Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Prosím vás, nedávejte sem fotografie svých rodičů bo (protože) je to vůči ním neuctivé!
 
e.wusha come visit me in  hell
Američan dnes váží 266 kilo, je upoután na postel a stále jen jí
 
Ale smyčka se zvolna stahuje, wtžmdž, dnes zástřely v oblasti moudí a podezřelý článek na lupa.cz...
 
Buzno bonzácká!!§ Nás nezastavíš, my se jmenujeme masque, bo (protože) je nás mnoho!
 
Stepan.Kolesa Zakázková výroba veselých salámistů 
Dneska ještě ne! To má být nabídka?
e.wusha come visit me in  hell
KURVA KURVA KURVA MAC!!!
 
Pomáhá mokrý ručník kolem hlavy.
 
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Měl jsi v prdeli semeno?
 
harkerova.. and you don´t see me 
som sa pobavila ako dlho ne
Shake krmte troly! 
Včera u mě na ulici zastavila černá dodávka a ňáký pánové mě pozvali dál, že si chtěj popovídat. Prej čtou Okouna a hodně Kompost a jestli nevím, kdo patří k těm Anonymous. Tak jsem říkal, že vůbec. A voni, že to je blbý, protože pak mají vždycky strašně zasviněný auto. Tak jsem říkal, že asi teda ta Masque, že u ní si jako vůbec nejsme moc jistý. Voni, že si to taky myslej, hlavně kvůli tomu Linuxu. Pak už jen říkali, abych si dával bacha. Probudil jsem se v noci v parku, s vpichem na ruce a nějakou kuličkou pod kůží. Bojím se.
 
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Tak koukejte produkovat metan, vy píčové.
 
By při použití kompostu k moci vaše auto?
od Beth Buczynski
04.03.2012
15:41
90 komentářů

Facebook


Reddit
StumbleUpon
Digg
E-mail
Velikost textu: | | |
Podle EPA, byla 33 milionů tun potravin vyhodit v roce 2010. Potravinový odpad nyní představuje jedinou složkou skládek a spaloven TKO dosahovat, které by stály Američany 1000000000 dolarů každý rok.

Ještě více šokující je fakt, že většina potravin, vyhodíme by bylo považováno za naprosto jedlé někým jiným. Přesto, tržní normy vyžadují, aby přezrálých nebo poškozené ovoce a zelenina jsou nevhodné pro veřejné dražbě, a jako takový, to hodili na kontejnerech, nebo na to nejlepší, kompostu.

Až do teď.

Pilotní projekt v Německu se točí, co by normálně potravinový odpad do energetického zlata. Vědci vyvinuli nový nástroj, který převádí kaši rajčata, banány a hnědé přezrálých třešní (a mnohem více) na metan, který může být použit k pohonu vozidel.

Vědci z Fraunhoferova ústavu pro meziplošné inženýrství a biotechnologie IGB ve Stuttgartu má nyní alternativu: Oni našli způsob, jak získat toto palivo není od zemského drahých zásob nerostných surovin, ale z ovoce a zeleniny, odpadů z velkoobchodních trzích, vysokoškolských bufetů a jídelen. Kvašení tohoto potravinového odpadu produkuje metan , také známý jako bioplyn, který může být stlačený do vysokotlakých válců a používá se jako palivo.

I když je to levnější (zatím) a poněkud čistší než ropa, mnozí motoristé převedly své benzinové motory pro provoz na zemní plyn. Ale stejně jako ropy, zemního plynu je také fosilní palivo. Zásoby jsou omezené, a proces, kterým se to extrahuje ze země, zvláště tady v Americe, bylo prokázáno, že ohrozit lidské zdraví a životní prostředí v nebezpečí.

Využitím potravin zbytky místo zemního plynu, německý projekt, který řeší dva problémy najednou: potravinářský odpad je odkloněna ze skládky, a řidiči mají čistší, udržitelnější podobě paliva, s níž k napájení vozidel.

A "upcycling nekončí. Jak EcoGeek upozorňuje , rostlina produkuje zhruba dvě třetiny metanu a jedna třetina oxidu uhličitého z procesu, ale nic zůstane nevyužita: voda filtrát, který obsahuje dusík a fosfor, a oxid uhličitý pocházející z fermentace jsou oba použity k pěstování řasy na další projekt, přičemž zanechal kal z kvašení je poslán do jiných ústavů, které jsou schopny dělat metan z ní.

Související čtení:

Take The č. potravinového odpadu Challenge (a my odpad spoustu)

Jak snížit množství odpadu a udržujte Food Fresh

Zabránit potravin odpad Going "Halfsies"

Čtěte více: bioplyn , kompost , zbytky potravin a potravinářské odpady a paliva a německo a metan , doprava

Obrázek přes Thinkstock

DiggStumbleUponRedditTiskE-mail90 komentářů

90 komentářů
+ Přidat vlastní
Douglas S.
7:49 am PST Březen 6, 2012
Jistý

Poslat zelená hvězda
Monika S.
5:07 am PST Březen 6, 2012
Měli bychom zkusit něco v tomto bodě.

Poslat zelená hvězda
KS G.
4:25 am PST Březen 6, 2012
Díky za článek.

Poslat zelená hvězda
Joan M.
7:58 pm PST Březen 5, 2012
No, jestli to funguje, proč ne, nic se dostat pryč z naší závislost na ropě a plynu, a to by jistě bylo skvělé pro životní prostředí, možná i dobrý start do konce globálního oteplování.

Poslat zelená hvězda
LM S.
7:48 pm PST Březen 5, 2012
úžasné a fascinující, děkuji vám za sdílení!

Poslat zelená hvězda
Talya H.
6:52 pm PST Březen 5, 2012
I dont vidět, jak lidé mohou být oppossed, nebude-li ive něco uniklo?? Skládky jsou problémem, a toto řešení bude vytvoření "dlouhodobě udržitelné palivo" ... im zcela v!!

Poslat zelená hvězda
Valarie S.
6:37 pm PST Březen 5, 2012
vychladnout!

Poslat zelená hvězda
Audrey B.
3:33 pm PST Březen 5, 2012
Pokud kompost by palivo moje auto, já jsem pro. Musí přijít s něčím, jak Obama řekl, že plyn mohl dostat jak vysoce jak $ 8-9,00 galon, jak budeme dovolit jít kamkoliv mezi plynem a zdravotního pojištění, to je neuvěřitelné.
Nejsem si jistý, že jsem mohl mít dostatek kompostu , jsme se vzácně házet věci. Ale myslím, že budeme moci koupit to také.
Musíme udělat vlastní vrtání, recirkulovat naše peníze v naší vlastní zemi, zastavit v závislosti na těchto jiných zemích.

Poslat zelená hvězda
Rebecca W.
1:23 pm PST Březen 5, 2012
! Velmi cool tak, že nejsou tak daleko v "back 2 budoucího návrhu je" DeLorean po tom všem, D


Poslat zelená hvězda
Myron S.
1:23 pm PST Březen 5, 2012
Jistě.

Poslat zelená hvězda
zobrazit všechny 90 komentářů »
přihlaste se přidat komentář
používat Care2 přihlášení

uživatelské jméno
heslo
zapamatovat si mě
Pomoc s přihlášením
nebo
Přihlásit se Facebook
Připojení přes Facebook . Stačí kliknout na ikonu a my vám připojit svůj profil.
přidat komentář 20
získat komentář odpovědi e-mailem
Příjem Care2 akční upozornění e-mailem!
Upozornění: Názory vyjádřené nahoře jsou výhradně názory autora a nemusí reflektovat názory
Care2, as, její zaměstnanci a inzerenti.Read more: http://www.care2.com/causes/would-you-use-compost-to-power-your-car.html#ixzz1oMc0EzJk
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Nechtěla bys mi vykouřit? Za dvatzku?
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevi m se se stalo, ale uroven kompostu za posledni 3 roky klesa a klesa...Po dlouhe dobe jsem se opet podival! POtesil me novy prispevek v GAI projektu,ale po jeho precteni jsem zustal zklamany. Tradicni fraze bez energie a vtipu, co se pouzije vice nez jednou uz neni vtipne...skoda. Oak jsem precetl dalsi prispevky!! No hruza, jsem fakt zklamany..prispevek o masturbaci...fakt trapas. No snad se do priste zlepsite! Musel jsem vylit sve srdce!! A napsat vam trochu te kritiky!!!
 
Žádné, Vy kreténe!!§
 
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
Jaké jen zoufalství a sebelítost, ptám se, může Masque přimět k tomu, aby cizím lidem na diskusním serveru typu okoun.cz napostovala fotky své vyšpulené růžové kundičky, a pak snad ještě doufala v to, že to někoho zaujme.
 
...
Shake krmte troly! 
 
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
...............................
 
Shake krmte troly! 
až na bylinkové a ovocné, ale to samozřejmě nejsou čaje, jenom nám chybí správný výraz