Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Oni to beztak nejsou vocasi, ale maximálně tak obřezané žížalky...
 
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
do příhlaví. ale ti tři vocasi to už mají za sebou, asi...
 
r3V1Z0r ..schräge Musik..  <->hudba ANO,CzechTek NE<->
 
To bola spaľovňa ktorá je hneď vedľa. Ľudia si to mýlia.
Reakce na | Vlákno  
Inu, prespursky vzdusik
Dobrý deň, posledný mesiac je veľmi často cítiť neznesiteľný a neuveriteľný zápach zo slovnaftu. Obávam sa o svoje zdravie nakoľko je tento zápach neznesiteľný a spôsobuje mi nevoľnosť. Zápach je natoľko silný, že prechádza aj cez zatvorené okná a človek sa v byte cíti ako v plynovej komore v koncentračnom tábore. Prosím o vydanie stanoviska kompetentných zo slovnaftu.
 
Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
O víkendu jsem v Bratislavě byl, nekvalitní, nedoporučuji!
 
Shake krmte troly! 
chudák Šelingr :-(
 
MiZiGe Why can't you be a non-conformist like   everyone else
jak dpč nebola ani búrka, boli dve
Na toho stačí fúknuť, a už sa kúpe v dunaji.
sak hej a ked cosi reklamujes dostanes od krcmara betonkyblom cez gebenu
Je to v dunajskom areáli vodných športov kde sa preháňajú tí surferi poháňaní šarkanmi (kiteboarding), takže si vieš predstaviť ako tam fúka do očí ten dunajský štrkopiesok. A obsluha v tom cargo kontajneri na obrázku dokáže pokaziť aj vifón zo sáčku.
V.I.L. člen chlebové skupiny  přijďte na návštěvu...
není to tam, kde jste nám utopila šelingra...????!!!
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
!!
Fuj, Strašne tam fúka. Ten prach čo tam vietor naveje do očí je príjemnejší jak chuť kávy čo tam barista vyčarí plne vyškoleným stlačením gombíka na automatike kávovaru.
Eva_Mracna matka 
Horúce leto
Tento týždeň sa v Bratislave skončil veľmi horúco, neprišla ani len búrka ktorá by nás schladila. Veľmi ale pomáha zvládnuť tieto teplá to, keď idete k vode. A mám pre vás jeden tip. Kúsok od Bratislavy je táto malebná kaviarnička priamo na Dunaji. Volá sa Marina Cafe Hamuliakovo a je tam úžasne. Prídete? :-)

 
StochastikoS Support ov   Einsturzende Buritschün
něco co se jmenuje Brná si nezaslouží nic jiného než NASRAT! Absolutně souhlasím s názorem 1447!
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
Ahoj!
Shake krmte troly! 
Vaši kritiku a vaše požadavky bereme velmi vážně. Budete-li nespokojeni se zpracováním vaší žádosti, dostanete nedostatečné vysvětlení, nebo budete-li nám chtít sdělit kritiku na naše produkty, informujte nás prosím.

Podání stížnosti

Se svou stížností se prosím obraťte na:
Prok. Andrea Bodnerová – tel.: 0043 732 6965-121
Mag. Agnes Comanová – tel. č.: 0043.732.6965-407
e-mail: info@partnerbank.at
Fax: 0043.732 666767
Poštovní adresa: Goethestraße 1a, A-4020 Linec

Údaje ke stížnosti: Pro zpracování vaší stížnosti potřebujeme vaše zákaznické číslo nebo číslo depozitu. K tomu prosím doplňte vaše osobní údaje jako jméno a adresu, datum narození a telefonní číslo a rovněž předmět vaší stížnosti. Potvrzení příjmu: Při telefonickém podání stížnosti vás ihned informujeme, že je váš požadavek zpracován a – nebude-li možné vaše podání vyřešit okamžitě – obrátíme se na vás do 7 bankovních pracovních dnů písemně. V průběhu telefonického hovoru můžete být rovněž informováni, zda bude nutné doložit nějaké podklady.

Budete-li stížnost zasílat poštou nebo faxem, budete o obdržení vašeho podání informováni pouze tehdy, bude-li pro zpracování nutné více než 7 bankovních pracovních dnů, nebo bude-li nutné doložit další podklady.

Doba zpracování

Protože je s každou stížností zacházeno jinak, prosíme vás o pochopení, že nemůžeme uvést žádnou paušální dobu zpracování. Budeme se ovšem snažit vyřešit vaše podání do 7 bankovních pracovních dnů. Nebude-li zpracování v této lhůtě možné, o průběhu zpracování vás budeme informovat.

Uzavření řízení o stížnosti

Jakmile bude vaše stížnost přezkoumána, obdržíte písemně naše stanovisko. Nebude-li možné vaší stížnosti vyhovět, nebo bude-li to možné jen zčásti, vysvětlíme to v našem písemném sdělení.

Nebudete-li spokojeni s rozhodnutím o vaší stížnosti, můžete se obrátit na alternativní místa pro alternativní řešení sporů (AS-Stellen):

– společná kancelář pro řešení sporů Österreichische Kreditwirtschaft,
viz www.bankenschlichtung.at

– řešení záležitostí spotřebitelů
viz www.verbraucherschlichtung.at

Můžete se rovněž obrátit na orgán dohledu nad finančními trhy (FMA), Otto-Wagner-Platz 5, 1090 Vídeň, nebo uplatňovat své nevyřešené nároky u běžných soudů.
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevi m se se stalo, ale uroven kompostu za posledni 3 roky klesa a klesa...Po dlouhe dobe jsem se opet podival! POtesil me novy prispevek v GAI projektu,ale po jeho precteni jsem zustal zklamany. Tradicni fraze bez energie a vtipu, co se pouzije vice nez jednou uz neni vtipne...skoda. Oak jsem precetl dalsi prispevky!! No hruza, jsem fakt zklamany..prispevek o masturbaci...fakt trapas. No snad se do priste zlepsite! Musel jsem vylit sve srdce!! A napsat vam trochu te kritiky!!!
 
Bola to žumpa. Buď sa cítila vyčerpaná, alebo nasraná.