Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
post.com post.com post.com  post.com
Vážená paní Mračná,

velice si vážíme Vašeho nemalého přínosu pro integritu tohoto faska klubiki v jeho dlouhé historii a - jak se neustále přesvědčujeme - i v dnešní nelehké době, zmítané stupňující se disproporcí mezi ideálním duchovním stavem lidstva a aktuální touhou větší části populace po sebezničení.
Vaše příspěvky vždy přinesly a i nadále vnášejí do klubu Kompost krásu, duchovno a zklidnění, tak potřebné pro dušičky místních identit, permanentně zmítané vnitřním kláním osobních běsů. Jste jistým druhem spásy pro tyto snad jen zdánlivě ztracené existence, potácející se na hraně bytí v nekončící bitvě s ontogenetickým vlivem environmentu.
Vřelý dík za Vaši osvětovou činnost v naší Bohem zapomenuté enklávě! Zůstaňte prosím s námi i nadále ve Vaši snaze o vydolování toho nejlepšího z hlubin duše každého z nás, v neutuchajícím úsilí odhalování perliček na dně.
Vážená paní, jménem osazenstva klubu Kompost Vám skládám hlubokou poklonu. Však ještě mám na Vás jednu nepatrnou, opravdu drobnou a veskrze poslední prosbičku: Nemohla byste vlivem Vaší nemalé asertivní energie přimět masque, aby konečně vyšpulila?

Děkuji Vám z celého srdce a zůstávám s přátelským pozdravem

Váš

post.com
Jirzy Krychlič is my coach 
které prase to nandalo a zapíchlo do toho ještě ten kus papundeklu?
riadna kopa zmrzleho materiala
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
pokud máte na prodej nějaké drogy, tak si rád nechám spríjemniť štart do víkendu. ďakujem!
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
spríjemniť?!!!
Eva_Mracna matka 
Pán Shake: nie, také sem nenapíšem :-)

Pred pár rokmi som sem chodila a snažila sa to tu trochu zmeniť. Veľmi som sa trápila, že sem chodil môj syn a chcela som to tu trochu zjemniť. Dnes viem, že sa to nedá, a hlavne že to ani nebolo treba. Mala som mu už vtedy veriť viac, ale čo, aj na staré kolená sa učíme, že :-) A dnes už vám viem len spríjemniť štart do víkendu. Takúto skvelú zmrzlinu si môžete dať u nás v Bratislave :-)