Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

 
MiZiGe Why can't you be a non-conformist like   everyone else
proč to dpč založil, když tu na to máme krásný https://www.okoun.cz/boards/kontrakompost
Jirzy Krychlič is my coach 
ježíši kriste pane běžte do piče.na nejake respektovanie a zdrave debaty se tady moze slusny clovek vysrat.
Buďte přívětiví a zdvořilí
Všichni táhneme ve snaze vytvořit příjemné prostředí za jeden provaz. Respektujme jeden druhého. Zdravé debaty, kdy nemusíme vždycky všichni sdílet stejný názor, jsou přirozené. Ale je potřeba být zdvořilí.

Žádné nenávistné projevy ani šikanování
Dbejte na to, ať se všichni cítí bezpečně. Šikana jakéhokoli druhu je zakázaná a netolerujeme žádné posměšné komentáře týkající se rasy, náboženství, kultury, sexuální orientace, pohlaví nebo identity.

Žádné propagace ani spam
Dávejte této skupině víc, než si z ní berete. Sebepropagace, spam ani nerelevantní odkazy tu nejsou povolené.

Respektujte soukromí všech
Být součástí této skupiny vyžaduje vzájemnou důvěru. Na skupinách je skvělé, že se v nich můžou vést vážné, užitečné diskuze, které ale taky můžou být citlivé a soukromé. Co se ve skupině sdílí by mělo ve skupině zůstat.
 
Máte pravdu
dobrý den, přátelé, rád bych vás pozval do opravdu dobrého klubu, který založil pan A. osobně si myslím, že tohle je přesně to téma, které na okounu bolestně chybělo! Klub, ve kterém na sebe všichni musí být hodní
 
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
To je skoro až za rok, tak na to píchám
Znovu a lépe!
 
kill bflmpsvz 
posla sem 50 Kč, ještě se mi nepostavil, co mám dělat?
Jirzy Krychlič is my coach 
no len premium prispeuky pre vyznacnych riaditelov vy kokso.slusny clovek bude citat vsetko fri
Od 1.července ma Okoun stat 50 Kč.za měsíc! Postav se proti tomuto a pošli tento text aspoň do 15 klubu z tvojich oblibenych. Když jsi to poslal/a tak zmackni f1 a tvoje rybicka bude modrá. To znamena že nemusiš nic platit. Takto pomoz ze okoun bude ješte pořád zadarmo! To není žadny vtip!!!Ale pravda
 
Jirzy Krychlič is my coach 
kosti nie je mozne kompostovat vy debil.sme raz kopali v desiatky let starom komposte za stodolu aj tam boli selijake kosti omotane retiazom aj kozene boty na tom.som to napral do bioodpadovej popelnice pred obecnym uradom a bolo ekologicky vyriesene.
měli bychom tento klub zateplit, aby fungoval v českých podmínkách
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
Člověk vyprodukuje ohromné množství odpadu. Jeden ze způsobů, jak se části z nich zbavit, je kompostování. Více o něm a jeho výhodách hovořil v Magazínu Leonardo zakladatel a projektový manažer projektu Kompostuj.cz Tomáš Hodek. „V domácnosti nemáme bioodpad, ale biomateriál. Ten můžeme na rozdíl od ostatního odpadu v domácích podmínkách plnohodnotně přeměnit na kvalitní kompost,“ uvedl znalec. Výsledný produkt můžeme opět využít, třeba pro pěstování rostlin na balkónech v květináčích nebo venku na zahradě. „Pokud kuchyňské zbytky jako odkrojky od zeleniny, slupky z brambor a podobné nevytřídíme a dáme je do společného koše, tak z nich skutečně vznikne odpad, a to je strašná škoda. Tato složka dnes tvoří 40 % hmotnosti komunálního odpadu, který skončí na skládkách.“ Kompostovat lze veškerý biologický materiál, který v domácnosti vzniká při přípravě potravin. „Mělo by se ale dojídat,“ připomněl Hodek. Je možné kompostovat i kosti nebo maso. „Jsou zde ale negativní dopady, že na takový kompost půjdou krysy nebo potkani, případně domácí zvířata. Existují ale uzavřené komposty, kde tento problém odpadá.“ „Pokud kompostujete správně, tedy kompost prochází tzv. teplou fází, kdy se zahřívá, tak i patologické organismy, které v odpadu mohou být, se zničí. Při správném procesu kompostování se dá zkompostovat opravdu hodně.“ A jak ovlivní proces kompostování zimní období? „Pokud máte kompost na zahradě nebo v kompostéru, tak kompost stejně jako zahrada v zimě spí. Ale většina z nás bydlí v bytech, a hledáme způsoby, jak i tam kompostovat, protože vhodný materiál nám vzniká v průběhu celého roku.“ „Nejjednodušší kompostování v bytech je pomoci Vermi kompostérů, tedy pomocí žížal. To opravdu běží celoročně a kompostér můžete mít přímo v bytě.“ Tomáš Hodek mimo jiné vymyslel speciální kompostér určený pro byty na sídlištích. „Je zateplený, tak aby fungoval v českých podmínkách,“ říká Tomáš Hodek mimo jiné vymyslel speciální kompostér určený pro byty na sídlištích. „Je zateplený, tak aby fungoval v českých podmínkách,“ říká|foto: Ľubomír Smatana Kompostování s žížalami je prý velmi příjemné, protože nezapáchá. „Samozřejmě, že když se nad kompost nakloníte a nasajete, tak ucítíte, že se tam něco děje. Ale jinak to žádný problém v bytě nedělá.“ „Kompost je nejgeniálnější hnojivo a tvoří se především humus, který potřebujeme na zahradách, protože udrží vodu i živiny.“ Expert považuje kompostování za nejlepší nástroj proti klimatické změně. „Když v půdě zůstane voda, tak i v létě má taková zahrada 22 stupňů, zatímco na poli bez vody má půda klidně 50 stupňů.“ „Je důležité, abychom si říkali, proč je kompostování důležité nejen pro nás doma, ale pro společnost jako takovou,“ shrnul Tomáš Hodek.
 
Stepan.Kolesa Bydlím v klubu pro asociální nuly 
Tohle může bejt napsaný na vratech drtivý většiny z nás
(I am the Captain now)
Jirzy Krychlič is my coach 
thanks
Hrádeček.
to je někde na Bertramce?
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Tak jako z typografickeho hlediska davam 5- i s prihlednutim k tomu, ze font vubec nehodnotim. Staci jen videt rozestupy mezi pismeny, aby mi zacaly krvacet oci.