Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Říká se tomu quickie, Vy kreténe...
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
No já nevím, tři hodiny? To se mi tedy moc nezdá, aby to nakonec nebylo celé jen smyšlené..
Jirzy Krychlič is my coach 
sak to je pekne.aj mate neco podobne kde su prekrasni chalani? taka romantika, penisy, vreca, obrabanie na kokotu v prirode atd. mucenie.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Ouhá," zaraduje se pan Rousek ještě víc, "pan Lipka přidává jako dárek tento nádherný karabáč, který jak píše, sám na vás vlastnoručně upletl, no děvčata, ten vás má rád, na příští výroční slavnosti jej musíte vykouřit aspoň pětkrát! No nic, která dobrovolnice se hlásí jako první?" "Směla bych být zmrskána jako první?" pohotově se se zdviženou rukou jak ve škole hlásí dvanáctiletá blondýnka Irena. Jest v ústavu veřejným tajemstvím, že tato dívenka od svého umístění sem před třemi lety čas od času sama chce rozsekat zadek do krve nebo si prožít velmi brutální znásilnění od vychovatele, k čemuž se dopouští poněkud zvláštních prohřešků, ale jinak se chová příkladně vzorně a v atmosféře strachu se cítí šťastná. Tentokrát ji pan Rousek přistihl u sebe v kanceláři, jak si bezostyšně čte pracovní verzi jídelničku na příští týden. Znásilňoval ji na místě snad tři hodiny až z toho měla kundu dost opuchlou, ale bohužel rákoska po ruce nebyla. "Dobře, za vstup do soukromé místnosti vychovatele a čtení zakázaných materiálů dostaneš padesát ran přes zadek vleže, takže svléknout do spodního prádla a lehnout na lavici!" Statečná dívka najednou pocítí strach, kvapně se svléká a vychovatelé mlsně pozorují její hubené nevyvinuté tělo. "Vemte si z Irči příklad, přestože má ještě prsíčka velmi malá, nosí již podprdu, čímž zabrání případnému zamléčení vpředu," projeví svou inteligenci voják základní služby Jirka. Dívka uléhá na nahé bříško a Jirka ji poutá k lavici. "Stáhni jí ty kalhotky a vem si nejtenčí rákosku, ať je hodně krve," radí mu pan Rousek. Irena v očekávání bolesti zatne zuby a zakloní hlavu. Půlky prdele křečovitě stažené, vší silou na ně dopadne rákoska.
Jirzy Krychlič is my coach 
v japonštině je to trochu lepší aj lepší ilustrace
Tits, or it didn’t happened.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čtrnáct dívek ve věku šest až osmnáct let právě dosedalo na rozklížené dřevěné židličky k talířům, na nichž každá měla čtvrt rohlíku a tři fazolky, když dole pod oknem zaskřípěly brzdy dodávky. Vychovatel Rousek se vyklonil z okna a na jeho tváři se objevil upřímný úsměv: "Radujte se děvčata, konečně dorazily zásoby! Pan Lipka dovezl těch dvěstě objednaných rákosek, takže hned po snídani můžeme vyřídit zbylé resty z minulého kdy Jirka přerazil o Barborku poslední. Ivano, Markéto, se mnou dolů a odnesete náklad do trestnice, ostatní dosnídáte a Jana Fišerová, Barborka, Pavlínka, Irena, Hanka a Katka přijdou za námi." Ač hladové, jmenované dívky věru ztratily rázem chuť k jídlu. Vyděšené pohledy těkaly kolem sebe a závistivě se otáčely od šťastnějších kolegyní, které tentokrát trestání minulo. Sedm dívek ve svátečních šatech sirotčince - bílých halenkách a modrých sukénkách - stojí se strachem vedle sebe u jedné ze stěn tmavé trestnice. Pan Rousek, muž zhruba čtyřicetiletý, s radostným výrazem v obličeji vybaluje na nízké lavici vprostřed místnosti ze tří beden množství pružných rattanových rákosek a podává je druhému vychovateli, mladíkovi Jirkovi, který je zde v rámci povinné vojenské služby.
 
Jirzy Krychlič is my coach 
sak som napisal o cobolskom tatarstane malo vy kokso, neznate mapu?

21.7. Astrachan 20:55 vlak INT369
23.7. Kiev 14:07 vlak D 40749 Hortobagy
23.7. Wien 11:30 vlak rj 564 OS 3509 VIE-LZS
Linz 13:35 vlak R 3804 Donau Moldau
Ceske Budejovice 16:04 vlak R 664 Jakub Krčín
Plzeň 17:57
To je ten hrad kde umiestnili na Svätoplukovu výstroj nacistické symboly?
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 

no od tieto kremrole vylizane bych sa ani prehltnut nenechal...
Shake krmte troly! 
znám jednu Evu z Plzně...
Nabídka
Evo,
nechcete přijet v sobotu do Plzně? Počkal bych na Vás na nádraží. Na toaletách byste mi ho vykouřila a zas byste mohla jet zpět.

Bratislava hl.st. 5:45 Vlak RJ 1044
Praha hl.n. 10:03 Vlak R 770
Plzeň hl.n. 11:45

Kuřba

Plzeň hl.n. 12:01 Vlak Ex 557
Praha hl.n. 13:51 Vlak 173
Bratislava hl.st. 17:50

Myslím, že sobotu nelze strávit lépe než cestováním, potkáváním nových lidí a kuřbou.
A stihnete Letné shakespearovské slávnosti.
 
Eva_Mracna matka 
Letné shakespearovské slávnosti
Chlapci chlapci :-) Ale mám pre vás ďalší tip v Bratislave. A pri tomto sa môžete blysnúť pred svojim dievčaťom.

Cez leto prebiehajú na Bratislavskom hrade aj Letné shakespearovské slávnosti. Shakespeare je zábavný i romantický, čiže tip na rande ako stvorený. Priestory hradu totiž dodajú predstaveniu exkluzívnu atmosféru:
 
Jirzy Krychlič is my coach 
sak mracna to nie je spravna informacia.tam hore bol taky lager pre nuklearnych mutantov a to su zvysky ostnatych drotov aj bolo 2 tisice voltov v tom.to preto ze rusaci nemali ziadne dalkovo ovladane robotiska na odpratane radioaktivneho odpadu zo strelnice tak pouzivali cobolov dalkovo ovladanych megafonom.no akosi radiacia zposobila mutacie aj jim narastli take chapadla, dalsie noziska a tak.tie mutantiska sa tiez divno spravali napriklad nevedeli hygienicky srat z okien a srali priamo na ulicu zo dveri.tiez nektori divno revali a gniavili zvysok cobolov.tak cobolovia zatvorili divoke mutantiska do lagera a zvysok vzali domov ako otroky aj mutantky ako nocne otrokyne.sak to je oukchej lebo normalne cobolacky vyzeraju takmer ako mutantky i bez radiacie iba viacej revu.to je dobre lebo cobolovia sedia od rana do noci v krcme aj popijaju borovicku a podobne patoky a vecer ked idu z roboty domov tak je tma teda schmatnu cosi vo tme aj to jebu.sak diera ako diera.nie je dolezite ked to ma tri nohy a hranate cecky sak to musi mat dieru lebo do kazdej diery kokota mozes napchat a vyriesene
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
Velmi som rada.,ze niekto mudry inteligentny zachovava kulturu nasho Zahoria., treba to spropagovat aby sa ludia isli pozriet.,skolaci., ved je to kultura nasich predkov.
tam by se prznila masque s vyspulenou broskvickou jedna radost!
czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
Tam musí být víc použitých kondomů než bobulí.
czekotay lesní skřítek udeřil do křemene a vyskoč 
!!
Eva_Mracna matka 
Vinohradnické mesto
Asi ste nevedeli, ale Bratislava je aj starobylé vinohradnícké mesto. Dnes žiaľ vinohrady ustupujú výstavbe, ale ešte stále sa dajú v Bratislave nájsť, ako vidno aj na tejto fotke. Vás asi bude zaujímať viac víno, než vinohrad, ale ak budete chcieť zažiť v Bratislave romantiku, určite prídite sem:

 
Shake krmte troly! 
už si vzpomínám, tenhle sraz katolické mládeže se obzvláště podařil