Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

e.wusha come visit me in  hell
Ty přece oslavujou její božini menstruace s ní...
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
To ji musej v kazdym hotelu podekovat, kdyz jim zasere prosteradla.
 
e.wusha come visit me in  hell
Být celou ženou znamená
být rozzářenou, šťastnou bytostí plnou radosti a lásky,
která umí dávat i přijímat,
která svobodně tvoří to, co naplňuje její srdce,
která se nebojí se za sebe postavit a ukázat svou sílu
a která svobodně a vědomě vytváří svůj život.
 
e.wusha come visit me in  hell
Z toho plyne...nosme šutry a bílá prostěradla!!!
Jak se to vlastně stalo? Že tak pra-základní, přirozený proces, primární symbol plodnosti se stal tabu?

Jak se to mohlo stát? Že plodná krev, posvátná krev se stala špinavou krvi?

Jak to může pokračovat? Že dnes v naší emancipované společnosti, my feministky, ředitelky a manažerky, nadšeně saháme po tamponech a ibalginech, abychom se schovaly před přirozeností vlastního těla?

Moje první menstruace – menarche, oslava plodnosti a zralosti – byla zcela v duchu dnešní doby. Co nejhlouběji jsem si zasunula tampon, a na máminu nabídku, že bych mohla zůstat doma, jsem s pocitem pohrdání ženské slabosti odpověděla, že ani náhodou – mam přece ranní hodinu dějepisu (láska k dějepisu se zřejmě vyplatila, jelikož mě dovedla až na Oxfordskou univerzitu). Nic víc.

Schovat, zazdít, ignorovat. Fungovat, nejlépe na 120%. Menstruace? No a co? Proč by mne to mělo ovlivňovat? Jsem přece silná žena! Pohrdala jsem ženami, které měly bolesti, nálady a výkyvy. Pročpak? Já ne. Tampon a bolest (pokud byly) vydržím. Jsem přece silná, moderní žena. A pokud není tampon, smotám do „tamponů“ toaletní papír (ano, třeba i ten tvrdý recyklovaný) a jedu dál. Žádný respekt. Co je na tom k úctě? Pouze nepohodlná skutečnost – nevadila mě, nestyděla jsem se. Spíš jsem byla hrdá na to, jak jsem krásně dokázala fungovat i během menstruace. Plavat, milovat se. Přece se nic neděje.

Ale něco nesedělo. A časem jsem začala zkoumat dál. Už nevím přesně, jak jsem na to přišla. Jestli to bylo tantrou, nebo v ženském kruhu, nebo volání zevnitř. Asi všechno dohromady. Ale časem jsem začala zjišťovat, že je na tom něco víc. Asi jak jsem se pomalu začala plížit po ceste směrem k nalezení sebeúcty, úctě ke své ženské podstatě, k výkyvům, ke slabosti (která může být silou), dovolila jsem si podívat na menstruaci jinak. Nevím přesně kdy a jak se to stalo, ale najednou jsem používala menstruační kalíšek a rituálně obětovala posvátnou krev matce zemi, měla jsem několik menstruacnich houb (tak krasne a mekke!) které jsem zavadela do pochvy s molitbou, s olejem, s rozkosi (a obcas s orgasmem). energetické vejce, přírodní polodrahokamy, najednou z pochvy se stala pokladnice.

A přišla největší změna – začala jsem cítit! Z necitlivé funkční vaginy, která tolerovala i tvrdy recyklovany papir, se stala živá, pulzující, citilivá a rozmazlená, zářící, růžová a kouzelná yoni, která chtěla jen to nejlepší.

Zkoušela jsem různé olejíčky, různé kameny – začala jsem zkoumat, co má ráda, co mi přináší větší expanzi, větší potěšení, víc rozkoše, začala jsem zkoumat symfonii pocitů a vjemů, které jsem skrze vaginu mohla získávat.

Z menstruace se stal moontime – silent time. Čas meditace a klidu, posvátných písní a odpočinku, vůní a doteků. Ticho a naslouchání hlasu vevnitř. Čas pro sebe. Z vaginy se stal chrám. Z krve – elixír života a posvátný dar. Obětovala jsem krev zemi. Rozpouštěla krev z houby ve vodě s růžovým olejem a zalevala stromek. Míchala krev s červeným okrem a malovala posvátné symboly na tělo. Hrdě si malovala červenou tečku na čelo po dobu svých měsíčních dní. Jen v sukni jsem seděla na trávě a nechávala krev volně téct do zemi. Cítila jsem, jak mi s krví začínají růst kořeny – hluboko do země.

Změnilo se i milování během měsíčních dní – z necitlivého sexu s tamponem se začal rodit jiný prožitek. Bez tamponu, na bilých prostěradlech… ten pocit svobody! Volně jsem krvácela na bílá prostěradla, cítila a přijímala, svoje tělo a tělo partnera. Vědomě, volně, přirozeně. A jak jsem budovala v sobě pocit volnosti a přijetí, sex se měnil v milování, a milování se měnilo v čím dál tím jemnější, hlubší a silnější prožitek.

Pamatuji si jedno odpoledne, v hotelu v Bratislave, bílé prostěradlo, růžové skvrny, svítilo slunce o po dlouhé procházce po krásném starém městě jsem se citila unavená, uvnitřněná, křehká a hluboce propojená s tělem – milovali jsme se a z milování se najednou přirozeně stala modlitba…

Z mensturace se stala modlitba, poděkování, propojení se matkou zemí, sama se sebou. Oslava. Láska. Štěstí.

Lilia
 
e.wusha come visit me in  hell
chcípni!!
e.wusha come visit me in  hell
rýžové nudla yummi :)
Shake krmte troly! 
rád bych všem uživatelkám popřál k jejich dnešnímu svátku
 
harkerova.. and you don´t see me 
ryžové
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Na nudly v postely.
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Chci byt ytahnut na varene nudly.
 
e.wusha come visit me in  hell
Včera jsme jeli všichni k lékaři 50 km daleko, už na opěrce sedačky jsem našla cizí ženský vlasy,úplně náhodou,nic jsem nehledala. A on,že neví čí jsou a dělal,že přemýšlí koho vezl. Nic, nechala jsem to být. Za 2 hod po návratu,jel znova do toho stejného města 50 km, že jede za tetou, že jí to řekne,jak to je,že neví co má dělal,zda od nás odejít nebo zůstat,že se,ale v noci vrátí. Nechala jsem ho ať si jede,byla jsem usměvavá, a on,ať si ale nic od toho neslibuju,že neví,ale přišlo mně líto,že odjíždí,když ví že obě děti jsou nemocné a malá celé odpoledne proplakala a nebyla k utišení.
Jak jsem byla doma sama,tak se mně to vše rozleželo v hlavě a začala jsem něco tušit. V noci když spal,tak jsem se snížila k tomu,že jsem mu projela mobil,který schovává poslední dny pod polštářem. Nikde nic,až když jsem to chtěla vzdát,v uložených sms,byly 2 určené ji. V básních ji vyznával lásku a jak se budou v autě mazlit, vůbec jsem nevěděla,že má básnické střevo. A najednou taková úleva ani slza mně neukápla. Tak jsem na něj uhodila a hned se přiznal,ale že to nic neznamená,že to je kamarádka. Řekla jsem mu ať se dnes ještě odstěhuje,chtěl ještě zůstat,ale já už se na něho nemůžu dívat.Že to nic neznamená,nevěděl pro kterou se má rozhodnout,že to chtěl přiznat až po rozvodu,já mu to vyřešila.
Je to obyčejnej zbabělec,ani vztek na něj nemám,jen mně je ho docela líto a to jsem ho ještě před pár dny milovala. Zbytečně jsem se před ním ponižovala a chtěla manželství udržet,nesměla jsem na něj ani sahat.
Ještě jednou Vám všem děkuji za povzbuzení a podporu,myslím,že díky tomu,jsem to takhle zvládla.
e.wusha come visit me in  hell
Tak jak to vlastně dopadlo
Před pár dny jsem psala, jak se manžel chce rozvést,kvůli jedné hádce. A dopadlo to tak, že nakonec je v tom ŽENSKÁ !!!

Jeste k tomu dodam toto " nikdy nevite,tim myslim nas vsechny,kdy se my muzeme poblaznit a budeme neverne ,ale jak rika moje mamka,i kdyby se ti to stalo,nikdy se nepriznavej a po te noci,kdyz se ti to stalo se ty sama presvec,ze to tak nebylo,ze to byla jen iluze a sen a vrat se normalne zpet do normalniho bezneho zivota s tim,ze o nicem nic nevis a vic se k tomu nevracej"

Děkuji všem,teď mě bombarduje telefonáty,smskamy a emaily,at mu to odpustím,Ale to nejde,ani kvůli dětem. Slečna se na něho vykašlala, asi nevěděla,jak se věci doopravdy mají. Tak mu jsem dobrá.

Čím jsem starší,tím větší mám odpor k mužům . . .Všichni sice nejsou stejní,ale VĚTŠINA jsou slaboši,kteří se nechají utáhnout na vařené nudly.Stačí jim zavrkat do ouška jak jsou báječní,šikovní,mužní,úžasní v postely a jejich mozek se přesune do kalhot kde s výstřikem odchází rozum . . .Mám čím dál menší chuť si do své blízkosti pořizovat něco takového.Když jsem přišla na partnerovu nevěru a další věci s tím spojené o kterých se mi nechce psát a ani se k tomu vracet v myšlenkách . . .vyhodila jsem ho i s věcmi během 20 minut! Bolelo to,sakra to bolelo a celý rok jsem byla jako tělo bez duše,protože mi to prostě hlava nebrala . . .Když jsem následně zjistila jakou neupravenou cuchtu si našel,tak mi mé sebevědomí vylétlo do nebes a je po jakémkoliv trápení . Je zbytečné se zahazovat s muži,kteří nejsou hodni toho,aby byli v naší blízkosti .Bude to chvíly trvat,ale nebojte . . .bude líp!


 
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
Potkal jsem jednoho a ten na kriminalitu dost trpěl.
 
e.wusha come visit me in  hell
Přesně tak, každýho to jenom votravuje!!!
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Ja bych tu kriminalitu zakazala.
 
e.wusha come visit me in  hell
já bych jim dala věznice jsou přeplněné, kriminalita se zhoršuje a proč? Ten kdo jednou opustí bránu věznice si nevezme žádné ponaučení. Měl se tam dobře... ...teplé jídlo, čisté oblečení, sprcha, wc, televize, no prostě ráj. Tak proč tam nejít znovu, když má vše zadarmo a má se dobře, že? V minulosti byly podmínky ve věznici mnooooooohem přísnější a co až nám zakážou fizycky potrestat dítě? To potom bude kriminalita. Je tu nějaká maminka, která své dítko nikdy zaslouženě nepleskla? Bože kam ten svět spěje, všude samá kriminalita
 
Prosím vás, nedávejte sem fotografie svých rodičů bo (protože) je to vůči ním neuctivé!
 
e.wusha come visit me in  hell
Američan dnes váží 266 kilo, je upoután na postel a stále jen jí
 
Ale smyčka se zvolna stahuje, wtžmdž, dnes zástřely v oblasti moudí a podezřelý článek na lupa.cz...