Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Shake krmte troly! 
StochastikoS, tohle byl projev numero uno!!!Jste chytrej člověk a navíc vlastenec tak co sakra děláte v Kompostu???Všechno, co jste řekl je stoprocentní pravda!Z týhle zmanipulovaní společnosti je mi k zblití a nejvíc z těhle "aktivistů" placených neziskovkama!!Všichni, co daty dali palec dolu jsou hloupý telata!!Jestli nezačnete přemýšlet tak uvidíte, co s náma ten skvělej a bezchybnej západ udělá!Myslí si tu snad někdo, že Americe, Británii, Francii záleží na nějaký Český Republice??Neblázněte, tady jde jen o jedno: zkrachovalá USA za podpory Británie, Francie a americké kolonie zvané Německo, chce vyvolat válku s Ruskem, Čínou a svoje dluhy tím "odepsat" a být opět supervelmocí, která na válce jen vydělá, tak jako minimálně na 2. světové!!!!!
do tankoch a na stráž!