Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Tander Lee  
fesna, aktualne foto asi radsej vidiet nechceme.;(
Lodovico Mas syndrom stoleti? Je mi to jedno! 
Asi sem...Sahar Fares, hasička z Bejrútu, 25 let.
S kolegy hasila ten první požár než bouchl ten ledek...
 
Jaký je rozdíl meziSaudskou Arábií a Ruskem
https://www.thetimes.co.uk/article/saudi-arabias-crown-prince-mohammed-bin-salman-sent-hit-squad-to-kill-former-spy-chief-in-canada-x7m87g67k
Naši velcí spojenci opět potvrzují, jací jsou to dobytci.
The lawsuit claims that the FBI warned Mr Jabri’s son in early 2018 about a possible threat to the family. Months later, in October, it alleges, after MBS had tracked the former intelligence official to Canada, the hit squad arrived at Toronto airport and attempted to avoid detection by entering through separate kiosks.

When border agents grew suspicious, the group claimed not to know each other but officials found a photograph of them together. All but one, bearing a diplomatic passport, were refused entry.

Saudi officials did not comment on the allegations. Bill Blair, Canada’s minister for public safety, said: “Canada will never tolerate foreign actors threatening Canada’s national security.”
 
 
sam_hofgins  
Přiznávám, že jsem na školních záchodě před drahně lety dělal chemické pokusy s ledkem.
 
Tander Lee  
Já bych řekl, že teroristi a vůbec různé živly mají naší zemi jako takovou klidnou základnu, kde se domlouvají kšefty a relaxuje s koksem a děvkama... Přece si tu nebudou dělat bordel.
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Cywe, budete tu toho debilniho zfetovanyho negra pitvat jeste dalsiho pul roku? Strcte si ho uz konecne nekam do formaldehydu...
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Aha, takze asi spis nestesti, nezli sabotaz? No, kazdopadne solidni supa, wtz, i kdyz proti halifaxskymu vybuchu to byla jen takova detska prskavka...
sam_hofgins  
Nahlášeno.
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Aha, to by mohlo bejt, dusicnan amonny tusim dela takovejhle cervenej kour. Toho jsem si pri te explozi hned vsiml, je to takova charakteristicka barva, jen jsem si nemohl vzpomenout ktere vybusniny to delaji.
Istral lenin: ucte sa kurva ucte sa debili 
Nn, muslimové kulturně obohacovali jezídy posledních 700 let, takže jich vyholokaustovali cca 20 mil., protože je kvůli jejich víře nepovažovali za lidi. Což je úplně nejvíc lásky a míru, a teď asi chtěli provést konečně řešení jezídské otázky, nebo tak něco.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Jez%C3%ADdov%C3%A9
Istral lenin: ucte sa kurva ucte sa debili 
Právě mě napadlo, že kdyby nějaký ošklivý tenorista chtěl naši zemi oslabit, tak naloží loď ledkem, po Vltavě dojede k úřadu vlády... a... le bum.
 
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Nechce se mi to louskat. O co tam strucne jde? Z meho pohledu tam jedni kozomrdi multikulturne obohatili druhe kozomrdy, takze ja uz si muzu dat jenom kaficko... nebo je to nejak jinak?
Istral lenin: ucte sa kurva ucte sa debili 
To je ovšem nejvyšší akt láskyamíru, takže je to OK.
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Hele a to to auto Floyd ani neukrad? To si na nej poctive vydelal prodejem drog?
JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
To jsou osklive pomluvy nabozenstvi lasky a miru! Za to ti nakej kozomrd jiste usekne hlavu.
Tander Lee  
Já odkazoval pouze tu oficiální pitvu. Protože ta je jediná dohledatelná. Ten zákrok byl smrtící v důsledku kombinace spoutání rukou za zády, stlačení hrudníku policajtem sedícím na zádech a omezení přívodu krve do mozku stlačením krku (z té pitvy to plyne například tím, že v mozku nebyla žádná sražená krev, která by tam byla, kdyby příčinou smrti byl infarkt, imho tedy).

Jedinou relevantní obhajobu vymyslel farsaiD v tom směru, že v takovém případě byl pravděpodobně Floyd mrtvý a Chauvin tedy 3 minuty klečel na mrtvole, což trestné není... Ale záviselo by to na přesném určení okamžiku smrti.

Je možné a pravděpodobné, že kdyby byl 100% zdravý a bez drog v krvi, tak by to přežil. Na druhou stranu 100% zdraví předpokládat u člověka ve věku 45 let je taková trochu sázka do loterie, protože to už má nějaké zdravotní problémy každý druhý.

ne tys poukazoval na smrtelnost zakroku, opakovane jsi to dokazoval upornym tvrzenim a odkazy na tu pseudo-pitvu.
Tander Lee  
Jsou horší případy: Alles Gute 1940 ENG subtitles - trochu se divím, že to na tom youtube ještě je.