Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

StochastikoS Support ov   Einsturzende Buritschün
něco co se jmenuje Brná si nezaslouží nic jiného než NASRAT! Absolutně souhlasím s názorem 1447!
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
Ahoj!
Shake krmte troly! 
Vaši kritiku a vaše požadavky bereme velmi vážně. Budete-li nespokojeni se zpracováním vaší žádosti, dostanete nedostatečné vysvětlení, nebo budete-li nám chtít sdělit kritiku na naše produkty, informujte nás prosím.

Podání stížnosti

Se svou stížností se prosím obraťte na:
Prok. Andrea Bodnerová – tel.: 0043 732 6965-121
Mag. Agnes Comanová – tel. č.: 0043.732.6965-407
e-mail: info@partnerbank.at
Fax: 0043.732 666767
Poštovní adresa: Goethestraße 1a, A-4020 Linec

Údaje ke stížnosti: Pro zpracování vaší stížnosti potřebujeme vaše zákaznické číslo nebo číslo depozitu. K tomu prosím doplňte vaše osobní údaje jako jméno a adresu, datum narození a telefonní číslo a rovněž předmět vaší stížnosti. Potvrzení příjmu: Při telefonickém podání stížnosti vás ihned informujeme, že je váš požadavek zpracován a – nebude-li možné vaše podání vyřešit okamžitě – obrátíme se na vás do 7 bankovních pracovních dnů písemně. V průběhu telefonického hovoru můžete být rovněž informováni, zda bude nutné doložit nějaké podklady.

Budete-li stížnost zasílat poštou nebo faxem, budete o obdržení vašeho podání informováni pouze tehdy, bude-li pro zpracování nutné více než 7 bankovních pracovních dnů, nebo bude-li nutné doložit další podklady.

Doba zpracování

Protože je s každou stížností zacházeno jinak, prosíme vás o pochopení, že nemůžeme uvést žádnou paušální dobu zpracování. Budeme se ovšem snažit vyřešit vaše podání do 7 bankovních pracovních dnů. Nebude-li zpracování v této lhůtě možné, o průběhu zpracování vás budeme informovat.

Uzavření řízení o stížnosti

Jakmile bude vaše stížnost přezkoumána, obdržíte písemně naše stanovisko. Nebude-li možné vaší stížnosti vyhovět, nebo bude-li to možné jen zčásti, vysvětlíme to v našem písemném sdělení.

Nebudete-li spokojeni s rozhodnutím o vaší stížnosti, můžete se obrátit na alternativní místa pro alternativní řešení sporů (AS-Stellen):

– společná kancelář pro řešení sporů Österreichische Kreditwirtschaft,
viz www.bankenschlichtung.at

– řešení záležitostí spotřebitelů
viz www.verbraucherschlichtung.at

Můžete se rovněž obrátit na orgán dohledu nad finančními trhy (FMA), Otto-Wagner-Platz 5, 1090 Vídeň, nebo uplatňovat své nevyřešené nároky u běžných soudů.
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevi m se se stalo, ale uroven kompostu za posledni 3 roky klesa a klesa...Po dlouhe dobe jsem se opet podival! POtesil me novy prispevek v GAI projektu,ale po jeho precteni jsem zustal zklamany. Tradicni fraze bez energie a vtipu, co se pouzije vice nez jednou uz neni vtipne...skoda. Oak jsem precetl dalsi prispevky!! No hruza, jsem fakt zklamany..prispevek o masturbaci...fakt trapas. No snad se do priste zlepsite! Musel jsem vylit sve srdce!! A napsat vam trochu te kritiky!!!
 
Bola to žumpa. Buď sa cítila vyčerpaná, alebo nasraná.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Třeba byla nasraná
Hetero toho pešek toho pešek toho pešek toho pe 
To si nemyslím. To, že je vychcaná ještě neznamená, že by se vysrala do bazénu.
Aranka?
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
 
Vytrznik je slušný člověk, jednou si v kotli dáme přes držku, ale to na tom nic nemění...a teď špul...!!!!!!!§§§§§§
 
To jen větříte VYTRZNIKa, Vy kreténe...!§
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 

cítím tu tvou píču!
Fotiť to z helikopotvory ktorá nosí materiál na stavbu ciest D4 R7 znehodnocujúce CHKO Dunajské Luhy, CHKO Šúr a CHKO Malé Karpaty hneď z rána keď tá helikopotvora budí celé mesto je ozaj reklama na tehlou cez ciferník.
dyť sem ppal, že sem tomu kreténovi čumícimu z kanálu pochcal helmu...
Já jsem jednou parkoval v Rybničné ulici, byl jsem hodinku pryč a po návratu jsem našel za vozem nějakýho týpka, co tam sral. Prý už byl zoufalý. Odjel jsem pryč a nechal ho tam v podřepu napospas.
 
Shake krmte troly! 
já jsem si tam v devadesátých letech vychutnával atmosféru rockového klubu U zbrojnoše a jinak si toho moc nepamatuju
Eva_Mracna matka 
Bratislava
Muerte: áno aj nie. Samozrejme, znamená to, že ste v Bratislave boli. Ale nemohli ste si vychutnať jej čaro a krásy, takže nabudúce si skúste spraviť výlet priamo sem. Bratislava Vás nesklame :)
 
Já jen projížděl směrem do Maďarska, počítá se to?
Eva_Mracna matka 
V lete sa v Bratislave oplatí ráno si privstať a ísť si pozrieť východ Slnka. Potom sa Vám môže naskytnúť takýto pohľad na nádhernú scenériu. Ktorí z vás už boli v Bratislave?

 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
To říká ta pravá, ty kurvo, tu tvoji zčernalou škebi už jsi nevyšpulila snad deset let!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§