Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


ocs sine ira et studio  OCSite
... nebo Severní Koreu s Jižní.
brundibal_1 sci-fi a horor  prostě jen sci-fi a horor
No vidíte a porovnejte dnes Vietnam s takovým Afghánistánem...
ocs sine ira et studio  OCSite
Nebylo tady tohleto už (nejméně) jednou, v průběhu Vietnamu?
brundibal_1 sci-fi a horor  prostě jen sci-fi a horor
Skoro se mi tomu ani nechce věřit, ale že by?
 
drinker ... 
Protoze si byl jen pandrava, smrdiak a otrok bez naroku na letenku. My byznysaci litame porad a vsude.
FarsaiD They have to go back 
Jj , tigr, to je báječná zpráva. A je to ostatně hlavní důvod, proč si na Okouny vedeš ten svůj policejní deníček.
kostej3 Nic takového ovšem netvrdím 
Stouni si vytkli za hlavní cíl snižovat emise CO2? Ale Bonovi bych to věřil :)
Bakhtak ...doplňte si ironičník. ∩✺ 
Proč jenom ti Stouni jezdí po koncertech, když by to mohli dělat formou videokonference? Záhada.
Tander Lee  
/Rom007 a hacker_ se uklidní nebo budou exterminování./
 
Nezajimas me ani ty ani tvi kamosi z hospody - volici AfD. Jsem si jistej ze v praci ze sebe vychodniho burana (Tydlety greténi každýho jenom votravujou.) nedelas. A kdyz ho nebudes delat ani tady pak ti slibuju ze si te ani nevsimnu.
Ad že jsi pořád ještě nepřišel na to kdo jsem: potěšení na mé straně ;-)

Ad mindráky: Slyšel jsi někdy o projekci?

Ad buran: Co si zrovna ty pod pod pojmem "greténi" představuješ? Pochlub se. Rád se nechám překvapit, protože u tebe je možné všechno.

Ad otloukání o hlavu: viz mindráky.


Ad "cizopasící": Ty máš chlapče nejen imaginární kamrády, ty tak nějak všeobecně žiješ v nereálném světě. Kde například dítě, narozené českým rodičům v UK přichází do školy a neumí anglicky. (Ten byl fakt dobrej!). A tak těžko říct, co si představuješ pod pojmem cizopasnictví. Máš v mém případě na mysli můj nadprůměrný příspěvek k HDP nebo to, že platím do státní kasy větší daně než průměrný Němec nebo něco zcela objevného? Když se náhodou dožiju, tak i důchod mě čeká nadprůměrný, to bude možná to cizopasnictví, he?

Ad "otevřená moderní společnost": Nevím jak to v tvých představách v .de vypadá, ale někdo s těmi lidmi žije, skoro každý den sedí v hospodě u piva a ví z první ruky, co si tady lidi myslí (a o čem 80% z nich není ochotno mluvit mimo okruh rodiny, prátel a známých). Někdo jiný si holt udělá dojem z médií a hned mu připadá svět sluníčkově růžovější. Sladce sni, probuzení bude poněkud hořčí.

1) ja te pod timhle nickem znam pouze jednotky let, tusim tri. Kdo jsi byl predtim nevim a tedy ani jake mindraky si neses z porazek z minula.
2) nechovej se jako vychodoevropskej zaostalej buran (Tydlety greténi každýho jenom votravujou.) a nebude ti to nikdo otloukat o hlavu. Predpokladam ze mezi lidma v Nemecku se takhle urcite nechovas.
ocs sine ira et studio  OCSite
No, akorát by bylo hezké, kdybyste si jej oba vzali do Vzkazniki.
Mé konverzace s romem si nevšímej. To je náš soukromej boj, už dobře dvojciferný počet let.
pKV Rem tene, verba sequentur. 
Češi by se (asi) měli pozvracet.
Hophophop. Kdo neskáče není rom.
 
Tydleti gastarbeiteri cizopasici na nemeckem hospodarstvi a otevrene moderni spolecnosti co si udrzujou zaostaly myslenkovy schemata ze svejch rozvojovejch zemi kazdyho moderniho Nemce jenom votravujou.
Zcela jistě bych s autorem polemizoval, protože elektrická trakce má možnost rekuperace, minmální valivý odpor a při srovnatelné rychlosti a obsazenosti zcela jistě vyjde lépe.
Pan Cecil Adams zřejmě míní prastarou dieselovou trakci v USA, předpokládám při stejné rychlosti pro pasažéromíli.
Udaje Cecilovy asistentky Uny jsou evidentne vycucany z prstu.
Tydlety greténi každýho jenom votravujou.