Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


Takze misto do vlady by mel jit sedet do chladku.
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Kdo je vlastně Jan Lipavský?


Lipavský se angažoval ve prospěch Palestinců v rámci svého působení v zahraničním výboru, s čímž tehdy většina jeho kolegů poslanců ve výboru zásadně nesouhlasila. Jak nám několik tehdejších členů výboru sdělilo, nechali Lipavského nějakou dobu „si hrát“ s tím, že „dal pokoj, ale zároveň mu žádná šílenost nikdy neprošla“.

Vyšlo najevo, že Lipavský chtěl ve Sněmovně navázat těsnou spolupráci s palestinským parlamentem, v němž zasedali i teroristé z Hamásu.


Vypadá to, že budoucí ministr zahraničí je přítel teroristů.
 
EU prohrála, benzín a nafta zůstává.
EU prohrála, benzín a nafta zůstává.
EU prohrála, benzín a nafta zůstává.
EU prohrála, benzín a nafta zůstává.
EU prohrála, benzín a nafta zůstává.

sorry, konečně něco pozitivního ;)
 
neprihlaseny_OC  
(Toto úsloví jsem neznal, dík! :))
A jo, ten kdo dokáže najít na hovně čistý konec, je natolik vzdálen realitě, že ho nepřesvědčí ani bůh.
FarsaiD They have to go back 
Jak odstaví? Proč by to dělali, když ho nasadili.

Ale řeč měl pěknou, velmi pěknou. Nemít ty tisíce let kolektivních zkušeností ...
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
TLko je ale clovek, kterej tvrdi, ze dokaze drzet v ruce hovno za ten cistej konec. Tomu to nevysvetlis.
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Pro jistotu jsi ale uplne zazdil to, jak kdejaka svine muze tahat chlapy po soudej jenom protoze...
Ono či ty reakce nebudou proto takové resp. zjevně proto, že aktivistky zásadně a jen posírají lidem život. Kromě svého samozřejmě.

A promiň ale, fandí jim tak divná skupina lidí, která si snad přes tyto procesy ukájí nějaké své bolístky.
Normálnímu člověku se to prostě nelíbí a zcela přirozeně se k tomu vyjadřuje s odporem.
 
Tander Lee  
Musel jsem se podívat, jestli ty špatně čteš, nebo já špatně píšu. Asi spíš půl na půl:

"za sexistické urážky. Má ještě lepší byznys plán, protože podobných sporů vede dalších 50 :)"

Což sis vyložil jako sexuální obtěžování, ale spíš to bude to, co popisuju já. Což tedy jen odhaduji, protože je zajímavé, že pod příspěvky různých těch zelených holek jsou podobné výžblebty a nadávky (protože kdo to kdy slyšel, aby ženská měla rozum! nedosti na tom, že už jim církev přiznává duši) poměrně běžné, zatímco pod takovou Naomi Seibtovou - influencerky oficiálně placené fosilní lobby - jsem zatím na žádné podobné nenarazil.

Tander Lee  
Pomluva je to i v případě, že by zkorumpovaná byla, pokud to tají tak dobře, že to nikdo neví :) Problém je zase v tom, že když napíšu "aktivistka", tak si hned různí jeromkové představí všechny píči soudružky, co mu v životě posrali život. Tohle je normálně předsedkyně jednoho z SVJ v okolí plánované stavby, která se o to zajímala z titulu své funkce (placené vůbec, nebo symbolicky) a tak se jen připletla developerovi do cesty - k velké jeromkově lítosti ji ovšem nikdo nezavraždil, protože jsme přece jen trochu více právní stát než třeba Kolumbie - kdyby se o to nezajímala, tak to nejspíš plynule prošlo byrokratickým soukolím, protože pro to dělal developer maximum: prezentace projektu byla na druhém konci Prahy, stavební úřad zahrnul do účastníků jen ty srnky a autobusovou zastávku, Krnáčové to bylo u prdele, starosta místní části z ODS a STAN taky nebyli proti (developer jim slíbil, že navíc postaví pár obecních bytů)... až pak do toho začala rýt tahle paní a Tylová z Pirátů, kteří díky tomu vyhráli obecní volby.
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
REagoval jsem na poznamku, ze ma rozjetych dalsich padesat soudnich rizeni ohledne sexualniho obtezovani. Padesat bude zjevne basnicka licence, lec (nevim kdo to psal) basnik tim chtel zjevne vyjadrit, ze si rozjela solidni byznys vybiranim vypalnyho za to, ze se narodila s picou a tudiz ji bude platit kazdej chlap, na kteryho ukaze prstem.
Tander Lee  
A to se týká té Luisy přesně jak?

Není v mém portfoliu sledovaných (zejména, protože píše německy), ale ona nikoho netahá po soudech za sexuální obtěžování, ale za pomluvy a urážky. Modelově asi takhle:

Mladá L. něco prosazuje. Hypoteticky třeba "vypnutí všech uhelných elektráren hned zítra". Civilizovanou reakcí je: "je to nesmysl, tak rychle to v žádném případě nejde". Reakcí kultivovaných konzervativců, co všechno chápou, protože mají životní zkušenosti (tedy něco jako ty), často bývá: "ta pí*a by si měla jít radši za*ukat, aby přišla na jiný myšlenky a nepletla se do věcí kterým nerozumí; a úplně nejlepší by bylo, kdyby jí namleli do konzervy kočičího žrádla".

Požadovat omluvu a případně nějaké odškodnění v případě druhé reakce jsi mohl už podle zákonů Rakouska-Uherska. Navíc, protože jsi o Luise v životě neslyšel, tak jsi reagoval jen na základě toho, že je to určitě feministická píča (to jsou podle tradicionalistů beztak dneska všechny ženský pod 50, přinejmenším) tak určitě jen tahá po soudech chudáka novináře.

Což je v souladu s tím, jak jsi v Dobré společnosti (!) jásal nad zprávou, že v roce 2020 bylo ve světě zavražděno XYZ ekoaktivistů - to bylo svou ubohostí srovnatelné.

Tu o tom zvatla
https://youtu.be/yO89GsjKy_E
neborak Eric Zemmour kandidat na fr. prezidenta.
Som celkom zvedavy ako ho odstavia.
 
Nebezpecie pre svet je uplne nieco ine ako cinania. Nebezpecie je uz medzi nami, vdaka uspesnej subverzii su vyplachnute komplet cele generacie, mladych ludi. Staci ked mas dost rokov, ochoty a inteligencie, aby si bol schopny porovnat svet pred 15-20. rokmi a dnes a nepotrebujes ani voditka co sa posralo.
Za své chyby zaplatíte, hrozí Peking Američanům kvůli diplomatickému bojkotu olympiády... (aneb i ta podivná předpověď dávné věštkyně Sibyly, že žluté plémě se jednou stane nebezpečím pro celý svět, se začíná pomalu ale jistě naplňovat)
 
No však. Vždyť se s tebou nepřu.

(Teda za předpokladu, že zkorumpovaná není :). S aktivisty okolo plánování Prahy mám nějaké osobní zkušenosti, a jejich morální škála je bez přehánění od světců po prolhané zmrdy. Každopádně by bylo vtipné, kdyby to byla naše společná známá.)

((Paní aktivistka je zástupkyně části obyvatel, a to i v případě, že má podepsáno, že je "zástupce veřejnosti".))

(((Občas si říkám, jestli jsme to s tou civilizovaností trochu nepřehnali. Možná by ta rozbitá huba fungovala lépe, než třináctiletý soud o pomluvě, kde se řeší, jestli je občansky aktivní člověk taky "veřejná osoba" a nějakou tu pomluvičku by měl vydržet.)))
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Zatimco kdyz ta dvacetileta holka zacne tahat ucitele po soudech, ze ji sexualne obtezoval, protoze ji dal na vysvedceni trojku, tak je to uplne do pohudky, zejo pablbe? A o tomhle jsem psal ja. Coz ti zcela evidentne uniklo.
Tander Lee  
Nějaký příklad, blbe?
Tander Lee  
Přečti si na jaký příspěvek reaguju, jo? Jak ti zapadne do teorie, že se zastávám i Landy v jeho současném odporu?