Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
Alan,
Tander Lee

Může vás zajímatReklama28.4.2017 - Je na čase obnovit původní účel klubu, tj. doplňkový klub ke klubu Aktuality, kde se množily různé offtopic diskuze. Tento klub je proto logicky určen pro komentáře a debaty na témata vzniklá v Aktualitách a s aktualitami z klubu Aktuality související.

To znamená, že tento klub NENÍ určen pro nekonečné flamy na neřešitelná témata, ani pro vkládání přímých odkazů na "aktuality". Pro takové diskuze využijte buď zmíněný klub Aktuality, nebo kluby obecně debatní, třeba Společnost, Multikulturní (pseudo)humanismus, Islám, Islám FREE, Komentáře k aktualitám FREE, Make West Great Again! a jiné (reklamu na další kluby zveřejním za poplatek 50,- Kč denně; registrovaným členům zdarma).

Článek kolegy Dustmana blahé paměti: Žádné nadávky ad hominem. Takže prosím už žádné "ty čuráku/píčo/zmrde" apod. Taktéž netřeba se častovat označením "nácku" "hnědáku" "komouši". Jedno varování a následně týdenní RO. Mulťáci po RO ban permanentní. Pokud někdo bude mít dlouhodobě problémy s těmito imho zcela bazálními pravidly, tak ban pernamentní. zůstává rovněž v platnosti a vynasnažím se ho uplatňovat důsledněji.

V příštích týdnech mohou být rovněž vylosováni šťastlivci, kteří obdrží mazací práva, kdybych sám nestíhal.

Děkuji za pochopení.


pKV Rem tene... 
Bylo toho dost, řekli Klaus i Landa:
Lidé bouřili bez roušek a rozestupů ... !!!
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/iniciativa-chvipl-pes-demonstrace-staromestske-namesti-daniel-landa.A210110_122414_domaci_misl

Odsoudili ho - je načase teho Covida už konečně utopit v kašně na náměstí, polít dehtem, vyválet v péří, popravit oběšením, rozčtvrtit a mrtvé oudy spálit pro větší slávu císaře pána a jeho rodiny! ... ;o))
 
neprihlaseny_OC  
Zdaleka to tehdy nemuselo být tak zlé, kdyby stát redaktorům nevzal možnost obrany.
Istral lepsie nic nevediet nespoznat nic neviem 
Dnes před šesti lety proběhlo obohacení redakce Charlie Hebdo.
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Nemohli by na nový rok mít projev všichni vedoucí odborů na ministerstvech?
Tři projevy mi přijdou jako trochu málo...
 
Tak, že je prezident vypatlaný senilní hovado, ví každý. Jeho úmysl v tomto případě je však poměrně jasný a o veto nešlo. Nějaké právnické kličky jsou zcela k ničemu (kromě obživy právníků).
smajdalf not ook 
Nejlepsi je nanho srat, je to debil.
Snaha vykládat si to jako veto není trapná, je to jenom (naivní) předpoklad, že prezident jedná v souladu s ústavou. Na druhou stranu rezignovat na to, že by se činnost prezidenta dala vykládat ústavně konformě a rovnou konstatovat, že jedná protiústavně, jako to dělá Kysela,... to už je snad lepší ta naivita.
To je ale fakt blbost. Jeho řiťolez Ovčáček to říká poměrně jasně a snaha vykládat si to jako veto je trapná.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/politici-se-prou-jestli-zeman-omylem-vetoval-danovy-balicek-ustavni-pravnik-tvrdi-ze-ne-40346472

Asi bude jeste veselo. Myslim, ze se muzeme tesit jeste na par veselych dilu tehle rozpoctove realityshow... to se budem smat, az se budem za hlavy popadat.
 
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Betonarky celeho sveta potajmu dotuji islamsky stat!
pKV Rem tene... 
Jistěže - tady u nás, na severní polokouli, mu říkáme "zimní".
takže dneska je slunovrat?
Ale dobre to bolo, take mnozstvo lasky bol impulz pre super napad House of one.
pKV Rem tene... 
Astronomický podzim končí ... = zima začíná dnes 21. prosince 2020 - v 11:02:26h
 
Mikey Piškoti mají porno rádi. 
V cementárně asi.
Ty betonové zátarasy, které se začaly objevovat kolem vánočních trhů (aspoň tedy loni, letos jsem nebyl) asi nevyrašily samy od sebe. Podhoubí bude jinde.
Přitom jak je kolem nás každý den nebezpečno, viď, člověk aby se pomalu bál pro rohlíky že ho srazí náklaďák.
Istral ked nedychas dodychas 
Dnes je čtvrté výročí obohacení kamionem #láskyamíru v Berlíně na vánočních trzích.
 
pKV Rem tene... 
AHA - takže takhle to asi bude: ......... moje žena si vzpomněla, že jsme vloni koupili před vánocema zlevněné (německé?) brambory v Globusu ... jenže udělat z nich pak jedlou přílohu k jídlu byla práce pro vraha - ty brambory byly totiž plné takových těch černých hrudek, které se z nich musely vylupovat, vykrajovat, vyhazovat !!!

Letos asi to šméčko strčili pro změnu do Kauflandu. - Schválně, zda někdo tohle naše podezření potvrdí... ?
 
pKV Rem tene...