Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

Jirzy Krychlič is my coach 
On asi myslí tu co se za svobodna jmenovala svina anita
Reakce na | Vlákno  
klh V Dělnickém domě sedí afektovaný  tajemník sociálně demokratické strany
Fuxoft uz davno neni lolitka:-(
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Chodí sem ještě Otylá Lolitka?
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Zadravim vsechny priznivce kompostu. Byvaly doby, kde jsem se pri navsteve kompostu opravdu bavil. Vtipne clanky! Skvely GAI projekt, nejlepsi je z dob "velke vody",to byly primo zlate casy!! Nevim, co se stalo, ale uroven kompostu za posledni 20 let klesa a klesa... Takže, všichni, které už začíná srát kam se začínají ubírat tyto stánky, hodnoťte ty hnusný bukvice co nejčastěji a co nejhůř!!! Abych nezapoměl, absolutně souhlasím s názorem 33117. Už se těšim, až nějaká zasraná bukvice bude ragovat na můj názor, nemám proti nim nic, ale tady už to začínají přehánět, když tady z toho dělají takovou FEKALSEZNAMKU!!!!!!!!
 
Cecky už nemá, ale dýcha.
Jirzy Krychlič is my coach 
Eva Mracna je nazivu? neuveritelne som myslel ze v tom cobolskom tatarstane bol akysi strasny hladomor aj cosi z chemickych a biologickych odpadov sa stalo.ludia padali ako mrtvaci.sak to je pekne ked clovek prezije chemicku genocidu.
Alebo Evu Mračnú.
určitě masque, ale už tu dlouho nebyla. Tak zkus třeba Shake pod Tebou.
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
apropos, nějaká okouňačka k seznámení?
 
ololaznik_ololovy aka Buzz Killington Jr. 
nvm kam s tim... obojí je z kompostovatelnýho materiálu, tak snad teda leda sem...
 
Shake zdravý rozum tohle odmítne 
Tak to na mě s koncem roku nějak přišlo. Vzpomínám, jak před dvaceti lety býval Okoun veselým rejdištěm mladých progresivních komposťáků. Teď se tu jen plouží vyžilé existence, které nosí v kapse disketu se závětí, v níž odkazují všechno co tento svět už nikdy nebude potřebovat. A ta fekalseznamka taky stojí za hovno.
 
idioti Vzdělání, mimo jiné: negramotní, nevzdělaní Duševní zdraví, mimo jiné: duševně nemocní, retardovaní, šílení, šílení zbabělec, lhář, arogantní, ignorant
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
to bych taky uměl, ale nechce se mi
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
To je naka Faltynkova mazanina?

90 mega pyco. vypada to jako futral ucebnice z 80. let
 
idioti Vzdělání, mimo jiné: negramotní, nevzdělaní Duševní zdraví, mimo jiné: duševně nemocní, retardovaní, šílení, šílení zbabělec, lhář, arogantní, ignorant Odchylné termíny související se sexuální aktivitou, mimo jiné: kurva, děvka, zvrhlíci Další výroky o méněcennosti, které definujeme jako: Výrazy o tom, že jsou méně než přiměřené, mimo jiné: bezcenné, zbytečné Výrazy o tom, že jsou lepší / horší než jiné chráněné vlastnosti, mimo jiné: „Věřím, že muži jsou lepší než ženy.“ Výrazy o odchýlení se od normy, mimo jiné: zrůdy, kretén Profane výrazy nebo fráze s úmyslem urazit, mimo jiné: kurva, fena, svině Termíny nebo fráze vyžadující zapojení do sexuální aktivity nebo kontakt s genitáliemi, konečníkem, výkaly nebo močí, mimo jiné: sát můj péro, polib mě na zadek, pojídej hovno Úroveň 3 Obsah zaměřený na osobu nebo skupinu lidí na základě jejich chráněných charakteristik s některým z těchto způsobů: Výzvy k segregaci Výslovné vyloučení, které zahrnuje mimo jiné „vyloučení“ nebo „není povoleno“. Politické vyloučení je definováno jako odepření práva na politickou účast.
 
no aby ne, dyz to bude pristi prezident
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Tak o cem maj psat, kdyz nemuzou psat o Andrejovo tunelech a nic jinyho se v tyhle republice nedeje? To je pak i Krampol dobrej. Jen se bojim, aby nakonec nevyhrabali i Helenku.
Muhrablo id creatura absit decessus a facultas 
......"To nechápu. Článek s názvem "Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu " mám na iDnesu na první straně snad už od července. A to nejsem registrovanej.To je nějakej glitch nebo co? Tenkrát jsem si říkal, že je léto, okurková sezóna, tak ok. Ale je to divný. Ale je to pořád lepší než další epické ságy iDnes jako třeba Andrej Babiš: život a dílo".
 
Lidozravec cerstvi  lide
A kua, letos budou vánoce na hladě! :(