Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Istral zapalit to tu aj s vami debili 
Three teenagers who lured gay men on dates and launched horrific homophobic attacks have been jailed for more than 37 years. Mohammed Sohail Khan, Qaasim Ahmad, and Muhammad Umar, all aged 18, created fake Grindr profiles before meeting their dates in Birmingham. They attacked and robbed their victims, tied them up and assaulted them as they yelled homophobic comments.


Read more: https://metro.co.uk/2019/12/12/teens-lured-gay-men-grindr-tied-urinated-11771543/?ito=cbshare

#mírualásky
 
aha prepac, ale s dovolenim sposob akym sa zapajas do diskusie je blizky ludom, ktori velebia laviciarske/komunisticke maniere.
Napisal som vedome slovo zapad, co je, bolo a snad bude, nie len zemepisne prave USA, ty si chces samozrejme nieco najst, aby si do toho mohol zaparat a tak si si vymyslel konkretne zapadnu europu.
Len kvalita tvojej otazky zasmrdela laviciarskou okoun partajou a tak som sa nechal uniest.
Uz len aby si nenapadne povytiahnut kusok hitlera, ze snad sa niekto chyti. ;)
a to gratulujem.
A co na to české ministerstvo obrany? Bude až "do posledního muže" bránit naši přítomnost v Afghánistánu?
jen si to tu odložím
 
No posílení libry po volbách si všimla většina zpravodajských i finančních webů a tahle měřítka osy se u vývoje kurzů standardně používají.
ertegun vážený nugát a influencer 
Já někde velebím komunismus? A s dovolením, ptal jsem se na západoevropské země, ne na USA. (Vybavilo se mi mezitím Německo, kde - mám dojem - měla k. strana pár let distanc.)
https://en.wikipedia.org/wiki/Communist_Control_Act_of_1954

mozno som to velmi zovseobecnil, a vam hned z toho praska zilka v konecniku ako ste sa zlakli pane. Klud mozete dalej velebit komunizmus nic sa nedeje.
kostej3 Nic takového ovšem netvrdím 
Linknutí grafu neznamená, že se někdo snaží delat aféru. A prznění nicku vždycky shazovalo hlavně autora, viz tigr.
ertegun vážený nugát a influencer 
Teď se nevybavím, kdy a ve kterých západoevropských zemích byly komunistické strany zakázány (krom Hitlerova Německa). Pomůžete mi, abych nemusel hledat? Díky.
Jak bezdůvodně? Jen chorý mozek se snaží dělat aféru kvůli pidiskoku kurzu, který je uměle vyhoněn měřítkem osy.
kostej3 Nic takového ovšem netvrdím 
tobě tigr hacknul účet? Nebo proč se chováš jako on? Navíc bezdůvodně?
Čulík je prostě kokot, tečka.
hmm cc ani som netusil, ze Boris J. je rasista.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7790371/Bitter-Remainers-waving-EU-flags-gather-outside-Downing-Street-protest-Boris-Johnson-win.html

uz znova? laviciar ked nevyhra demokraticky volbami, tak to skusi rozbijanim ulice.

a to bolo celkom pekne obdobie ked bol komunizmus na zapade mimo zakon. Snad to casom zase zavedu.
 
O kousek níže se můžete dočíst:

Nejvíce ohromující je však skutečnost, že Angličanům nevadí, že Johnson je nekompetentní idiot a notorický lhář. Zřejmě je svedl jeho jednoduchý slogan "Get Brexit done! - Realizujme brexit!" - jenže ti lidé nechápou, že je to lež, že brexit nelze realizovat. Inteligentní noviny tito lidé nečtou.

Což je, alespoň pro mě, ještě víc matoucí. Možná si Čulík myslí, že si Brexitéři přejí absolutní izolaci, nebo tak něco. Nevím.

Každej vítěz voleb, kterého jsem nevolil je lhář, tak nějak z definice, protože kdyby nelhal, tak přece nemohl zvítězit, když jsem ho nevolil.

Logika v kostce. Magi.

Culik jeste zije?
 
sam_hofgins  
Čulík na blistech perlí (a v rozčílení místy zapomněl psát srozumitelně česky). Tohle ale nechápu vůbec:

Proč Johnson vyhrál:
1. Opakoval do zblbnutí jediné, jednoduché, i když lživé heslo: Get Brexit Done - Realizovat brexit.

Co je na tom lživého? To jakože Brexit nebude?

sam_hofgins  
Jsi si tím jistý? Co vlastně naznačuješ? Že přijdou o práci, kterou nikdo jiný než cizinec dělat za minimální mzdu nebude?
Cechum pracujicim v UK taky rupne zilka ale z opacnyho duvodu, nesuper
Cywe, ty jsi přímo fontána blbosti, mammapíčo. Srovnej si X osu.