Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
OK, oriznuti stolu do petiuhelniku to jiste vyresi!
sam_hofgins  
Já teda nevím, ale mám pocit, že se to děje i v Česku. V Zábřehu na Moravě se tuhle jedna dívka ulila z plavání, neb měla se spolužákem líbačku za basénem. Tigr odmítl podat ruku Haně Lipovské a starý učitelky taky za nic nestojí, lepší jsou ty mladý s kozama.
Istral ty hovedo modlosmrdacke 
V Německu přituhuje
Náboženský extremismus nezačíná u vraždy, daří se mu v izolovaných prostředích, které odmítají naše hodnoty. Odmítnutí podání ruky ženě může být indicií. Chybějící dívky na plavání, nerespektování učitelek již na základních školách, nebo dokonce výhružky a násilí na jinověrcích potřebují jiné odpovědi než kulaté stoly a burkiny jako povolený školní oděv.

https://www.welt.de/debatte/kommentare/article218966976/Morde-von-Nizza-Stoppen-wir-den-politischen-Islam.html?cid=socialmedia.twitter.shared.web