Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Shake krmte troly! 
já jsem si tam v devadesátých letech vychutnával atmosféru rockového klubu U zbrojnoše a jinak si toho moc nepamatuju
Eva_Mracna matka 
Bratislava
Muerte: áno aj nie. Samozrejme, znamená to, že ste v Bratislave boli. Ale nemohli ste si vychutnať jej čaro a krásy, takže nabudúce si skúste spraviť výlet priamo sem. Bratislava Vás nesklame :)
 
Já jen projížděl směrem do Maďarska, počítá se to?
Eva_Mracna matka 
V lete sa v Bratislave oplatí ráno si privstať a ísť si pozrieť východ Slnka. Potom sa Vám môže naskytnúť takýto pohľad na nádhernú scenériu. Ktorí z vás už boli v Bratislave?

 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
To říká ta pravá, ty kurvo, tu tvoji zčernalou škebi už jsi nevyšpulila snad deset let!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§
Pan Miloš by mohl povídat o nepříjemných nehodách (bahno na hřišti apod)
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
tam sa vám prihodila táto škaredá nehoda?
Jirzy Krychlič is my coach 
sak mracna si riadne sidolom otrete tu brylovu sosovku na bazmeku a nebudu tam tie osrate duhove efekty.a nemachrujte ze v cobolskom tatarstane mate tiez moderne vymozenosti ako dazd a slnecne svetlo.sak nemate.
post.com post.com post.com  post.com
na slovači sa vraví "varga powa!" ty kokot!
To je fotka devínskej novej psi, tej dediny prilepenej k bránislave kde harman vystrielal samopalom toľko ludí?
czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
Už skoro a pak bude len dobre! Mier a láska a take veci
a kedy pride ten gay?
czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
gay pride, gay power!
kdyby na to vpravo dole svrhli atomofku, mohlo by to mít své kouzlo...
 
Eva_Mracna matka 
Dnes bol v Bratislave ďalší upršaný deň. Ale má to aj pozitívne stránky. Príjemne sa ochladí, odplaví sa prach z ulíc, a dážď je na záver vystriedaný čarovnou dúhou, ako napríklad tou nižšie. Aj u vás pršalo?

 
Říká se tomu quickie, Vy kreténe...
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
No já nevím, tři hodiny? To se mi tedy moc nezdá, aby to nakonec nebylo celé jen smyšlené..
Jirzy Krychlič is my coach 
sak to je pekne.aj mate neco podobne kde su prekrasni chalani? taka romantika, penisy, vreca, obrabanie na kokotu v prirode atd. mucenie.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Ouhá," zaraduje se pan Rousek ještě víc, "pan Lipka přidává jako dárek tento nádherný karabáč, který jak píše, sám na vás vlastnoručně upletl, no děvčata, ten vás má rád, na příští výroční slavnosti jej musíte vykouřit aspoň pětkrát! No nic, která dobrovolnice se hlásí jako první?" "Směla bych být zmrskána jako první?" pohotově se se zdviženou rukou jak ve škole hlásí dvanáctiletá blondýnka Irena. Jest v ústavu veřejným tajemstvím, že tato dívenka od svého umístění sem před třemi lety čas od času sama chce rozsekat zadek do krve nebo si prožít velmi brutální znásilnění od vychovatele, k čemuž se dopouští poněkud zvláštních prohřešků, ale jinak se chová příkladně vzorně a v atmosféře strachu se cítí šťastná. Tentokrát ji pan Rousek přistihl u sebe v kanceláři, jak si bezostyšně čte pracovní verzi jídelničku na příští týden. Znásilňoval ji na místě snad tři hodiny až z toho měla kundu dost opuchlou, ale bohužel rákoska po ruce nebyla. "Dobře, za vstup do soukromé místnosti vychovatele a čtení zakázaných materiálů dostaneš padesát ran přes zadek vleže, takže svléknout do spodního prádla a lehnout na lavici!" Statečná dívka najednou pocítí strach, kvapně se svléká a vychovatelé mlsně pozorují její hubené nevyvinuté tělo. "Vemte si z Irči příklad, přestože má ještě prsíčka velmi malá, nosí již podprdu, čímž zabrání případnému zamléčení vpředu," projeví svou inteligenci voják základní služby Jirka. Dívka uléhá na nahé bříško a Jirka ji poutá k lavici. "Stáhni jí ty kalhotky a vem si nejtenčí rákosku, ať je hodně krve," radí mu pan Rousek. Irena v očekávání bolesti zatne zuby a zakloní hlavu. Půlky prdele křečovitě stažené, vší silou na ně dopadne rákoska.
Jirzy Krychlič is my coach 
v japonštině je to trochu lepší aj lepší ilustrace