Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
To říká ta pravá, ty kurvo, tu tvoji zčernalou škebi už jsi nevyšpulila snad deset let!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§
Říká se tomu quickie, Vy kreténe...
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
No já nevím, tři hodiny? To se mi tedy moc nezdá, aby to nakonec nebylo celé jen smyšlené..
Jirzy Krychlič is my coach 
sak to je pekne.aj mate neco podobne kde su prekrasni chalani? taka romantika, penisy, vreca, obrabanie na kokotu v prirode atd. mucenie.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Ouhá," zaraduje se pan Rousek ještě víc, "pan Lipka přidává jako dárek tento nádherný karabáč, který jak píše, sám na vás vlastnoručně upletl, no děvčata, ten vás má rád, na příští výroční slavnosti jej musíte vykouřit aspoň pětkrát! No nic, která dobrovolnice se hlásí jako první?" "Směla bych být zmrskána jako první?" pohotově se se zdviženou rukou jak ve škole hlásí dvanáctiletá blondýnka Irena. Jest v ústavu veřejným tajemstvím, že tato dívenka od svého umístění sem před třemi lety čas od času sama chce rozsekat zadek do krve nebo si prožít velmi brutální znásilnění od vychovatele, k čemuž se dopouští poněkud zvláštních prohřešků, ale jinak se chová příkladně vzorně a v atmosféře strachu se cítí šťastná. Tentokrát ji pan Rousek přistihl u sebe v kanceláři, jak si bezostyšně čte pracovní verzi jídelničku na příští týden. Znásilňoval ji na místě snad tři hodiny až z toho měla kundu dost opuchlou, ale bohužel rákoska po ruce nebyla. "Dobře, za vstup do soukromé místnosti vychovatele a čtení zakázaných materiálů dostaneš padesát ran přes zadek vleže, takže svléknout do spodního prádla a lehnout na lavici!" Statečná dívka najednou pocítí strach, kvapně se svléká a vychovatelé mlsně pozorují její hubené nevyvinuté tělo. "Vemte si z Irči příklad, přestože má ještě prsíčka velmi malá, nosí již podprdu, čímž zabrání případnému zamléčení vpředu," projeví svou inteligenci voják základní služby Jirka. Dívka uléhá na nahé bříško a Jirka ji poutá k lavici. "Stáhni jí ty kalhotky a vem si nejtenčí rákosku, ať je hodně krve," radí mu pan Rousek. Irena v očekávání bolesti zatne zuby a zakloní hlavu. Půlky prdele křečovitě stažené, vší silou na ně dopadne rákoska.
Jirzy Krychlič is my coach 
v japonštině je to trochu lepší aj lepší ilustrace
Tits, or it didn’t happened.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čtrnáct dívek ve věku šest až osmnáct let právě dosedalo na rozklížené dřevěné židličky k talířům, na nichž každá měla čtvrt rohlíku a tři fazolky, když dole pod oknem zaskřípěly brzdy dodávky. Vychovatel Rousek se vyklonil z okna a na jeho tváři se objevil upřímný úsměv: "Radujte se děvčata, konečně dorazily zásoby! Pan Lipka dovezl těch dvěstě objednaných rákosek, takže hned po snídani můžeme vyřídit zbylé resty z minulého kdy Jirka přerazil o Barborku poslední. Ivano, Markéto, se mnou dolů a odnesete náklad do trestnice, ostatní dosnídáte a Jana Fišerová, Barborka, Pavlínka, Irena, Hanka a Katka přijdou za námi." Ač hladové, jmenované dívky věru ztratily rázem chuť k jídlu. Vyděšené pohledy těkaly kolem sebe a závistivě se otáčely od šťastnějších kolegyní, které tentokrát trestání minulo. Sedm dívek ve svátečních šatech sirotčince - bílých halenkách a modrých sukénkách - stojí se strachem vedle sebe u jedné ze stěn tmavé trestnice. Pan Rousek, muž zhruba čtyřicetiletý, s radostným výrazem v obličeji vybaluje na nízké lavici vprostřed místnosti ze tří beden množství pružných rattanových rákosek a podává je druhému vychovateli, mladíkovi Jirkovi, který je zde v rámci povinné vojenské služby.