Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Já to věděla! Miluje mě!
 
Kurwa, na koho to reaguju...
 
Voteplouch 2.0
 
pošlete tento obrázek ještě dalším deseti lidem
a požádejte je, aby udělali totéž. Když to tak uděláte splní se vám přání. Když to nepošlete, nebudete mít lásku Boha, Ježíše atd. a ztloustnete.
 
vitor poruga ném in vassom aparatula 
lol seo
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Zní to lákavě sex 1-na-1, swing, sex hry, anální sex, orální sex, sex 1-2 krát, ale jestlipak už jsi odeslal dárek?
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čau Jak se máš? Ráda bych se představila. Jmenuji se Masque. Já jsem pravě prohlížela seznamovací webové stránky v Internetu a nalezla jsem tvůj profil. Rozhodla jsem se ti napsat. Myslím si, že v budoucnu bychom mohly být kamarádi, pokud nemáš nic proti tomu. Moc bych to přála. Já nejsem vdaná. Nikdy jsem nebyla vdaná a nemám děti. Narodila jsem se 5. února 1989. Je mi 23. Mám ráda poslouchat hudbu všech směrů a stylů a také ráda vařím. Máš nějaké koníčky? Libí se ti poslouchat hudbu? Pokud bys chtěl dál se mnou komunikovat na http://seashell.ficat.info/ Opravdu doufám, že můžeme být kamarády a, že se můžeme dozvědět hodně zajímavého jeden o druhém. Děkuji ti, že jsi přečetl můj dopis!. Jenom tvá Masque.
Reakce na | Vlákno  
já taky.
Shake krmte troly! 
asi si nechám na pravé předloktí vytetovat varle
 
Děvka! Mně psala to stejný!
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čau Jak se máš? Ráda bych se představila. Jmenuji se Mira. Já jsem pravě prohlížela seznamovací webové stránky v Internetu a nalezla jsem tvůj profil. Rozhodla jsem se ti napsat. Myslím si, že v budoucnu bychom mohly být kamarádi, pokud nemáš nic proti tomu. Moc bych to přála. Já nejsem vdaná. Nikdy jsem nebyla vdaná a nemám děti. Narodila jsem se 5. února 1989. Je mi 23. Mám ráda poslouchat hudbu všech směrů a stylů a také ráda vařím. Máš nějaké koníčky? Libí se ti poslouchat hudbu? Pokud bys chtěl dál se mnou komunikovat na http://seashell.ficat.info/ Opravdu doufám, že můžeme být kamarády a, že se můžeme dozvědět hodně zajímavého jeden o druhém. Děkuji ti, že jsi přečetl můj dopis!. Jenom tvá Mira.
 
Stepan.Kolesa Zakázková výroba veselých salámistů 
Příště to dokoukej do konce ty couro!!
To muselo dát práce, a přitom tam mělo být le vyšpul, Vy kreténe...
 
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
ahoj lásko :)
Abych nezapoměl, absolutně souhlasím s názorem 3117. Už se těšim, až nějaká zasraná bukvice bude ragovat na můj názor, nemám proti nim nic, ale tady už to začínají přehánět, když tady z toho dělají takovou FEKALSEZNAMKU!!!!!!!!
 
Tak trochu mne uráží, že nejsem v té glose explicitně zmíněn!!§
 
the_majkl  
Za "podstatné rysi" nedík.
 
sputnik1  
Encyklopedie definují Okouňáka přesně:
Okoun je server, kde se shromažďují ti největší prasáci s tou nejnižší inteligencí na internetu. Spamují do jiných fór obrázky hoven a myslí si, jak se zase předvedli. Jejich slovní zásobu tvoří jen piča, čurák, mrd, hovno, sračka a to je všechno, jejich slovní zásoba je tedy značně omezená. Normální nadávky neznají. ______________________________________ z http://www.facebook.com/pages/Okouncz/157422310982212#!/pages/Okouncz/157422310982212?sk=wall Diskutující z Okouna se vyznačují několika podstatnými rysi, tady jen pár z nich: * jejich přátelé jsou pouze na Okoun.cz, v reálném životě žádné jiné nemají, v podstatě se ani není čemu divit. Normální, alespoň trochu průměrně inteligentní občan se nemůže se závistivci z Okouna, kteří závidějí cizí úspěchy a všechno obrací snést. * tit...o lidé tráví veškerý volný čas převážně u PC. 90% času stráví na Okounovi. Ostatně co jiného by dělali, když mají pouze virtuální přátele. * když už vyjdou někam ven, třeba na nákup, jejich největším koníčkem co je dokáže upokojit je snaha poškodit něco úspěšnějším lidem než jsou oni (to je téměř každý). Pokud mohou ukopnout někomu u auta zrcátko, nebo vyrít nějaký text s ornamenty do karoserie vozu, mají hned lepší náladu. Z dob dávných pamatuju z Okouna mladíka, který tvrdil, že „zrcátka u aut jsou proto, aby bylo co ukopávat!“. Tento spolek se tedy dlouho hledal, ale podařilo se jim najít jeden druhého. Takže uvidíte-li někde nějakého mladíka, poškozovat nějaké drahé vozidlo, nebo psát pod články vulgární texty, je dost pravděpodobné, že se jedná o uživatele webu Okoun.cz ______________________________________ z http://www.facebook.com/group.php?gid=105440821484#!/group.php?gid=105440821484&v=wall Přihlásil jsem se, na okoun, chtěl jsem si jen přátelsky popovídat o pěstování vinné révy. Všichni se mi vysmáli a do pošty mi posílali sprosté obrázky. Nechápu co tam lidi drží, okoun je banda ubožáků skrytých pod maskou internetové anonymity a jejich cílem je jen ubližovat. ______________________________________ Krom toho pořádají Okounovci také DOS útoky na jiné servery prostřednictvím jimi zavirovaných počítačů.
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
A co podvarle?