Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Blanka

Ahoj Tamaro. Pokud máš hodně milého a ohleduplného partnera, tak můžeš při análním styku prožít ještě silnější orgasmus než normálně. A vůbec tě to nemusí bolet. Hlavně si kupte lubrikační gel, chce to hodně gelu. Před milováním si dojdi na velkou, když se ti nechce, můžeš vyvolat stolici třeba mýdlovým čípkem. A potom se pořádně umyj. Potom mu ho hezky celýho nageluj, on udělá to samý s tvým zadečkem. Teprve potom ho nech jemně přitlačit, opravdu jemně, jinak tě to bude bolet. A jak ho ucítíš na prdelce, zatlač normálně jako na stolici. Pořádně, nemusíš se stydět. A jakmile se ti otevře svěrač, on vjede celej dovnitř a nebude tě nic bolet, jenom se ti začne chtít strašně na velkou, to je normální. On musí držet, nesmí se v tu chvíli pohybovat. Až za chvíli, až se krásně uvolníš. Hlavně žádný rychlý pohyby, to potom bolí. Záleží jakého máš milence, musí být velmi ohleduplný, s nějakým hulvátem se do análu vůbec nepouštěj. Ten můj se přitom přitiskne k celýmu mýmu tělu, líbá a olizuje mě na zádech, nebo mi olizuje uši a přitom mi rukama jemně mne bradavky, je to nádhera.

reagovat
Jarek

Tamara asi chtěla vědět,jaké to bude když se před tím nevyprázdní a bude "plná".No tak to raději dělejte někde venku v trávě, protože to budete jak ta prasata.Viděl jsem to na videu a je to pěknej humus.
reagovat
 
Zásilek špulení, doufám
Dej si facku a mazej rozhazovat do schránek výzvy k vyzvednutí zásilek, mamrde!!§
post.com post.com post.com  post.com
No to je pěkný - masque než konečně vyšpulila, upletla si haranta!
Kdo z vás?
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
BTW
28.11.1998 IMANUEL – Kráľ kráľov, Pán pánov, sa nám narodil
Ak chcete, môžete sa k nám na diaľku pridať. Večer 28.11. si doma slávnostne pri sviečkach a Slove Božom pripomenieme výročie, kedy sa v noci z 28. na 29. novembra 1998 naplnilo zasľúbenie o príchode Kráľa Tisícročnej ríše na Zem, zasľúbenie narodenia chlapca, ktorý hneď po narodení bol vzatý k Bohu a Jeho trónu, aby po návrate na očistenú planétu Zem – na počiatku Tisícročnej ríše, pre našu spásu, mohol Imanuel vládnuť „železným“ žezlom.
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Sewas!
Muerte Vím, co chtějí mámy 
kryšpín je holka nebo kluk? jinak čauko!
Shake krmte troly! 
Hanychová ukázala Kryšpína: Pusu špulí stejně jako máma http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/157138/hanychova-ukazala-kryspina-pusu-spuli-stejne-jako-mama.html
 
Sama si špul, důro!!§
 
Jak jako ne, nedělej fóry a špul...!!!
 
Ne.
 
Jirzy Krychlič is my coach 
- 1 fáza Lucifer sa nachádza v hlbinách ritnej diery, to znamená nachádza sa v temných úrovniach lebo je tam tma ako v riti kurva.ak sa nachádza v hlbinách tak tam musel pred tým klesnúť, padnúť na zem a revat od hrôzy.a klesnúť môže len niekto, kto nema zlato osemnactku a nejebe chalanov do riti a neni prekrasne ozraty cely den.
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Prednáška Duchovné úrovne I. : "A v této hlouběji ležící napodobenině púsobil kdysi Amfortas a padl, když podlehl zlému vlivu Lucifera, vyšvihnuvšího se z hlubin až k nému vzhúru".

Rozoberiem to ako to ja chápem:
- 1 fáza Lucifer sa nachádza v hlbinách, to znamená nachádza sa v temných úrovniach. Ak sa nachádza v hlbinách tak tam musel pred tým klesnúť, padnúť. A klesnúť môže len niekto, kto porušuje Božie zákony.
- 2 fáza priblíženie sa Lucifera k Hradu Grálu, kde pôsobí Amfortas. Vyšvihol sa, vystúpil z hlbín, z temných úrovní hmotnosti. No keby nebol Lucifer padnutý tak sa nenachádza v hlbinách a nemusel by sa nikam vyšvihnúť. Vyšvihnul sa z hlbín, znamená , že vystúpil z nízkych temných úrovní. Musel sa namáhavo vyšvihnúť lebo už mal ťažší pohyb v dôsledku svojho ťažšieho zatemneného obalu.
- 3 fáza pôsobenie Lucifera . Mal zlý vplyv, používal svoj temný princíp aby ten na koho pôsobí padol. Zavádzaním temného princípu, zlým vplyvom, tak tu je úplne jasné , že je padnutý , že nedodržiava Božiu Vôľu.

Z toho vyplýva, že ešte pred tým ako sa vyšvihol , už sa nachádzal v hlbinách, čiže už sa tam dostal klesnutím v dôsledku nedodržiavania Božej Vôle, ktorá ho sama v dôsledku zákona tiaže zatlačila do hlbín.
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Vagina mě bolela dva dny. Dnes už je to dobré. Je to trošku nepříjemné, když nosím kalhotky, takže chodím hlavně na ostro,
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Fajn a teď vyšpul.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Po zákroku však byla její frndička citlivá. „Vagina mě bolela dva dny. Dnes už je to dobré. Je to trošku nepříjemné, když nosím kalhotky, takže chodím hlavně na ostro,“
 
Pravda! Mrdat štb, piráty, ruské medvědy a bratry i sestry české lvy a podobné bolšany napříč spektrem!!§
 
kill bflmpsvz 
Drazí přátelé,
velice nás trápí, že naše rodná země se dostala na první místo v šíření protiruské propagandy. Věřte však, že s ní nemají normální občané ČR nic společného, naopak už mají protiruské demagogie plné zuby! Nositelem protiruské a protiputinovské ideologické války je hrstka zkorumpovaných vlastizrádců a mentálně nevyvinutých jedinců z neziskovek financovaných západními agenturami. Jsou hodně slyšet, neboť nám ukradli Českou televizi a vlastní všechna velká média.
Světovládě, která stojí v pozadí podvratné činnosti těchto služebníků zla, však její devastační strategie v České republice zdaleka nevychází, jak by si přála. S úžasem začíná zjišťovat, že nezávislé myšlení občanů, historická zkušenost národa a svědomí vyspělých duší zkorumpovat nelze. Čím víc lžou, čím víc se snaží stáhnout nás do temnot svých intrik, tím víc se v národu probouzí touha po pravdě a tím méně lidí jim věří. Neboť v temnotách lží se rodí největší touha po světle pravdy.
Ujišťujeme vás, že považujeme ruský lid, stejně jako ostatní slovanské, ale i další mírumilovné národy světa, za svoje bratry. S velikým znepokojením sledujeme, jak se samozvaná světovláda snaží za každou cenu vyvolat vojenský konflikt EU s Ruskem. EU vložila do rukou psychopatů, původně obranný pakt NATO změnila na primitivního agresora bez páteře, svědomí a rozumu. Věřte však, že nikdy dobrovolně nepůjdeme do jakéhokoliv konfliktu namířeného proti našim bratrům. Zneuctili bychom tím vše, čím jsme.
Mnozí se již začínají probouzet z mnohaletého občanského bezvědomí. Už vnímají, že mocní tohoto světa rozpoutali největší bitvu o vědomí člověka v historii. Jenomže podcenili mentalitu Slovanů, kteří mají v genech zakódovánu úctu k pravdě, k vyšším zákonům Života a ke svým kořenům. Vzdor obrovskému tlaku propagandy začíná světlo pravdy stále jasněji proudit vědomím lidí, občan se stává vědomým a vědomí pravdy života jeho svědomím. A nad takovými lidmi ztrácí jakákoliv demagogie svou moc. Samozvaní vládci světa jsou už z toho na mrtvici, vědí, že jim něco nesmírně důležitého uniká, ale netuší, co. A jejich „klíčníci“ marně pátrají, kdo vlastní k této záhadě Klíč.
Rakovina chamtivosti pečlivě šlechtěná americkou „kulturou“ těžce sužuje i náš stát. Žijeme v období nejrychlejšího technologického rozvoje, ale díky chamtivosti též v epoše největší devastace hodnot prověřených generacemi našich předků. Řítíme se do morálně-etické propasti, rozvíjíme sice rozum, ale ničíme srdce, zušlechťujeme ego, avšak mrzačíme duši. Mnohé indicie však již nasvědčují, že chamtivost a egoismus začínají být infikovány zničujícím poznáním pravdy a těší se stále chatrnějšímu zdraví. A spolu s tím klesá k nule i chuť občanů účastnit se nesmyslných bratrovražedných válek.
V tomto kontextu také vnímáme islámskou invazi do Evropy. Je nám jasné, že eurozrádci prodali Světovládě osud Evropy a naši vlastizrádci prodávají osud náš. Marně však osa zla (Washington – Londýn – Brusel – Ankara – Rijád) obviňuje z rozvracení světa ty, kteří ho chtějí chránit, marně označuje za lháře ty, kteří šíří pravdu, za fašisty - ty, kteří odhalují fašistickou podstatu islámu, za rasisty - ty, kteří se proti islámskému rasismu chtějí bránit, za islámofoby - ty, kteří odmítají zotročování žen a znásilňování dětí psychopatickými pedofily. Už si na to zvykáme a jako národ, který dal světu Švejka, se tím dokonce začínáme bavit. Marně tuhle trapnou frašku hrají stále dokola! A čím víc nás rozdělují, tím víc se začínáme spojovat. Není to neuvěřitelný výsledek totálního vymývání mozků?
Chceme-li zachránit Evropu, musíme ji zbavit Augiášova chlíva zvaného Brusel, tedy vystoupit z EU. Chceme-li zachránit mír, musíme opustit NATO! Velezrádní přežvykovači washingtonských hesel pak nebudou mít, na kom parazitovat a koho zneužívat. Madam Merkel a smečka jejích análních alpinistů má však jinou vizi o naší budoucnosti. Našemu premiérovi už „vysvětlila“, že likvidace českého státu a jeho kultury je tím „nejlepším“, co může pro český stát udělat. Že neprosadí-li imigrantské kvóty Bruselu, musí v rámci bezvízového styku s Tureckem přijmout jednotky ISIS, které již sultán Erdogan připravuje na rozhodující vpád do Evropy. Angela neuvěřitelně arogantně ignoruje, že islám tady nechceme, že vrahy a psychopaty si ve svém domově vydržovat nebudeme!
V této době zrychlujícího se času, kdy bylo vypuštěno snad všechno zlo světa k poslední bitvě s dobrem, se stává velikou nadějí pro nás i mnohé další země světa právě Rusko s geniálním politickým a ekonomickým stratégem Putinem. Nebýt jich, Evropa by se již velmi brzy stala nejhorší kolonií tupých hnědých otroků bez jakýchkoliv práv, šmírovaných a perzekuovaných hůř, než si sám Orwel dokázal představit.
Světovláda se již mnohokrát pokusila vrazit mezi nás klín nenávisti, aby mohla snadněji vyvážet „demokracii made in USA“. A pokusí se o to znovu a ještě bezohledněji. Právě proto vám posíláme toto poselství, abyste věřili, že zůstáváme vašimi přáteli, ať se stane cokoliv. Čestní lidé obdaření selským rozumem a svědomím dokážou vzdorovat jakékoliv implantaci sebevražedného fanatismu a kdykoliv mohou zasednout ke společnému stolu, ať jsou to Češi, Slováci, Rusové nebo Američani, aby řešili problémy našeho světa. Lidé blízké budoucnosti vnímající život v hlubších souvislostech nepotřebují nesmyslný luxus, ale bohatství etické a duchovní. Nepotřebují ani zpackané zákony a nesmyslné europtákoviny, neboť ctí zákony mnohem vyšší, zákony „nad hmotou“.
Nositeli politiky naděje pro celý svět se mohou stát jedině občané, jejichž duchovní a etická dimenze vysoce přesahuje obvyklý standard „moderního“ politika, tedy lidé, pro něž svědomí, pravda a služba národu jsou zákonem nejvyšším. Jak je poznáme? Inu, jako vždy, nikoliv podle slibů, ale podle činů, emocí a myšlenek, tedy podle všeobjímající moudrosti od Boha jim dané a životními zkušenostmi v lekcích bolestných vykované. Otevřeme-li takovýmto lidem cestu do čela společnosti, přijde velké probuzení a něco, co nás na vždy změní. Nereálná utopie, říkáte? O tom rozhodneme jen my sami.
S přáním společného dobra všem, kteří dobru otevírají svá srdce a dobro přejí jiným
a s pozdravem „Ať bdí nad světem Ruský medvěd!“
Váš bratr - Český lev
 
non! jamais, connard!!§
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
MÁTE TAM NĚKOLIK CHYB, VY STARÁ VRAŽDO...A TEĎ VYŠPULTE...!!!