Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Baldachýn nemá čas. Dělá nějaký legrační seriál pro ČT o tom jak je debilní nosit roušky, ale asi ho nestihne dodělat dřív než Prymula tohle opatření zruší.
 
Jirzy Krychlič is my coach 
Eva Mracna tiez stale zije v tom cobolskom tatarstane?
klh Už se blíží doba, kdy nás  budou trestat nejen slovně
Naposledy se ozval 28. zari. Tak mozna uz ne. RIP:-(
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
On Baldachýn ještě žije? FK nezmiňuji - ten ani nikdy pořádně nežil.
klh Už se blíží doba, kdy nás  budou trestat nejen slovně
Kolik moderatoru tohoto klubu prezije koronavirovou pandemii? (Baldachyna a FK by byla skoda)
 
měl by dát k dispozici svou funkci moderátora!
klh Už se blíží doba, kdy nás  budou trestat nejen slovně
:-(
"Stránka sa prepadla

Prepáčte. Stránka, ktorú hľadáte neexistuje, ale máme pre vás ďalší zaujímavý obsah."
post.com post.com post.com  post.com
Se hodil marod, páč mu lepí, defraudantovi!
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
Zdravím, mám vám vzkázat, že Fuka má korona. Ještě teda štěstí, že nikam už léta nechodí - jen sedí furt doma a hraje nintendo.
 
Ahoj, já jsem Mark, ředitel Facebooku. Ahoj všichni, zdá se, že všechna varování jsou skutečná. Použití Facebook vás bude stát peníze. Pokud tento řádek odešlete na jiný než váš seznam, váš odznak bude modrý a bude pro vás zdarma, pokud mi nevěříte, Facebook bude zítra zavřen v 18:00 a budete muset zaplatit za jeho otevření. To vše je v souladu se zákonem. Tato zpráva informuje všechny uživatele, že naše servery jsou v poslední době velmi zaneprázdněné. Pomozte tento problém vyřešit. Žádáme aktivní uživatele, aby tuto zprávu poslali každému z osob v seznamu kontaktů, aby potvrdili své aktivní uživatele Facebooku. Pokud tuto zprávu neposíláte na všechny kontakty na Facebooku, váš účet zůstane nečinný, takže ztratíte všechny kontakty bez odeslání této zprávy. Váš smartphone bude aktualizován během následujících 24 dnů Konec chatu Napište zprávu, @uživatel...
 
Urob si sám, klidně i k opakovanému použití.

čau lidi, tady je pár instrukcí, kterými by se tento klub měl v nelehké současnosti inspirovat, děkuji

Spravujte konverzace a monitorujte dezinformace

Schvalování příspěvků
Když si ve skupině dočasně zapnete schvalování příspěvků, může vám to pomoct zvládnout nápor dotazů. To vám umožní efektivněji spravovat opakující se otázky. Tady získáte víc informací o tom, jak schvalování příspěvků používají další správci.

Pokud schvalování příspěvků nechcete zapínat pro celou skupinu, můžete tuto funkci zapnout pro konkrétní členy, jejichž obsah chcete mít pod dohledem.

Nastavení pro přidávání příspěvků na vaší stránce
Pokud jde o správu konverzací na vaší Facebook stránce, můžete nastavit, jestli na vaši stránku můžou přidávat příspěvky její návštěvníci. Uděláte to tak, že buď povolíte, nebo zakážete příspěvky ostatních lidí. Tady zjistíte, jak si upravit nastavení pro přidávání příspěvků na stránku. U stránky si také můžete zapnout nebo vypnout posílání zpráv. Záleží na tom, jestli to je s ohledem na potřeby vaší komunity a zdroje vašeho týmu vhodné.

Upozornění na klíčová slova
Upozornění na klíčová slova vám ušetří čas, který byste jinak museli strávit vyhledáváním zmínek o viru nebo jiných obavách o zdraví v nekonečných konverzacích. Můžete si vytvořit vlastní seznam slov a frází. Pak dostanete upozornění pokaždé, když se dané výrazy ve skupině vyskytnou. Díky tomu budete moct rychle a snadno zareagovat.

Blokování slov a přidání filtru vulgárních výrazů
Na stránkách je k dispozici několik nástrojů, které vám usnadní moderování konverzací. Zablokujte konkrétní slova, která se na vaší stránce nemají objevovat. Přidejte si také filtr vulgárních výrazů, který zablokuje slova označená komunitou jako urážlivá. Předejdete tím konfliktům. Projděte si podrobnosti o tom, jak si tyto nástroje pro moderování na Facebook stránce nastavit.

Nástroje pro prosazování pravidel: ztišení, blokování nebo vypnutí komentářů
V aktivních konverzacích se může někdy situace tak trochu zvrhnout. Prosazujte ve své skupině dodržování stanovených pravidel. V případě potřeby můžete v konverzaci nejen vypnout komentáře, ale také některé členy ztišit nebo zablokovat. Tady o prosazování pravidel skupiny zjistíte víc.

Zakázání lidí na stránce nebo jejich odebrání z fanoušků
Na svojí Facebook stránce můžete zakázat konkrétní lidi nebo je odebrat z fanoušků. Také můžete nastavit územní nebo věkové omezení, a řídit tak, kdo si může vaši stránku zobrazit nebo jí dát To se mi líbí. Tady si přečtěte víc o tom, jak nastavit, kdo si může vaši stránku zobrazit.

Sdílejte věrohodné a spolehlivé informace

Oznámení ve skupinách
Když veškeré konverzace ve skupině, které se týkají koronaviru, nasměrujete do jednoho vlákna, tým správců bude moct snáz odpovídat na otázky. Je také pravděpodobnější, že jim nic neuteče. Dané vlákno zveřejněte jako oznámení ve skupině. Členové ho tak snadno najdou, budou se k němu moct vracet a také v něm komunikovat. Tady zjistíte, jak příspěvek připnout jako oznámení.

Lekce sociálního učení
Pokud jste nashromáždili informace a zdroje, které byste chtěli sdílet, vytvořte ve skupině lekce, kam budete lidi směrovat. Doporučujeme sdílet odkazy na Světovou zdravotnickou organizaci.
 
Telesne postizeni? Spousta lidi ho venuje za odvoz.
Koupím roušky, navrhněte cenu.
 
Tlsté Piče sú zdarma na najbližšej diskotéke. Cena, trocha sladkého chlastu. Obvykle Griotka Forte.
fuho je reverend  .
Koupím TP, navrhněte cenu.
 
Jirzy Krychlič is my coach 
Někteří ještě sedí.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
To pise, ze ted par let sedel, ne'?
dlouho jste tu nebyl...
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Byste nevěřili, jaký pálky se dneska dávaj za podporu a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, to by jeden blil.