Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Na nudly v postely.
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Chci byt ytahnut na varene nudly.
 
e.wusha come visit me in  hell
Včera jsme jeli všichni k lékaři 50 km daleko, už na opěrce sedačky jsem našla cizí ženský vlasy,úplně náhodou,nic jsem nehledala. A on,že neví čí jsou a dělal,že přemýšlí koho vezl. Nic, nechala jsem to být. Za 2 hod po návratu,jel znova do toho stejného města 50 km, že jede za tetou, že jí to řekne,jak to je,že neví co má dělal,zda od nás odejít nebo zůstat,že se,ale v noci vrátí. Nechala jsem ho ať si jede,byla jsem usměvavá, a on,ať si ale nic od toho neslibuju,že neví,ale přišlo mně líto,že odjíždí,když ví že obě děti jsou nemocné a malá celé odpoledne proplakala a nebyla k utišení.
Jak jsem byla doma sama,tak se mně to vše rozleželo v hlavě a začala jsem něco tušit. V noci když spal,tak jsem se snížila k tomu,že jsem mu projela mobil,který schovává poslední dny pod polštářem. Nikde nic,až když jsem to chtěla vzdát,v uložených sms,byly 2 určené ji. V básních ji vyznával lásku a jak se budou v autě mazlit, vůbec jsem nevěděla,že má básnické střevo. A najednou taková úleva ani slza mně neukápla. Tak jsem na něj uhodila a hned se přiznal,ale že to nic neznamená,že to je kamarádka. Řekla jsem mu ať se dnes ještě odstěhuje,chtěl ještě zůstat,ale já už se na něho nemůžu dívat.Že to nic neznamená,nevěděl pro kterou se má rozhodnout,že to chtěl přiznat až po rozvodu,já mu to vyřešila.
Je to obyčejnej zbabělec,ani vztek na něj nemám,jen mně je ho docela líto a to jsem ho ještě před pár dny milovala. Zbytečně jsem se před ním ponižovala a chtěla manželství udržet,nesměla jsem na něj ani sahat.
Ještě jednou Vám všem děkuji za povzbuzení a podporu,myslím,že díky tomu,jsem to takhle zvládla.
e.wusha come visit me in  hell
Tak jak to vlastně dopadlo
Před pár dny jsem psala, jak se manžel chce rozvést,kvůli jedné hádce. A dopadlo to tak, že nakonec je v tom ŽENSKÁ !!!

Jeste k tomu dodam toto " nikdy nevite,tim myslim nas vsechny,kdy se my muzeme poblaznit a budeme neverne ,ale jak rika moje mamka,i kdyby se ti to stalo,nikdy se nepriznavej a po te noci,kdyz se ti to stalo se ty sama presvec,ze to tak nebylo,ze to byla jen iluze a sen a vrat se normalne zpet do normalniho bezneho zivota s tim,ze o nicem nic nevis a vic se k tomu nevracej"

Děkuji všem,teď mě bombarduje telefonáty,smskamy a emaily,at mu to odpustím,Ale to nejde,ani kvůli dětem. Slečna se na něho vykašlala, asi nevěděla,jak se věci doopravdy mají. Tak mu jsem dobrá.

Čím jsem starší,tím větší mám odpor k mužům . . .Všichni sice nejsou stejní,ale VĚTŠINA jsou slaboši,kteří se nechají utáhnout na vařené nudly.Stačí jim zavrkat do ouška jak jsou báječní,šikovní,mužní,úžasní v postely a jejich mozek se přesune do kalhot kde s výstřikem odchází rozum . . .Mám čím dál menší chuť si do své blízkosti pořizovat něco takového.Když jsem přišla na partnerovu nevěru a další věci s tím spojené o kterých se mi nechce psát a ani se k tomu vracet v myšlenkách . . .vyhodila jsem ho i s věcmi během 20 minut! Bolelo to,sakra to bolelo a celý rok jsem byla jako tělo bez duše,protože mi to prostě hlava nebrala . . .Když jsem následně zjistila jakou neupravenou cuchtu si našel,tak mi mé sebevědomí vylétlo do nebes a je po jakémkoliv trápení . Je zbytečné se zahazovat s muži,kteří nejsou hodni toho,aby byli v naší blízkosti .Bude to chvíly trvat,ale nebojte . . .bude líp!


 
silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
Potkal jsem jednoho a ten na kriminalitu dost trpěl.
 
e.wusha come visit me in  hell
Přesně tak, každýho to jenom votravuje!!!
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Ja bych tu kriminalitu zakazala.
 
e.wusha come visit me in  hell
já bych jim dala věznice jsou přeplněné, kriminalita se zhoršuje a proč? Ten kdo jednou opustí bránu věznice si nevezme žádné ponaučení. Měl se tam dobře... ...teplé jídlo, čisté oblečení, sprcha, wc, televize, no prostě ráj. Tak proč tam nejít znovu, když má vše zadarmo a má se dobře, že? V minulosti byly podmínky ve věznici mnooooooohem přísnější a co až nám zakážou fizycky potrestat dítě? To potom bude kriminalita. Je tu nějaká maminka, která své dítko nikdy zaslouženě nepleskla? Bože kam ten svět spěje, všude samá kriminalita
 
Prosím vás, nedávejte sem fotografie svých rodičů bo (protože) je to vůči ním neuctivé!
 
e.wusha come visit me in  hell
Američan dnes váží 266 kilo, je upoután na postel a stále jen jí
 
Ale smyčka se zvolna stahuje, wtžmdž, dnes zástřely v oblasti moudí a podezřelý článek na lupa.cz...
 
Buzno bonzácká!!§ Nás nezastavíš, my se jmenujeme masque, bo (protože) je nás mnoho!
 
Stepan.Kolesa Zakázková výroba veselých salámistů 
Dneska ještě ne! To má být nabídka?
e.wusha come visit me in  hell
KURVA KURVA KURVA MAC!!!
 
Pomáhá mokrý ručník kolem hlavy.
 
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Měl jsi v prdeli semeno?
 
harkerova.. and you don´t see me 
som sa pobavila ako dlho ne
Shake krmte troly! 
Včera u mě na ulici zastavila černá dodávka a ňáký pánové mě pozvali dál, že si chtěj popovídat. Prej čtou Okouna a hodně Kompost a jestli nevím, kdo patří k těm Anonymous. Tak jsem říkal, že vůbec. A voni, že to je blbý, protože pak mají vždycky strašně zasviněný auto. Tak jsem říkal, že asi teda ta Masque, že u ní si jako vůbec nejsme moc jistý. Voni, že si to taky myslej, hlavně kvůli tomu Linuxu. Pak už jen říkali, abych si dával bacha. Probudil jsem se v noci v parku, s vpichem na ruce a nějakou kuličkou pod kůží. Bojím se.
 
zavistiva.socka chodí oblečen velice kýčovitě 
Tak koukejte produkovat metan, vy píčové.
 
By při použití kompostu k moci vaše auto?
od Beth Buczynski
04.03.2012
15:41
90 komentářů

Facebook


Reddit
StumbleUpon
Digg
E-mail
Velikost textu: | | |
Podle EPA, byla 33 milionů tun potravin vyhodit v roce 2010. Potravinový odpad nyní představuje jedinou složkou skládek a spaloven TKO dosahovat, které by stály Američany 1000000000 dolarů každý rok.

Ještě více šokující je fakt, že většina potravin, vyhodíme by bylo považováno za naprosto jedlé někým jiným. Přesto, tržní normy vyžadují, aby přezrálých nebo poškozené ovoce a zelenina jsou nevhodné pro veřejné dražbě, a jako takový, to hodili na kontejnerech, nebo na to nejlepší, kompostu.

Až do teď.

Pilotní projekt v Německu se točí, co by normálně potravinový odpad do energetického zlata. Vědci vyvinuli nový nástroj, který převádí kaši rajčata, banány a hnědé přezrálých třešní (a mnohem více) na metan, který může být použit k pohonu vozidel.

Vědci z Fraunhoferova ústavu pro meziplošné inženýrství a biotechnologie IGB ve Stuttgartu má nyní alternativu: Oni našli způsob, jak získat toto palivo není od zemského drahých zásob nerostných surovin, ale z ovoce a zeleniny, odpadů z velkoobchodních trzích, vysokoškolských bufetů a jídelen. Kvašení tohoto potravinového odpadu produkuje metan , také známý jako bioplyn, který může být stlačený do vysokotlakých válců a používá se jako palivo.

I když je to levnější (zatím) a poněkud čistší než ropa, mnozí motoristé převedly své benzinové motory pro provoz na zemní plyn. Ale stejně jako ropy, zemního plynu je také fosilní palivo. Zásoby jsou omezené, a proces, kterým se to extrahuje ze země, zvláště tady v Americe, bylo prokázáno, že ohrozit lidské zdraví a životní prostředí v nebezpečí.

Využitím potravin zbytky místo zemního plynu, německý projekt, který řeší dva problémy najednou: potravinářský odpad je odkloněna ze skládky, a řidiči mají čistší, udržitelnější podobě paliva, s níž k napájení vozidel.

A "upcycling nekončí. Jak EcoGeek upozorňuje , rostlina produkuje zhruba dvě třetiny metanu a jedna třetina oxidu uhličitého z procesu, ale nic zůstane nevyužita: voda filtrát, který obsahuje dusík a fosfor, a oxid uhličitý pocházející z fermentace jsou oba použity k pěstování řasy na další projekt, přičemž zanechal kal z kvašení je poslán do jiných ústavů, které jsou schopny dělat metan z ní.

Související čtení:

Take The č. potravinového odpadu Challenge (a my odpad spoustu)

Jak snížit množství odpadu a udržujte Food Fresh

Zabránit potravin odpad Going "Halfsies"

Čtěte více: bioplyn , kompost , zbytky potravin a potravinářské odpady a paliva a německo a metan , doprava

Obrázek přes Thinkstock

DiggStumbleUponRedditTiskE-mail90 komentářů

90 komentářů
+ Přidat vlastní
Douglas S.
7:49 am PST Březen 6, 2012
Jistý

Poslat zelená hvězda
Monika S.
5:07 am PST Březen 6, 2012
Měli bychom zkusit něco v tomto bodě.

Poslat zelená hvězda
KS G.
4:25 am PST Březen 6, 2012
Díky za článek.

Poslat zelená hvězda
Joan M.
7:58 pm PST Březen 5, 2012
No, jestli to funguje, proč ne, nic se dostat pryč z naší závislost na ropě a plynu, a to by jistě bylo skvělé pro životní prostředí, možná i dobrý start do konce globálního oteplování.

Poslat zelená hvězda
LM S.
7:48 pm PST Březen 5, 2012
úžasné a fascinující, děkuji vám za sdílení!

Poslat zelená hvězda
Talya H.
6:52 pm PST Březen 5, 2012
I dont vidět, jak lidé mohou být oppossed, nebude-li ive něco uniklo?? Skládky jsou problémem, a toto řešení bude vytvoření "dlouhodobě udržitelné palivo" ... im zcela v!!

Poslat zelená hvězda
Valarie S.
6:37 pm PST Březen 5, 2012
vychladnout!

Poslat zelená hvězda
Audrey B.
3:33 pm PST Březen 5, 2012
Pokud kompost by palivo moje auto, já jsem pro. Musí přijít s něčím, jak Obama řekl, že plyn mohl dostat jak vysoce jak $ 8-9,00 galon, jak budeme dovolit jít kamkoliv mezi plynem a zdravotního pojištění, to je neuvěřitelné.
Nejsem si jistý, že jsem mohl mít dostatek kompostu , jsme se vzácně házet věci. Ale myslím, že budeme moci koupit to také.
Musíme udělat vlastní vrtání, recirkulovat naše peníze v naší vlastní zemi, zastavit v závislosti na těchto jiných zemích.

Poslat zelená hvězda
Rebecca W.
1:23 pm PST Březen 5, 2012
! Velmi cool tak, že nejsou tak daleko v "back 2 budoucího návrhu je" DeLorean po tom všem, D


Poslat zelená hvězda
Myron S.
1:23 pm PST Březen 5, 2012
Jistě.

Poslat zelená hvězda
zobrazit všechny 90 komentářů »
přihlaste se přidat komentář
používat Care2 přihlášení

uživatelské jméno
heslo
zapamatovat si mě
Pomoc s přihlášením
nebo
Přihlásit se Facebook
Připojení přes Facebook . Stačí kliknout na ikonu a my vám připojit svůj profil.
přidat komentář 20
získat komentář odpovědi e-mailem
Příjem Care2 akční upozornění e-mailem!
Upozornění: Názory vyjádřené nahoře jsou výhradně názory autora a nemusí reflektovat názory
Care2, as, její zaměstnanci a inzerenti.Read more: http://www.care2.com/causes/would-you-use-compost-to-power-your-car.html#ixzz1oMc0EzJk