Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Vagina mě bolela dva dny. Dnes už je to dobré. Je to trošku nepříjemné, když nosím kalhotky, takže chodím hlavně na ostro,
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Fajn a teď vyšpul.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Po zákroku však byla její frndička citlivá. „Vagina mě bolela dva dny. Dnes už je to dobré. Je to trošku nepříjemné, když nosím kalhotky, takže chodím hlavně na ostro,“
 
Pravda! Mrdat štb, piráty, ruské medvědy a bratry i sestry české lvy a podobné bolšany napříč spektrem!!§
 
kill bflmpsvz 
Drazí přátelé,
velice nás trápí, že naše rodná země se dostala na první místo v šíření protiruské propagandy. Věřte však, že s ní nemají normální občané ČR nic společného, naopak už mají protiruské demagogie plné zuby! Nositelem protiruské a protiputinovské ideologické války je hrstka zkorumpovaných vlastizrádců a mentálně nevyvinutých jedinců z neziskovek financovaných západními agenturami. Jsou hodně slyšet, neboť nám ukradli Českou televizi a vlastní všechna velká média.
Světovládě, která stojí v pozadí podvratné činnosti těchto služebníků zla, však její devastační strategie v České republice zdaleka nevychází, jak by si přála. S úžasem začíná zjišťovat, že nezávislé myšlení občanů, historická zkušenost národa a svědomí vyspělých duší zkorumpovat nelze. Čím víc lžou, čím víc se snaží stáhnout nás do temnot svých intrik, tím víc se v národu probouzí touha po pravdě a tím méně lidí jim věří. Neboť v temnotách lží se rodí největší touha po světle pravdy.
Ujišťujeme vás, že považujeme ruský lid, stejně jako ostatní slovanské, ale i další mírumilovné národy světa, za svoje bratry. S velikým znepokojením sledujeme, jak se samozvaná světovláda snaží za každou cenu vyvolat vojenský konflikt EU s Ruskem. EU vložila do rukou psychopatů, původně obranný pakt NATO změnila na primitivního agresora bez páteře, svědomí a rozumu. Věřte však, že nikdy dobrovolně nepůjdeme do jakéhokoliv konfliktu namířeného proti našim bratrům. Zneuctili bychom tím vše, čím jsme.
Mnozí se již začínají probouzet z mnohaletého občanského bezvědomí. Už vnímají, že mocní tohoto světa rozpoutali největší bitvu o vědomí člověka v historii. Jenomže podcenili mentalitu Slovanů, kteří mají v genech zakódovánu úctu k pravdě, k vyšším zákonům Života a ke svým kořenům. Vzdor obrovskému tlaku propagandy začíná světlo pravdy stále jasněji proudit vědomím lidí, občan se stává vědomým a vědomí pravdy života jeho svědomím. A nad takovými lidmi ztrácí jakákoliv demagogie svou moc. Samozvaní vládci světa jsou už z toho na mrtvici, vědí, že jim něco nesmírně důležitého uniká, ale netuší, co. A jejich „klíčníci“ marně pátrají, kdo vlastní k této záhadě Klíč.
Rakovina chamtivosti pečlivě šlechtěná americkou „kulturou“ těžce sužuje i náš stát. Žijeme v období nejrychlejšího technologického rozvoje, ale díky chamtivosti též v epoše největší devastace hodnot prověřených generacemi našich předků. Řítíme se do morálně-etické propasti, rozvíjíme sice rozum, ale ničíme srdce, zušlechťujeme ego, avšak mrzačíme duši. Mnohé indicie však již nasvědčují, že chamtivost a egoismus začínají být infikovány zničujícím poznáním pravdy a těší se stále chatrnějšímu zdraví. A spolu s tím klesá k nule i chuť občanů účastnit se nesmyslných bratrovražedných válek.
V tomto kontextu také vnímáme islámskou invazi do Evropy. Je nám jasné, že eurozrádci prodali Světovládě osud Evropy a naši vlastizrádci prodávají osud náš. Marně však osa zla (Washington – Londýn – Brusel – Ankara – Rijád) obviňuje z rozvracení světa ty, kteří ho chtějí chránit, marně označuje za lháře ty, kteří šíří pravdu, za fašisty - ty, kteří odhalují fašistickou podstatu islámu, za rasisty - ty, kteří se proti islámskému rasismu chtějí bránit, za islámofoby - ty, kteří odmítají zotročování žen a znásilňování dětí psychopatickými pedofily. Už si na to zvykáme a jako národ, který dal světu Švejka, se tím dokonce začínáme bavit. Marně tuhle trapnou frašku hrají stále dokola! A čím víc nás rozdělují, tím víc se začínáme spojovat. Není to neuvěřitelný výsledek totálního vymývání mozků?
Chceme-li zachránit Evropu, musíme ji zbavit Augiášova chlíva zvaného Brusel, tedy vystoupit z EU. Chceme-li zachránit mír, musíme opustit NATO! Velezrádní přežvykovači washingtonských hesel pak nebudou mít, na kom parazitovat a koho zneužívat. Madam Merkel a smečka jejích análních alpinistů má však jinou vizi o naší budoucnosti. Našemu premiérovi už „vysvětlila“, že likvidace českého státu a jeho kultury je tím „nejlepším“, co může pro český stát udělat. Že neprosadí-li imigrantské kvóty Bruselu, musí v rámci bezvízového styku s Tureckem přijmout jednotky ISIS, které již sultán Erdogan připravuje na rozhodující vpád do Evropy. Angela neuvěřitelně arogantně ignoruje, že islám tady nechceme, že vrahy a psychopaty si ve svém domově vydržovat nebudeme!
V této době zrychlujícího se času, kdy bylo vypuštěno snad všechno zlo světa k poslední bitvě s dobrem, se stává velikou nadějí pro nás i mnohé další země světa právě Rusko s geniálním politickým a ekonomickým stratégem Putinem. Nebýt jich, Evropa by se již velmi brzy stala nejhorší kolonií tupých hnědých otroků bez jakýchkoliv práv, šmírovaných a perzekuovaných hůř, než si sám Orwel dokázal představit.
Světovláda se již mnohokrát pokusila vrazit mezi nás klín nenávisti, aby mohla snadněji vyvážet „demokracii made in USA“. A pokusí se o to znovu a ještě bezohledněji. Právě proto vám posíláme toto poselství, abyste věřili, že zůstáváme vašimi přáteli, ať se stane cokoliv. Čestní lidé obdaření selským rozumem a svědomím dokážou vzdorovat jakékoliv implantaci sebevražedného fanatismu a kdykoliv mohou zasednout ke společnému stolu, ať jsou to Češi, Slováci, Rusové nebo Američani, aby řešili problémy našeho světa. Lidé blízké budoucnosti vnímající život v hlubších souvislostech nepotřebují nesmyslný luxus, ale bohatství etické a duchovní. Nepotřebují ani zpackané zákony a nesmyslné europtákoviny, neboť ctí zákony mnohem vyšší, zákony „nad hmotou“.
Nositeli politiky naděje pro celý svět se mohou stát jedině občané, jejichž duchovní a etická dimenze vysoce přesahuje obvyklý standard „moderního“ politika, tedy lidé, pro něž svědomí, pravda a služba národu jsou zákonem nejvyšším. Jak je poznáme? Inu, jako vždy, nikoliv podle slibů, ale podle činů, emocí a myšlenek, tedy podle všeobjímající moudrosti od Boha jim dané a životními zkušenostmi v lekcích bolestných vykované. Otevřeme-li takovýmto lidem cestu do čela společnosti, přijde velké probuzení a něco, co nás na vždy změní. Nereálná utopie, říkáte? O tom rozhodneme jen my sami.
S přáním společného dobra všem, kteří dobru otevírají svá srdce a dobro přejí jiným
a s pozdravem „Ať bdí nad světem Ruský medvěd!“
Váš bratr - Český lev
 
non! jamais, connard!!§
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
MÁTE TAM NĚKOLIK CHYB, VY STARÁ VRAŽDO...A TEĎ VYŠPULTE...!!!
Právě jsem se probral z lihu, Vy kreténi. Mrdat štb, piráty a podobné bolšany napříč spektrem!!§ Tradičně, odpovědně a se vší prosperitou. Devětkrát.
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Bojí se.
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
já bych nařídil zestátnit celej buržoazní Okoun...
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Inkluze se vkrádá již i do kompostu.
 
sam_hofgins  
Proč tu ještě nevyšpulil nikdo z magea? Integrujem, kokoti!
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
OK, beru zpět a omlouvám se, jsem pro, Kompost i Rozum a chtíč stojí nakonec za hovno, koho mám kroužkovat?
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
+ dotace na špulení
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
FAŠISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§§§§§§§§§
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
Navrhuji zestátnit Kompost a zrušit Rozum a chtíč
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
 
Shake krmte troly! 
 
Sardelli Ještírci chtějí moje játra 
MacPhisto vkládá opět viditelné příspěvky  na další internetové weby
Co se tradičních hodnot týče, vyšpulte na nás tu svou růžovoučkou kundičku!