Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Arnošt jde s dobou, cenzurování nacků musi byť
FarsaiD GTK 
Inu, je to rozhovor, ne aktualita. Ale že tam Arnošt tvrdě píská pro sluníčka, to si asi všiml každý.
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
A proto je lepší do Aktualit nic nedávat.
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Tam vzadu jsou vidět trochu normálnější
FarsaiD GTK 
 
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
No preci skandalni a bigotni absence jakekoliv kopulucuji homosexualni trojice
wicked Zacnite s vystahovanim! 
No ja by som sa tam v mojom veku uz asi takto producirovat nemohla, ale co presne je na tej fotke zle? Okrem toho, Berlin ma v tomto urcitu tradiciu...
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
Fotka vyda za 6 milionu slov
 
FarsaiD GTK 
Já si myslím, že dnes můžou sehrávat i kladnou klerofašistickou roli, pokud si nezačnou prohrávat s neomarxismem, jako je to ve většině případů na Západě.
FarsaiD GTK 
Rajčata nejsou na vrhání na neomarxisty tak dobrá jako shnilé kočky/technická připomínka.
Církev je zlo. Každá.
Tander Lee  
Pokud hájíme právo Konvičky psát si na Facebook, co chce, a dělat veselé performance na Staromáku, tak nelze upřít i umělcům z Brněnského divadla jejich hru. Samozřejmě každý odpůrce může jít pěkně postaru svou nelibost vyjádřit s pytlíkem rajčat do sálu či jakýmkoli jiným způsobem občanského aktivismu.

(Že na to dostali příspěvek z veřejných rozpočtů je sice špatné, ale tenhle příspěvek asi není vázán na schválení obsahu divadelní hry. Naštěstí.)

FarsaiD GTK 
Víte, jak poznáte, že neomarxistická sebranka naštvala Duku - začne jí otevřeně říkat nemomarxistická sebranka.

S povděkem vnímám několik tisíc lidí, kteří se v petici postavili proti uvedení blasfemické divadelní hry v Brně. Vítám, že se našli i lidé, kteří se odhodlali k činu, hru napadli u soudu a žádali její odvolání z programu divadla. Nakonec je třeba vidět, že někteří z diváků dali najevo svůj nesouhlas se skandálním obsahem i při samotném představení, byť jim to způsobilo potíže. Uvedení hry, nadto financované z veřejných rozpočtů, urážející křesťanství, ale i muslimy, nemá nic společného se svobodou uměleckého projevu. Jedná se o obyčejné zneužití svobody, neúctu a bezohlednost k cítění jiných.
Posel Lásky - Ježíš Kristus je tu jako alegorie naší civilizace vykreslen coby násilník - a islám, ve skutečnosti až do 19. století násilně okupující Evropu, ve hře vystupuje jako znásilněná dívka. Znásilněna je naopak naše společnost, víra ve svobodu a vzájemnou toleranci, protože to co si k víře a náboženství dovoluje dnešní neomarxistická sebranka, to si nedovolila ani totalitní nacistická či komunistická ideologie. Kdysi jsem podobné "kousky" označil za hnus (http://blog.aktualne.cz/blogy/dominik-duka.php?itemid=28898) a za svými slovy si stojím, byť jen můj úřad mi brání v užití přiléhavějšího slova.
 
Tak ona část Západu (skoro) nic nedělá a část se do všeho montuje :)
kostej3 Pentelky a Rifle 
nnjn, pulka lidi rve, ze zapad nic nedela, druha pulka rve, ze se zapad do vseho montuje
Mikey Piškoti mají porno rádi. 
Ona tu zodpovědnost nese i činnost Západu.
Pokud zrušíte Asadův režim, jak ho nahradíte? Jaká je alternativa? Podívejte se, co se stalo v Libyi. Asad není perfektní a je zodpovědný za spoustu věcí, které se v té válce staly, ale zodpovědnost nese třeba i nečinnost Západu.

Když odstraníte Asadův režim, kdo zajistí, že nevznikne mocenská mezera, která znovu uvrhne Sýrii do chaosu? Ta změna navíc není jen o Rusku, ale třeba i o Íránu. Ten je pořád dost vlivný. To samé další země, které se zatím drží stranou, třeba Čína nebo Indie. O té se třeba málo mluví, nicméně v okolí Zálivu jsou Indů miliony, a nezapomeňme, že Sýrie byla ze Středního východu jediná země, která Indii podpořila ve sporu s Pákistánem o oblast Kašmíru.

Takže může Západ tohle prosadit? Hypoteticky ano, ale nejsem si jistý, jestli momentálně existuje alternativa. Nejsem příznivcem Asadova režimu, ale je sofistikovaný, což znamená, že není snadné ho nahradit. Od devadesátých let jsme se naučili, že pokud není vhodná alternativa, neměla by se ničit stávající verze, jakkoli špatná je. V Sýrii je nutné postupovat opatrně a nějak do tvorby nového režimu zahrnout i Asada a další alavity. Na Sýrii je totiž vidět selhání globálního systému. To znamená i selhání našeho dosavadního vědění o Sýrii, protože každé jednání vzniká na základě vědomostí.

http://denikreferendum.cz/clanek/27688-erdogan-to-prestava-mit-pod-kontrolou
 
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Příliš mnoho lopat pohromadě, po večerech kromě chlastu houby co na práci.