Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

JBee,
AltaroffilthReklamaPřišla Vám faktura za plyn a říkáte si, jestli by to nešlo levněji? Dávat v 21. století TOLIK za ADSL Vám přijde jako zlodějina? Veolia se asi zbláznila? Takovýhle nájem za 1+kk je ale přece úplně normální. Nebo ne?
Zeptejte se ostatních, kolik platí oni, ať víte, jak na tom jste.

Klub by měl být zaměřen především na porovnání nákladů na snadno srovnatelné produkty/služby (energie, holič, komunikace etc.). Na porovnávání cen zboží máme porovnávače a na výběr produktu/dodavatele máme spíše klub Spotřebitel.

Laskavý okouní gaychat je tolerován, osobní útoky a trolling si však, prosím, nechte jinam.

jabedeiah Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan @  Jak balit ženy pomocí hypnózy
:)))
tim ale roztacite inflacni spiralu
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Já jsem zvyklý s klienty hrát na rovinu a držím si jen klienty, kteří tahle pravidla hry oceňují (nebo je jim to alespoň jedno) a sami postupují obdobně. Průhledný billing k tomu patří. Takže na férovku říct "Navyšuji sazby" je prostě lepší.
Nestačí klientům nafakturovat o jeden úkon / hodinu práce více?
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Elektřina, dlouhodobí zákazníci ČEZ.
Plyn, nebo elekřina? Bývalý zákazník Bohemia Energy? A kolik to dělá procent?
Já si stihl v létě nasmlouvat 2 letý fix a stejně to bylo o 12 % víc, než v předchozím období 2 letého fixu, přičemž se jedná o el., na kterou mám všechno (topení, teplá voda, sporák apod.). Ale ty 4 stovky měsíčně navíc mě nezabijou.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Tak nám u ČEZu vychází navýšení ceny na zdražení o cca 2tis Kč měsíčně. Rozhodně je to v kategorii nepříjemné. A pro mne je to poslední kapka, takže novým klientům budu dávat vyšší sazby a stávajícím redukovat slevy.