Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Propaganda, kvalitní kompost, to jsou milionové škody!
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
31_2016 / 15.11.2016 / Kopidlno_Budčeves / Čtyři jednotky hasičů zasahovaly odpoledne u požáru kupy kompostu v obci Budčeves. Událost byla na operační středisko HZS Královéhradeckého kraje ohlášena ve 12:20 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jičína, Kopidlna a Libáně.
Při příjezdu první jednotky na místo určení hořela část stohu o rozměrech zhruba 39 krát deset metrů. Hasiči zřídili čerpací stanoviště v Kopidlně, kde se doplňovala voda do cisteren.
Majitel kompostu zajistil na místo manipulátor, pomocí kterého byla zasažená část kupy oddělena od zbytku. Hořící kompost se nechal pod kontrolou dohořet. Hmotná škoda na majetku nevznikla a nedošlo ke zranění osob.