Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Muhrablo id creatura absit decessus a facultas 
No, jestli to nebude tím, že skutečný kompost je nyní na blogu Franty Fuky o jeho netradičním filmu o Japonsku, který slibuje už 5 let. Takže jestli si chcete počíst tisíce textových variací obsahujících frázi "Fuko ty zmrde" a nejrůznější druhy stalkingu Franty během jeho dovolené v Bibione, tak mohu doporučit.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
FEKAL SEZNAMKU!!
aTo bývaly i doby kdy existovaly chytré programy...
díky za odvážná slova, myslím, že jste ťal do živého a autoři kompostu si to budou muset vzít k srdci
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevi m se se stalo, ale uroven kompostu za posledni 3 roky klesa a klesa...Po dlouhe dobe jsem se opet podival! POtesil me novy prispevek v GAI projektu,ale po jeho precteni jsem zustal zklamany. Tradicni fraze bez energie a vtipu, co se pouzije vice nez jednou uz neni vtipne...skoda. Oak jsem precetl dalsi prispevky!! No hruza, jsem fakt zklamany..prispevek o masturbaci...fakt trapas. No snad se do priste zlepsite! Musel jsem vylit sve srdce!! A napsat vam trochu te kritiky!!!