Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Muerte Cracked by  Skidrow
ty první dvě zleva docela ujdou, kdyby shodila každá 150kg ;-)
e.wusha existence is bitch...like me 
chm...ale tuk se škvaří, to muselo špatně hořet :/
Dneska jsem se rozhodla, že spálím nějaké kalorie. Takže jsem zapálila pár tlustých lidí.
Muerte Cracked by  Skidrow
"prosím prosím, aspoň ještě jedno smažené kuře s hranolkami, tak 10 kilo!" :)
Muerte Cracked by  Skidrow
wtf? namalované obočí? přijel snad cirkus? umbertó!!§§§
e.wusha existence is bitch...like me 
 
e.wusha existence is bitch...like me 
 
e.wusha existence is bitch...like me 
 
e.wusha existence is bitch...like me 
 
masque?
 
e.wusha existence is bitch...like me 
Když má žena hormony na maximu a je nejplodnější, sebevědomý, sexy a pohledný muž se stává ideálním typem jejího partnera. Za jiných okolností by ho odmítla jako laciného kandidáta pro vytvoření stabilní rodiny, ale najednou se z pana Nevhodného stává pan Božský.

„Zatímco si to ženy neuvědomují, hormony související s plodností u nich vytvářejí iluze o sexy grázlech. Místo, aby je viděly jako nespolehlivé, vidí je jako oddané partnery a dobré otce,“ tvrdí doktorka Kristina Duranteová z University of Texas.

V experimentech se přitom prokázalo, že se u žen mění pohled pouze na atraktivní macho muže, tzv. sexy playboye. Ti bývají promiskuitnější a přelétavější. Zatímco jejich obliba v době největší plodnosti žen rostla a v období nejnižší plodnosti menstruačního cyklu zájem o ně naopak klesal, u průměrně atraktivních úředníků se zájem o ně výrazně neměnil.

Silně maskulinní a pohlední muži jsou vnímáni jako nositelé dobrých genů pro potomky, proto přitahují ženy v době největší plodnosti. Ovšem zároveň jsou také symbolem nespolehlivosti a přelétavosti. Jinak řečeno, ženy s nimi chtějí spát a zplodit dítě, vychovat je ale chtějí s méně sebevědomým a atraktivním mužem, který jim neuteče a bude věrný rodině.
 
e.wusha existence is bitch...like me 
Na otázku, jak vypadá dokonalé rande, se nedá s přílišnou určitostí odpovědět. Co je pro jednoho neomluvitelné, jinému přijde normální. Jsou ale situace, které už zpočátku dávají tušit, že z nich nic moc dobrého pro nový možný vztah koukat nebude. Přinášíme vám malý přehled důvodů, které mohou stát za nepříliš povedenou schůzkou, a které čerpaly přímo ze života - od žen i mužů.
Dvojité rande, doprovod na rande

Pokud se s potenciálním partnerem či partnerkou příliš neznáte, není dvojité rande zrovna dobrý nápad. Navíc pokud neznáte ani ten druhý pár. Může se totiž lehce stát, že si s ostatními "nekápnete do noty" a místo krásného večera a poznávání se budete spíše odpočítávat minuty, kdy už konečně budete moci jít domů.

To samé platí i pro doprovod na rande, což praktikují především ženy. Kamarádku na první rande rozhodně neberte.
Škudlil

Není nic horšího, než po příjemné večeři s partnerem zjistit, že je to člověk, který je schopen si pro korunu nechat vrtat koleno. Nechce-li dát číšníkovi spropitné, nebo případně platí slevovými kupóny, které kdesi uškudlil ve snaze co nejvíce ušetřit, nebude to asi zrovna ideální partner.
Výběr špatného filmu

Chce-li muž či žena pozvat opačné pohlaví na první rande do kina, je záhodno zjistit si, jaký filmový žánr se dotyčnému líbí. Ne všechny ženy milují horory, stejně tak ne všichni muži dokážou hodinu a půl koukat na romantický "doják". Nejlepší je se při volbě kina dohodnout předem, aby následný odchod z promítacího sálu nebyl i odchodem z ještě nezapočatého vztahu.
Jít do kina na první rande není špatný nápad, pozor ale na to, jaký film vyberete.

Jít do kina na první rande není špatný nápad, pozor ale na to, jaký film vyberete.

"Přírodní" odér

Jednou z příčin, které spolehlivě odradí nejednu ženu (ale i muže) od další schůzky, je nelibě vonící partner. Že se každý z nás potí, je vcelku přirozené, ale pokud partner dorazí na schůzku s koláči v podpaží, nebo mu používání deodorantu či voňavky nic moc neříká, rande možná skončí dřív, než vůbec začne.
Alkohol na posilněnou

Jste příliš nervózní před první schůzkou? To je vcelku pochopitelné, zkuste to ale překonat. V žádném případě nedoporučujeme posilňovat se na kuráž jakýmkoli alkoholem. Nejen, že to z vás může být při případném prvním polibku cítit, v horším případě, při větším množství alkoholu, může mít rande i horší konec.
Nevyprávějte o svém ex

Důležité pravidlo pro první rande. Nikdy nemluvte o svém bývalém příteli, i když by to měly být jen důvody, proč jste se rozešli. Nového partnera takové podrobnosti rozhodně nezajímají.
Chovejte se přirozeně

Každý chceme na prvním rande nějak zaujmout a něčím se blýsknout, ale ne za každou cenu. Základem je přirozenost, nepřehrávejte, nevytahujte se, co jste kdy dokázali či udělali. Nechte věci zvolna plynout, nenuceně konverzujte, užívejte si blízkost partnera.
Nenuťte nikomu své přesvědčení

Je pěkné, že jste oddaný fanoušek fotbalu, žena milující tanec, nebo vyznavač emo stylu. Vaše záliby či přesvědčení jsou možná krásné, druhého ale těšit nutně nemusí. Je hezké, když se partnerovi či partnerce svěříte s tím, co máte rádi, ale nemluvte o tom celou dobu.

Stejně tak je třeba volit pokud možno "neutrální" téma na první rande (nejlépe osvědčená večeře či kino). Ne každá žena překousne rande v podobě návštěvy fotbalového zápasu, naopak nejeden muž nebude nadšen, když ho žena na první rande pozve na taneční představení.
 
ahoj masque, dlouho sme si nepovídali.
 
e.wusha existence is bitch...like me 
 
Joj, připomělo dětství strávené v područí cigánského ghetta. Za paní, která zabíjí i chcíplé lidi, posílám odkaz na sedm sekund s plastelínou.
http://www.youtube.com/watch?v=ZyMH4gZg3ZQ
Muerte Cracked by  Skidrow
něco na zjemnění
 
Muerte Cracked by  Skidrow
Tenhle klubik je vo hovně! Hodně!!!!
 
e.wusha existence is bitch...like me 
 
e.wusha existence is bitch...like me