Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Překvapení (GT):

Uwe Brandl revealed to the "world" that he sees the issue of integration as "very ambiguous". He has been mayor of a Lower Bavarian community for 25 years and since 2018 president of the German Association of Towns and Municipalities. The structures to support and care for migrants would work, but: "Functioning integration also requires the willingness to participate actively," warns the 59-year-old.

"The majority of immigrants are not interested in our offers," says Brandl. He draws a gloomy picture in the interview with the "world": "Actually, one would have to do everything in order to bring people immediately into training and work. That would be the best school to get to know our social system and our language. As things currently stand, however, a large proportion of immigrants will remain in the social networks in the long term. "

https://www.krone.at/1859495
 
 
Tander Lee  
Zdravím, Hurvajs.

JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Potiz je ta, ze ted uz je jedno kdo, kdy, kde a jak rozmrdal Iran do takovych sracek, ve kterych je.
Jestli se toho sajrajtu chceme zbavit a chceme mit klid, tak bohuzel neni jine reseni, nezli Iran totalne vygumovat z mapy.
Ovsem predchazet by tomu mel striktni zakaz obchodu s Arabskyma Emiratama a gumovani tech kozomrdu muze zapocit teprve az po te, co vsichni ti vembloudomrdi chcipnou hlady. V opacnem poradi by vygumovani Iranu z mapy bylo naprosto neucinne.
FarsaiD They have to go back 
Teď si ale vzpomínám, že jsme vlastně vždycky byli ve válce s Íránem.

To je asi prvně, co doufám, že evropští papaláši budou mít dost rozumu a ukážou USA prostředníček.
FarsaiD They have to go back 
meanwhile in ZOG
Confronting Iran is the only way to ensure peace in the Middle East, US Secretary of State Mike Pompeo said prior to meeting with Prime Minister Benjamin Netanyahu on the sidelines of the Warsaw ministerial conference on Thursday.

...

Top diplomats at the US-backed conference, which opened on Wednesday night, are expected to discuss regional challenges, including the Israeli-Palestinian conflict. The main thrust of the gathering, however, is to create a united US, European and Arab front against Iran.
https://www.jpost.com/Breaking-News/Pompeo-Cannot-achieve-peace-in-the-Middle-East-without-confronting-Iran-580650
 
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Jeste pockej, Makaron s Mengelou jeste ani nestihli byt sokovani, natoz aby se vymezili a nasledne semknuli.
Istral bebebewibewibebewiwibewibe 
No ne...
Jiri.novak1 Vysvětluji specifické   významy slov
Frantíci?
Máte to špatně hodnotově nastavený. Muslimský antisemitismus vůči židům není vůbec důležitý! To je antisemitismus minulosti.
Důležitá je dnešní levičácká kritika Izraele! To je ten "nový antisemitismus", ten nejhorší!!!
Zpráva EU o antisemitismu z roku 2018 zkoumala postoj k Židům ve dvanácti evropských zemích s největším podílem židovského obyvatelstva. Nejhůře je na tom Francie, podle 95 % dotázaných má země problém s antisemitismem. Zajímavé je ale sledovat změny ve vnímání antisemitismu oproti roku 2012, kdy se tento průzkum konal naposled. V Německu došlo k nárůstu z 62 % na 85 %, ve Švédsku z 60 % na 82 % a v Británii z 48 % na 75 %. Nejspíše není úplná náhoda, že se jedná o země, kam směřovaly hlavní proudy migrantů za uprchlické krize. Stejně jako není náhoda, že Francie má jednu z největších muslimských komunit v Evropě či že se antisemitsky projevily první dvě muslimské kongresmanky. To, že za růstem antisemitismu v Evropě často stojí muslimští přistěhovalci, je veřejné tajemství. Levicové strany proti němu nechtějí zakročit, neboť jim to buď nedovoluje ideologie, která v muslimech vidí utlačované, či fakt, že muslimští přistěhovalci jsou často jejich voliči. Problém islámského a levicového antisemitismu potvrzuje i výzkum mezi britskými Židy, kteří za největší problém považují nenávist ze strany islamistů, poté ze strany extrémní levice a teprve poté ze strany extrémní pravice.

Rostoucí antisemitismus je problém celého Západu, na obou stranách Atlantiku. Malá útěcha je ta, že České republiky se tento problém z velké části netýká. „Projevy antisemitismu v České republice jsou dlouhodobě spíše v menší míře, než je tomu v některých dalších evropských zemích,“ řekl v listopadu 2018 pro ČTK tajemník Federace židovských obcí Tomáš Kraus. Čísla mu dávají za pravdu. Fyzické útoky na Židy jsou v Česku minimální. Neutrální až kladný vztah má k Židům podle průzkumu CVVM z roku 2016 69 % Čechů. Český vztah k Izraeli je tradičně nadprůměrný. Alespoň na něco můžeme být oprávněně pyšní.

https://www.echo24.cz/a/SBvGc/levice-ma-problem-s-zidy
Hrozný náckofašouni, tydleti Frantíci.
Francie a Německo loni zaznamenaly nárůst počtu antisemitských případů. Berlín uvádí, že v porovnání s předchozím rokem vzrostl počet antisemitských trestných činů o téměř deset procent na 1646. Ve Francii se proti roku 2017 počet antisemitských incidentů zvýšil o 75 procent, uvedl francouzský ministr vnitra Christophe Castaner.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/497278-v-nemecku-a-francii-vzrostl-pocet-antisemitskych-utoku.html

Muslimské obohacení Evropy.
 
Jenom pro představu, kolik procent z Trumpovy kampaně bylo od Jewish donors?
Krásný titulek na čt24: novela EET POŠLA do druhého čtení....
 
FarsaiD They have to go back 

cajti Nebojte se  zeptat
Tak nám europoslankyně Šojdrová předvedla, jak obrovský talent nemá na politiku.

Když už má vytipováno n konkrétních dětí, tak měla sehrát velké divadlo:
oznámit a tady mám ještě podpisy n-(euro)poslanců KDU-ČSL, kteří se zavazují měsíčně přispívat x % svého (euro)poslaneckého platu, takže těm dětem zajistíme nadstandardní podmínky

Máte někdo proti tomu něco? Ano proč?
 
FarsaiD They have to go back 
Ta el Diablova zpráva o muslimské kongresmance, která se musela omluvit za "antisemitské" výroky, dobře ukazuje, jak je v americkém systému něco důkladně shnilého.
Prohodila, že americká podpora Izraele je o penězích. To je zjevná pravda, i když ne zcela úplná.

viz např.

US JEWS CONTRIBUTE HALF OF ALL DONATIONS TO THE DEMOCRATIC PARTY
Jewish donors give 25% of the Republican National Convention’s cash.
https://www.jpost.com/US-Elections/US-Jews-contribute-half-of-all-donations-to-the-Democratic-party-468774

Doslova během hodin se kongres pomalu jako jeden muž usnesl, že tohle by nešlo, a kongresmanka byla nucená v duchu té nejkovanější soudružské sebekritiky vydat tragikomické prohlášení o tom, jak je antisemitismus stále živý a jak její vyjádření muselo být pro židovské overlordy bolestné.
Tenhle blud, že naprosto odůvodněná kritika US systému a jeho velkých nedotknutelných donorů s dvojí loajalitou je antisemitismus, představuje jednu z nejodpornějších a nejnebezpečnějších lží v politice.
 
Německo je velká a bohatá země
asi proto Eurojackpot OPĚT zůstal právě tam, v Německu ... (v přepočtu šlo o 1 miliardu + 632 milionů Kč ... ;o))
 
To je progresivní a humanistické poněvadž to pomůže německým dětem integrovat se do multikulturní společnosti. Jenom ta reakce ministerstva školství je taková interkulturně necitlivá až bych řekl reakční.