Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Jbee - koloťuk nic takového opravadu. ale opravdu společného nemá!
Kde by na ta vzal, že, v prognosťáku neměli, tam měli tak akorát politickou "ekonomii".
bard Žádná česká věta  není dost holá.
"právní formality nemohou chránit lumpárny" no doufam, ze mohou jinak by pravo bylo na hovno, soudruhu
JBee samozvaný admirál  okouní flotily
Evropan: Ehm, co má proboha koloťuk společného se slušným čímkoliv, natož pak panovníkem?
Grosse lze odvolat - pokud bude dostatečný nátlak
Jak on, tak podobní mohou, samozřejmě, odstoupit. Čímž by uspokojil i zde o právních nedostatcích petice remcající.
Právo občanů na petici je velmi staré, a zpravidla bezzubé. Ale povinost slušných panovníků je, na petici zodpovědně reagovat.
S_M_Lomoz Smažený i do salátu,  celer, to je základ státu
k "petici za odvolání premiéra"
1. Premiéra samotného NEJDE odvolat. Jediný způsob, jak odstranit premiéra, je odvolat CELOU vládu vyslovením nedůvěry.
2. Některé z bodů, které tam jsou uvedené, důvodem k odvolání premiéra (resp. vlády) nejsou - tak maximálně k donucení rezignovat, a to ještě kdoví jestli.
Odvolávat vládu kvůli tomu, že premiér není schopen nebo ochoten něco "uspokojivě" vysvětlit, je podivné. Prostě a stručně - ty důvody v petici buď postihují vedlejší příznaky něčeho shnilého nebo sice hodně viditelné, ale míň důležité záležitosti.
Důvod k odvolání celé vlády by měl vést ze zamyšlení nad otázkami typu: Jak je to s ekonomikou? Jde do kytek? Jak je to s občanskými právy? Horší se, lepší se, nebo co? A víme o nějaké lepší vládě, která to zvládne líp?
3. Pánové autoři by si laskavě mohil uvědomit, že i když na odvolání Grosse budou tlačit zprava, výsledkem - v případě jejího úspěchu - bude posílení zleva. V březnu bude sjezd ČSSD a ať mi nikdo neříká, že tohle nepomůže Škromachovi, Zemanovi, Foldynovi, Koudelkovi a dalším... Je jasné, že volba "Gross nebo Škromach" je volba typu "uříznout nohu v koleni nebo u kyčle", ale pomáhat Škromachovi v předvolební kampani, to bych si sakra rozmyslel.