi kolektivu baly zprava, ze se cynicke hyeny povaluji po mtvole skveleho herce Richarda Deana Andersona, hlavni postavy nejlepsiho serialu na svete, Hvezdne brany...

Od zitra ma Kompost compressor novou externi adresu - http://gorre.bloguje.cz