Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

|Tento klub slouží k zhutněnému informování o dění v intenzivnim klubu Kompost.
|Právo na zápis má: Alen, baldachýn, BEACH, Celine, eso, gonzo, fuxoft, Fincher, Gorre, hypermarket, KarlWalfischberg, Laredo, MaschinenFuhrer, Spaceman, vytrznik, tnf.
|O práva zápisu požádejte v poště, poté dodržujte zavedené zvyky.

KarlWalfischberg Ich bin so schön, ich bin so toll... 
V našem milovaném klubu se debatuje o RCMP a ukazují se tady fotky mozků, které jsou nejspíš pravé (myslím mozky i fotky). Ale nebyl bych to já, kdybych nepřipomenul důležitost vlivu Kanadské Jízdní Policie na vývoj v klubu.
 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Klub navštívila španělská inkvizice, kterou bych tam tedy nedočekal.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Objevuji se fotky neceho, co se snad ani neda komentovat.

Novy den se nese v profesionalne umeleckem duchu..[1] [2] [3] [4]
 
Dovětěk 2
Novyk pro jistotu svou stránku zcela odpojil Internetu.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
V diskusi je vyhlasena Photoshop soutez Tequille, objevuje se nekolik ne moc povedenych kolazi, akce zahy upada v zapomneni.. [1] [2] [3] [4]
 
Dovětek
Karel Nový zbanoval všechny a všechno, co nějak souvisí s "hromadou fekálií sdruženou kolem... atd."
 
Dalsich 24 hodin ve standardnim duchu. Hrdinou dne se stal Karel Novy a jeho web novyk.net, na kterem se priznava k obsedantni posedlosti telefonem Nokia 7650 ("ktera je i po roce pristrojem, za ktery se nemusim stydet"), pohrdani k automobilum Skoda 105/120 a laskyplnemu vztahu ke sve sestre Janince. Jeho guestbook byl pocten navstevou nekolika clenu fora Kompost. No a Celine si zalozil blog..
 
Vzniká nový tématický klub pro tvořivé: photo pooh
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Prva polovica dna doslova bez diskusie patri podivnej novej identite s ikonkou Astara Serana, padaju zotrvacne nadavky na pooh.cz, bloggerov, Docekala a DarkMastera. Pomaly, ale isto zacina liezt vsadepritomna Slovencina diskutujucim na nervy.
 
Spaceman ~ Nove heslo:  *****************
Posledna noc prebehla az podozrivo kludne (~50 prispevkov), rano pokracuje klasickymi kolazami na motivy kreslenych serialov Pooh a DarkMaster zo znamej produkcie DC Comics.
 
I někteří inteligentnější čtenáři podlehli věrohodnému předstírání roztržky mezi fuxoftem, baldachýnem a FK během jejich nočního flash mobu.
 
Hádky mezi komposťáky a Půisty pomalu ustaly, v klubu zavládl podezřelý klid a harmonie..
 
Klub navštěvují MedvídekPu a DarkMaster, takže několik set příspěvků obsahuje rozmanité intelektuálské výměny názorů..
 
DarkMaster se ve svém článku Kam kráčíte komposťáci pokouší o cestu do hlubin komposťákovy duše. Mohutná debata probíhá pod tamním článkem.
 
Připomeňme některé obrázky, které Medvídka dráždí: 1, 2, 3, 4, 5
 
Kdosi, skryvajici se pod prezdivkou "MedvidekPU", vyhrozuje spravcum serveru zalobou na ochranu (sve?) osobnosti.
 
Linkují se obrázky z různých filmů s titulky jiných filmů, dokonce se objevuje i pomocník Komposted movies, který do vašich titulků doplní kompostí hlášky..
 
Update k predchozimu: Dekujeme vsem (zatim trem!), kteri se kvuli designu ozvali! Pokud nekdo dalsi ma chut neco zkusit (a nic za to nechce), at to posle na fuka@fuxoft.cz. Danke!
 
Zatimco Lopuchteror pokracuje a na Okounu vznikaji kluby Lapiduch.cz a Jitkatura, Fuxoft vznasi srdceryvnou prosbu:

"To mi pripomina, ze pokud by nekdo chtel navrhnout decentni, jednoduchy, se-vsemi-browsery-kompatibilni HTML design diskusniho serveru pro Kompost, tak at se mi ozve. Pozadavky: V podstate neco jako Lopuch nebo Pruvodce, zatim bez vsech tech serepeticek a okynek kolem, jenom Okno pro vlozeni prispevku, a samotne prispevky s Autorem, Datem a casem, textem prispevku a jeho cislem (prispevky nebudou mit "Titulek"). Aby nedoslo k mylce, shanime pouze HTML DESIGN, ne celou chatovaci aplikaci."

 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Jak se zdá, duch starého Kompostu ovládl Lopuch a ten zdivočel...
 
baldachyn Jaký si to uděláš...  ...takový Tomáš?
přímí svědci tzv. "Pádu klubu Kompost na lopooh.cz" (již víme, že to byla klasická "Thou Shall Not Pass!" situace) přinášejí zprávy o posledních slovech klubu Kompost. Zní: "kiff kur*va se*r na to. dík"

Členové nového klubu začínají s interpretací.

 
eso MILK IS GOOD FOR YOU! 
Starý klub Kompostu na serveru, jehož jméno se nesmí vyslovit, je úspěšně likvidován Kiffovým Reminderem(tm), který zaručí nemožnost jeho používání ve stylu 'Po nás potopa' až do chvíle, kdy bude skartován nepřejícným admin-(kou)-em.
 
Do klubu migrují jeho stálí fanoušci (i ostatní obyvatelé Stokorcového lesa) z rušícího se klubu na Lopuchu..
Zítra naplno začínáme..