Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Řeěení:prasospřežná železnice!
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Mozna pruvodci, kterej si dovolil po nem chtit listek, nebo tak neco.
Mikey Piškoti mají porno rádi. 
Muselo ho v tom vlaku něco hrozně vystresovat :-/
Tak ona si chtěla asi přivydělat a zřejmě to nedělala poprvý. Nicméně je jasný, že jediný způsob, jak se z toho vylízat je nabonzovat všechny ostatní, což, tuším, i udělala.
lubob i'm the heaven und du bist mein  sofa
je to jasne. je potreba jejich pobyt urychlene legalizovat. problem solved :-)
SAGITARIUS  
Jaká Greta voe, teď jsou in Svědci covidovi. :-)
Tander Lee  
No vida, jak to Gréta dobře zařídila.
Vsetko je ok, vybusniny nesplnaju emisne limity, noze ano.
Tander Lee  
Vypadá to, že výbušniny se jim sehnat nedaří, takže jim zbývají nože.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Proc se nejakej takovejhle kozomrd nemuze nekdy odpalit uprostred vitacske demonstrace? Z toho by prece mohly bejt krasne fotky... trebas jak nekde na chodniku lezi urvana ruka trimajici ohorely transparent "refugee welcome" a tak, ne? S tim by clovek musel vyhrat world press foto.
Smajdlaf not ook  
korán
Istral ty hovedo modlosmrdacke 
"Policisté u něj našli korán a dva telefony. Nůž, kterým útočil, měl čepel o délce 17 centimetrů. Další dva nepoužité nože měl v batohu."


Teď si nejsem úplně jist, co z toho zabíjelo.
Zle vlaky.
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
Muslim přijel do Nice vlakem a hned šel zabíjet. Ve Francii byl nelegálně
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francie-nice-utok-vysetrovani-kostel-terorismus-utocnik.A201030_093718_zahranicni_kha

hmmmm