Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Muerte Peace, Love and  Harmony
Doporučuji přestat si mýt kundičku. Troška kundího šlemu, zápach rozkládající se moči a hnusu "co z tama včera vytekl", to budou páreček! Smradem za svobodu a celosvětový mír! AMEN!
Donner Žeru krávy,chráním louky. 
Navrhuji SAVO, výprask, buřtový salát s Maggi a laceraci konečníku(v tomto pořadí)
e.wusha velmi otravná osoba 
Můj nový partner má neustále zapáchající penis!!Nevím co už dělat pro to,aby mu voněl!Zkoušela jsem ho nalákat vždy na sprchu,ale on je hrozný lenoch a dostat ho někde do vody je nadlidský úkol.Kdyby nemusel tak by se koupal tak 1X za týden!!A já to nesnesu neboť já hygienou žiji.Jasně,že jsem to zkoušela pod záminkou erotických vodních hrátek,ale je jak pařez.Nejhorší je,že se mu to neodvážím říct na plnou pusu beztak by se urazil.Vždycky,když chce abych mu dělala orál bych potřebovala vedle kýbl.Já vím,že těď hodně žen kroutí hlavou,ale já ho miluji a nechci ho ztratit.Dlouho jsem mu ho nekouřila a teď mě obviňuje,že ho už nemiluji!Poraďte jak na tvrdohlavého dominantního chlapa.