Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

CestováníKonkrétní místa

Spravují:

czerny,
w_o_o_d_y,
dr.zloduchReklama
Pchjongjangská Bible
 
http://www.youtube.com/user/rodrigorojo1
JeromeHeretic Kdyz mas nuz, tak to neni survival, ale  taboreni.
Heledte jsou uz nekde na jutubech videa nakeho toho velkeho korejskeho ohnostroje, jak ted kvuli nemu pulka koree umre hlady?
 
JeromeHeretic Kdyz mas nuz, tak to neni survival, ale  taboreni.
Ten clovek na fotce c. 7 projevuje tak malo nadseni, ze pocitam, ze v tuhle chvili je uz mrtva i cela jeho rodina.
PhilZoo My děti ze  Stanice Zoo
Automobilka Pyeonghwa se pyšní výrobní kapacitou až 10 tisíc aut ročně. Podle experta na severokorejské automobily Erika van Ingen Schenaua ale v roce 2003 vyrobila jen 314 aut. V roce 2005 pak okolo 400 kusů.

vs.

V roce 2010 vyrobila Jižní Korea 3 800 000 aut.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Orchestr Unhasu v Paříži
 
Ilmarinen Бырйы монэ, нош мон тонэ... 
On není diktátor, ale nastrčený hamburger.
popcorp Zfetovaný židovský  negr
Dřív i ti diktátoři byli takoví lepší :-(
 
Gratulki severokorejskému lidu ke vstupu do druhého století éry čučche!
 
 
No jo, vše odpovídá, i Čcholima v pozadí, ale pak tedy musela proběhnout celková rekonstrukce Mansudae, protože i ta budova za oběma soudruhy - Muzeum revoluce - vypadá teď taky jinak. A doufám, že tam nechali místo na další sochu. Jeden nikdy neví...
 
Je to stejné místo, ale 2 nové sochy, původní ostraněna. Povšimněte si odhalování Kim Ir Sena, při jeho zachování by ho nezahalovali, pouze by byl odhalen přírůstek.
 
tigr_papirosowy  
A když se podívám na Google Maps zjistím že celá scéna odpovídá, dva výjevy, reliefy, jak je libo, na každé straně, jeden velký vstupní prostor.
 
tigr_papirosowy  
Potvrzuje to i agentura Associated Press, která ty fotky vydala. "North Koreans exit the Mansudae area after an unveiling ceremony for statues of the late leaders, Kim Il Sung, left, and Kim Jong Il, in Pyongyang, North Korea, Friday, April 13, 2012. (AP Photo/David Guttenfelder)".
tigr_papirosowy  
Aha, máš pravdu, teď to vidím. Já jsem jenom koukal na ten barák a přišel mi stejný, teď vidím že jsou některé stavební prvky jinak, i ta socha opravdu vypadá jinak. Na druhou stranu třeba na Huffington Post píšou že opravdu jde výslovně o Mansudae.
Tak nevím, srovnám-li s původními obrázky z Mansudae, nacházím několik drobných rozdílů. Dům za oběma vůdci vypadá jinak, socha Kim Ir Sena je nižší, Kim Ir sen je jinak oblečen a směje se (posmívá se?). Budova se dá přestavět, ale že by strhli i původní sochu? A je to vůbec Mansudae?
To je jak u Gessnerů. Asi bych chodil jinudy. Mé náboženské přesvědčení zakazuje klanět se modlám. Až tam bude i Karbanátek, to teprv bude nádhera!
tigr_papirosowy  
Pamatujete na tu obří sochu Kim Il Sunga v Pchjongjangu, které se musí všichni turisti povinně poklonit? Dneska jí znovuodhalili ve společnosti synka. Supr fotky.
 
tigr_papirosowy  
Když řekneme že bude, bude! Nemluvíme do větru!
Dyk ty rakety jim este nefungujou.