Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Kakat.
 
Muhrablo id creatura absit decessus a facultas 
No, jestli to nebude tím, že skutečný kompost je nyní na blogu Franty Fuky o jeho netradičním filmu o Japonsku, který slibuje už 5 let. Takže jestli si chcete počíst tisíce textových variací obsahujících frázi "Fuko ty zmrde" a nejrůznější druhy stalkingu Franty během jeho dovolené v Bibione, tak mohu doporučit.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
FEKAL SEZNAMKU!!
aTo bývaly i doby kdy existovaly chytré programy...
díky za odvážná slova, myslím, že jste ťal do živého a autoři kompostu si to budou muset vzít k srdci
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevi m se se stalo, ale uroven kompostu za posledni 3 roky klesa a klesa...Po dlouhe dobe jsem se opet podival! POtesil me novy prispevek v GAI projektu,ale po jeho precteni jsem zustal zklamany. Tradicni fraze bez energie a vtipu, co se pouzije vice nez jednou uz neni vtipne...skoda. Oak jsem precetl dalsi prispevky!! No hruza, jsem fakt zklamany..prispevek o masturbaci...fakt trapas. No snad se do priste zlepsite! Musel jsem vylit sve srdce!! A napsat vam trochu te kritiky!!!
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
The universe is looking younger every day, it seems.Scientists propose an age of 11.2 billion years rather than 13.7, but study has a large margin of error
 
Jirzy Krychlič is my coach 
pěkný...
Milý příteli,

vůbec si z toho snu nedělejte vrásky. Nejspíše jde o projev toho neuroticismu, který u Vás byl kdysi diagnostikován. Že byste se ve Vašem věku stal pedofilem, to vylučuji.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brze, Sexuologický ústav Paha
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
#mepoo
este ze nenafstevuju tyhlety zeme 3. sveta
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
 
flandak osraty zasluzel by roztrhnut rit nuklear bazuka dildom aj potret krakatitom
Ten je vyžratý jak Tiso, na šibenicu s ním!
Shake krmte troly! 
 
Jirzy Krychlič is my coach 
sak hej, v cobolskom tatarstane je riadna chudoba, mas cosi zdarma na ulici, to schmatnes aj doma rozeberes a prodas do frcu na sucastky. Aj kindosi, otroci a svine sa valaju na ulici, ties schmatnes.
Shake krmte troly! 
paní Mračná, vraťte tu koloběžku!
StochastikoS Support ov   Einsturzende Buritschün
Dobré jitro z Prešpurka
 
Jirzy Krychlič is my coach 
sak hej Mracna, prekrasny fireball, v cobolskom tatarstane dostanete hadam 1000 dolarov za experiment na atomovej strelnici, rusaci nebo korejci testuju.to su pekne svetelne efekty pre turistov no hadam 1000 rentgenov je riadna dauka, budu akosi reklamace aj lidi zomru.
Eva_Mracna matka 
Krásny štart do týždňa
Dnes veľmi skoré vstávanie, tak aspoň takto vám posielam slnečné pozdravy z Bratislavy: