Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
A ja myslel, ze "vrhani se" na pohrbech je jenom moravskej sport...
"Rozloučení s Karikou (romská přezdívka Lakatoše) bylo velmi emotivní. Nejen ženy, ale i muži hlasitě lkali a doslova bojovali mezi sebou o co nejlepší místo u jeho rakve. „Někteří byli natolik rozdivočení, že nám přitom rozbili katafalk," poukázaly na silné emoce některých pohřebních hostů pracovnice domu smutku, v němž se obřad konal."
 
(napište někdo Jeromkovi ať se smaže...)
 
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
No, tak jako pozor zasejc, neplest pojmy s dojmy. Ten obrazek pred tim, to je osumdesatka - fajnova masina. A tajdlenct to "ani ocko nenasadis do pice", to je rec o 81, kterou navrhovali soudruzi slovensti inzenyri, coz se na tom traktoru podepsalo dost zasadnim zpusobem od toho, ze ani ocko nezasadis az po takove detaily, jako ze plynovej pedal je 25 cm nad podlahou, takze kdyz chces seslapnout plyn, musis drzet nohu ve vzduchu a nemuzes si oprit patu o podlahu, coz je vyborne zejmena u terenniho vozidla, kde prejeti kazdeho sutru a parezu zpusobi, ze vlastne uplne sundas nohu z plynu, abys o pul vteriny pozdeji seslapl plyn az k podlaze a cely traktor se tak mohl rozeskakat jeste podstatne vic, nezli to zpusobila samotna terenni prekazka. Taky nevim, jak se to soudruhum na slovensku podarilo, ale podarilo se jim tam vmontovat tu samou prevodovku, ktera je ve vsech ostatnich traktorech presne o 180 stupnu otocenou, takze razeni je v tom traktoru uplne presne o 180 stupnu obracene, nezli ve vsech ostatnich traktorech na celem svete. Proste skvost slovenskeho inzenyrstvi. To musela normalne borovicka tect po hektolitrech, kdyz to vynalejzali.
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Jak jako RIP, nebo co?
i když...
 
R.I.P.
 
A to ještě kdo ví jestli (mladý a muž)!!!§!
S Vámi se nebavím, Vy jste nevychovaný mladý muž!!§
 
Shake krmte troly! 
čauki mňauki
 
Too old.
 
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čauec :) píšu, protože bych se chtěla seznámit - snad nejsem mimo :) Jmenuju se Eliška, je mě něco málo přes 30 a zkouším najít kamarády, a třeba se z toho vyvine i něco nového - třeba i nějaký vztah :) Ráda si napíšu, a pak bysme mohli třeba na kafčo nebo večeři? Posílám odkaz na můj profil tady, tak mi napiš a třeba si padnem do oka :) pa, moc se těším
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Konečně přínosný kemp, ve výčtu chybí pouze močový, tím by stará dobrá urinoterapie dosáhla vrcholu!
e.wusha ... 
Už máte rezervaci?
 
Ta mrdka mi sežrala všechny logy, vypustila akvárka a znásilnila sousedčina divočáka!!§
Mrdat redhad i s tim jejich poettr kktem !!!§!§!
 
milá masque, na ty vaše filosofická kydy není niko zvědavaj...vyfič, nebo vyšpul...!!!
plk
sem vyměkl a povolil ve svém vymazleném ňuňu debianku ten zasranej redhatí harry poetteringovoj backdoor... ^(;,;)^

deprese.

proč je svět tak zlý?

Cthulhu fhtagn.
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Propaganda, kvalitní kompost, to jsou milionové škody!
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
31_2016 / 15.11.2016 / Kopidlno_Budčeves / Čtyři jednotky hasičů zasahovaly odpoledne u požáru kupy kompostu v obci Budčeves. Událost byla na operační středisko HZS Královéhradeckého kraje ohlášena ve 12:20 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jičína, Kopidlna a Libáně.
Při příjezdu první jednotky na místo určení hořela část stohu o rozměrech zhruba 39 krát deset metrů. Hasiči zřídili čerpací stanoviště v Kopidlně, kde se doplňovala voda do cisteren.
Majitel kompostu zajistil na místo manipulátor, pomocí kterého byla zasažená část kupy oddělena od zbytku. Hořící kompost se nechal pod kontrolou dohořet. Hmotná škoda na majetku nevznikla a nedošlo ke zranění osob.