Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Istral ty hovedo modlosmrdacke 
No, budeme žít v zajímavých časech. Politický islám se tu rozlezl jak smrad.
 
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
OK, oriznuti stolu do petiuhelniku to jiste vyresi!
sam_hofgins  
Já teda nevím, ale mám pocit, že se to děje i v Česku. V Zábřehu na Moravě se tuhle jedna dívka ulila z plavání, neb měla se spolužákem líbačku za basénem. Tigr odmítl podat ruku Haně Lipovské a starý učitelky taky za nic nestojí, lepší jsou ty mladý s kozama.
Istral ty hovedo modlosmrdacke 
V Německu přituhuje
Náboženský extremismus nezačíná u vraždy, daří se mu v izolovaných prostředích, které odmítají naše hodnoty. Odmítnutí podání ruky ženě může být indicií. Chybějící dívky na plavání, nerespektování učitelek již na základních školách, nebo dokonce výhružky a násilí na jinověrcích potřebují jiné odpovědi než kulaté stoly a burkiny jako povolený školní oděv.

https://www.welt.de/debatte/kommentare/article218966976/Morde-von-Nizza-Stoppen-wir-den-politischen-Islam.html?cid=socialmedia.twitter.shared.web
 
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Proč mě to nepřekvapuje ...
Istral ty hovedo modlosmrdacke 
Ve vídni vnikla skupiny padesáti jižansky vypadajích mladíků do kostela a kopala tam do zpovědnice a lavic, aby tak v duchu lásky a míru vyjádřila svůj nesouhlas s karikaturami Mohameda.

https://kurier.at/chronik/oesterreich/islamisten-angriff-auf-kirche-in-wien-favoriten/401082495?fbclid=IwAR06lSo5GwhbexIIx6sfh6AdL766z4rocmdUsJPLT_tjKRypNmqhCq6_iro
 
Ujo In God we trust. 
a) Kdyz jsem zil v USA, tak ve FedExu meli neskutecnej bordel. Napr. meli dodat zasilku a vubec neprijeli. Prijeli o den pozdeji, kdy jsem nebyl doma. Nechali zpravu, kde ovsem nevyplnili trakovaci cislo zasilky ale jen telefon, kde se ale sekli v cislici, takze to zvedal fax. Na globalni lince mi nebyli schopni bez trakovaciho cisla nijak pomoci. Nastesti prijeli i treti den a zasilku privezli.

b) Uvnitr techto firem se to nepredava proti podpisu, to se vzdy jen scanuje cteckou caroveho kodu a podle toho sledujou, kde zasilka je.

Řeěení:prasospřežná železnice!
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Mozna pruvodci, kterej si dovolil po nem chtit listek, nebo tak neco.
Mikey Piškoti mají porno rádi. 
Muselo ho v tom vlaku něco hrozně vystresovat :-/
Tak ona si chtěla asi přivydělat a zřejmě to nedělala poprvý. Nicméně je jasný, že jediný způsob, jak se z toho vylízat je nabonzovat všechny ostatní, což, tuším, i udělala.
lubob i'm the heaven und du bist mein  sofa
je to jasne. je potreba jejich pobyt urychlene legalizovat. problem solved :-)
pKV Rem tene... 
iDnes:
Parkovací dům v Brodě může postavit soukromník, měl by ho provozovat 50 let. (v kterémže to asi Brodě? - i zadal jsem do map vyhledat Brod - a ono mi to v ČR našlo těch brodů celkem asi 100! - Bože na nebesích, je vůbec možné, že v ČR máme takhle hloupé novináře?!)
 
SAGITARIUS  
Jaká Greta voe, teď jsou in Svědci covidovi. :-)
Tander Lee  
No vida, jak to Gréta dobře zařídila.
sam_hofgins  
Tak ona si chtěla asi přivydělat a zřejmě to nedělala poprvý. Nicméně je jasný, že jediný způsob, jak se z toho vylízat je nabonzovat všechny ostatní, což, tuším, i udělala.
Vsetko je ok, vybusniny nesplnaju emisne limity, noze ano.
Tander Lee  
Vypadá to, že výbušniny se jim sehnat nedaří, takže jim zbývají nože.
pKV Rem tene... 
Expres.cz
Nepravomocně odsouzená pašeračka heroinu Tereza Hlůšková (24) zůstane podle českého ministerstva zahraničí v pákistánské base i nadále, plánovaná amnestie ji totiž nezachrání.

(málo platný, těžko vysvětlovat, že si nevšimla 9 KG heroinu "navíc?" v jejím kufru... = a bohužel dosud nikoho nepřesvědčila, že by jí nějací tamní neznámí lumpové vyházeli 9kg jejích věcí, aby tam NAMÍSTO nich šoupli ten herák - bez jejího vědomí)
 
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Black Lives Matter!