Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Shake krmte troly! 
Pokud jste Bohu ještě nedali svůj slib, že budete podle Jeho vůle žít v čistotě, udělejte to ještě dnes.
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
to ses posral v kině...!!!
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Ahoj,
je mi to opravdu trapné, ale potřebuju poradit. Byla jsem v kině s klukem, který se mi už dlouho líbí. Chtělo se mi klasicky prdnout a myslela jsem, že to bude bez zápachu. Jak jsem si ale prdla, tak jsem se připokakala. Vylítly ze mě takové ty srajdy. Honem jsem utekla na zácho a na bílých 3/4tákách jsem měla žluto hnědý flek. Musela jsem z kina odejít a ten kluk tam asi nechápavě seděl. Nevím vůbec, jak mu to mám vysvětlit. On se mi neozval, ani já jemu už druhý den. Je mi trapně. Asi si myslí, že jsem utekla. Prosím poradte.
 
No, s tím "normálním životem" bych zase tolik nepospíchal...
 
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
a teraz už páľte do piče Evičko!
Shake krmte troly! 
paní Mračná, nevíte s kým se tu bavíte. například já jsem svoji matku ubodal šroubovákem a takhle bychom mohli pokračovat.
Eva_Mracna matka 
Chlapci ;)
Ale chlapci, vy sa stále hráte na "tvrďákov" :-) Syn mi sem chodil pár rokov, fascinovaný týmto portálom. Ale potom trochu dospel, našiel si kamarátov, priateľku a žije normálnym životom. A som si istá, že takýmto vývojom ste prešli aj vy, len sem ešte prichádzate hrať sa na tých "tvrďákov", aby ste si pripomenuli svoju mladosť. A mám vás rada aj tak :-)

 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
a tomu kokotovi, co kouká z kanálu, zase nachčiju na kebuli...
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
nojo, obrácenej stůj, asi taky zajedu...
 
Jirzy Krychlič is my coach 
až jednou pojedu na ukrajinu kupovat brambory tak se tam musím stavit kurvafix
Eva_Mracna matka 
Pozývam Vás do Bratislavy
Bratislava je nádherné mesto. Pozývam Vás na jeho návštevu, neoľutujete:

 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Blafovali, odložilo se to a klídeček, samo.
Shake krmte troly! 
chtěl bych se zeptat pana Výtržníka jak to tenkrát dopadlo?
Výtržník pokálel v baru záda sedmnáctileté dívce, hrozí mu dva roky
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
FK...???...sluší...!!!
 
Muerte Miloš je ožrala a smrdí 
 
Shake krmte troly! 
StochastikoS, tohle byl projev numero uno!!!Jste chytrej člověk a navíc vlastenec tak co sakra děláte v Kompostu???Všechno, co jste řekl je stoprocentní pravda!Z týhle zmanipulovaní společnosti je mi k zblití a nejvíc z těhle "aktivistů" placených neziskovkama!!Všichni, co daty dali palec dolu jsou hloupý telata!!Jestli nezačnete přemýšlet tak uvidíte, co s náma ten skvělej a bezchybnej západ udělá!Myslí si tu snad někdo, že Americe, Británii, Francii záleží na nějaký Český Republice??Neblázněte, tady jde jen o jedno: zkrachovalá USA za podpory Británie, Francie a americké kolonie zvané Německo, chce vyvolat válku s Ruskem, Čínou a svoje dluhy tím "odepsat" a být opět supervelmocí, která na válce jen vydělá, tak jako minimálně na 2. světové!!!!!
do tankoch a na stráž!
 
Shake krmte troly! 
ja by som navrhnul, aby našim trojjediným presitentom sa stal pán Mečiar, Zeman a Babiš
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
Mečiar na "hrad", nebo co to tam mají za salaš...!!!
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Veľmi by som si prial, aby sa pánovi Mečiarovi dostávalo vždy a všade len samé uznanie, vďačnosť a ocenenie za všetko, čo pre Slovensko a slovenský národ urobil. Za založenie a vybudovanie samostatného a slobodného vlastného štátu, za odvahu a silu čeliť všetkým neprajníkom, za presvedčivé vedenie rozhovorov a rokovaní s predstaviteľmi svetových mocností o podpore a uznaní nového štátu a mnoho ďalších aktivít a práce v prospech Slovenska a jeho obyvateľov doma aj v zahraničí. Mnohí si vôbec neuvedomujú, že Slovensko stále funguje vďaka základom z práce a zásluh pána Mečiara.
Novodobý Slovenský štát nedávno oslávil 25 rokov svojej existencie. Teda, súčasní mladí ľudia vo veku okolo 15 až 30 rokov, nemôžu mať vlastné skúsenosti a poznatky o tom, ako vznikol štát, ako sa budoval, kto bol motorom a architektom založenia, budovania a fungovania mladého Slovenska. Sú odkázaní na to, čo sa im podsúva z názorov a spomienok ľudí, ktorí toto obdobie aktívne zažili a poznajú aj fakty a pravdivé skutočnosti z celého tohto obdobia. Čoho sme svedkami? Nuž toho, že pravda o pánovi Mečiarovi a celom období založenia a budovania Slovenského štátu je neustále blokovaná a prekrucovaná, len aby celé toto obdobie a aj samotný pán Mečiar bolo vnímané v negatívnom svetle. Prečo? Nuž v súčasnom dianí u nás a vo svete je veľa odpovedí na túto otázku.
Mňa veľmi mrzí, že vplyvom blokovania pravdy a faktov z obdobia vzniku a budovania novodobého Slovenska sa súčasnej mladej generácii dostávajú falošné a lživé, či prekrútené skutočnosti a fakty z tohto obdobia. Pamätníci a aktéri z tohto obdobia sú držaní bokom, umelo umlčiavaní a zastrašovaní pri šírení pravdy. Veľa z nich už nie je medzi nami.