Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

CestováníKonkrétní místa

Spravují:

czerny,
w_o_o_d_y,
dr.zloduchReklama
rampa Strach zabíjí myšlení 
Čína totiž není socialismum, je to kapitalismus v ranném stadiu. To už prohlédli i soudrizi v ČR.
rampa Strach zabíjí myšlení 
Jo, to jo. Ta stránka je vůbec super. A autentiská, co se týkí podání soudruhů. Přesto mne mrzí, že skončla http://www.kcna.cz/
Pan Ondřej Linek měl zajímavé postřehy a příspěvky. Jestli skončil z nějakých zásadnějších důvodů, jako třeba, že se chtěl ještě znovu podívat do KLDR, nebo z vlastní lenosti, Bůh suď.
marin72 marin 
no slušnej oddíl, tenhleten Pektusan :) Ale zoufalství z "úpadku světového socialistického hnutí" je z toho cejtit fakt fest - a ta kritika Číny! Panika...
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
Lol

"Úterý 16. dubna bylo v Koreji druhým volným dnem po státním svátku Dne slunce. Dopolední program zaplnily sportovní hry zahraničních příznivců myšlenky čučche na golfovém hřišti u hotelu Sosan, do nichž byli zapojeni i korejští průvodci a pracovníci Korejského svazu společenských věd. Pořadatelé projevili velký důvtip a smysl pro humor vymyšlením netradičních zábavných soutěžních disciplín. Výsledky červeného družstva „Solidarita“ a žlutého družstva „Přátelství“ byly 50:50. "
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
Ale soudruh Vrobel ještě není dostatečně velký soudruh!

"Sedm zahraničních účastníků převzalo odpoledne v paláci Nejvyššího lidového shromáždění Řád přátelství I. a II. stupně za práci pro rozvoj vztahů přátelství a spolupráce s KLDR. Řád přátelství I. stupně byl udělen čtyřem osobnostem z Mongolska, Rakouska, Ruska a Thajska, Řád přátelství II. stupně třem dalším, mezi nimi 1. místopředsedovi Společnosti česko-korejského přátelství Pektusan a České skupiny pro studium a uskutečnění myšlenky čučche soudruhu Lukáši Vrobelovi."
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
18. duben byl dnem odletu. Návštěvníci z bývalého Československa si cestou do Koreje a zpět prohlédli centrum Pekingu a bohužel museli konstatovat, že faktická, nikoli formální hranice mezi světem kapitalismu a socialismu není mezi Prahou a Pekingem, ale mezi Pekingem a Pchjongjangem.

Během pobytu v Koreji delegáti Společnosti Pektusan ocenili vysokou revoluční morálku korejského lidu, který si i v těžkých časech úpadku světového socialistického hnutí udržuje vysokou třídní uvědomělost a nepřipouští buržoazně dekadentní úpadek, zahálčivou morálku a rozkladný egoistický konzumní způsob života, nýbrž naopak staví na kolektivismu a rozhodně brání pronikání jedu buržoazního a reakčního způsobu myšlení. Televizní a rozhlasové vysílání je organizováno plně v duchu socialistického realismu. Poslech úpadkových zahraničních programů, jakož i přístup k úpadkové zahraniční literatuře, je účinně znemožněn. Technicky skvěle zvládnuté je oddělení telefonní i internetové sítě od buržoazního a revizionistického světa. Dovážená literatura i elektronické komunikační prostředky jsou při vstupu do země důsledně kontrolovány, protisocialistický a pornografický obsah přísně zakázán. Díky tomu květinová zahrada lidského štěstí nezarůstá plevelem. I díky tomu je vládnoucí pracující lid osvobozené části Koreje nejšťastnější a nejlepší na světě a příkladem pokrokovým lidem celého světa.
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Já si zase říkal, jaký doublethink musí být potřeba k sepsání takového elaborátu. Oni to IMHO myslí vážne. A upřímně.
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
TVL, tohle Vrobel, to musí být nějaký recesista z České sody, ne??
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zahrát si pěkně
Tak už se zabij ty mrdko.
:o) Takový je život, těžko diskutovat s individuem co je horší než dobytek.
Coby zajatci života, kterých se nikdo nezeptal zda chtějí na tento svět máme pár možností jak to tu s rozmyslem opustit. Např. cestou omezování přísunu potravy. Když si to rozmyslíš, tak se prostě najíš a odložíš své rozhodnutí na jindy. Ale máš pravdu, už mně to tu šmajdo fakt nebaví.
Doporučuji: zbav se života.
Nápodobně. Doporučuji: zbav se svých fundamentálních představ.
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Přesně takhle by to řekl Arnold Rimmer, kdyby hoši z Trpaslíka přistáli omylem v KLDR.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zahrát si pěkně
Ty jsi kokot.
Jestli svoboda a demokracie v zájmech lidí převažuje může určit jen důslená statistická studie bez mediální masáže. Lidi jsou přednastaveni evolucí, nic víc, nic míň.
 
ze stejneho soudku
Mám-li provést závěrečné zhodnocení štvavého pamfletu pokleslé provokatérky Špitálníkové, nenalézám vhodnějšího výrazu pro tuto přisluhovačku imperialismu, než který použili korejští soudruzi pro zrádkyni Pak Jon Mi: „Jedovatá houba, která vyrostla na hromadě smetí“.

http://www.kldr.info/2018/11/26/ke-stvave-knize-niny-spitalnikove/
 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Projev 1. místopředsedy Společnosti česko-korejského přátelství Pektusan v Pchjongjangu
http://www.kldr.info/2019/04/19/projev-1-mistopredsedy-spolecnosti-cesko-korejskeho-pratelstvi-pektusan-v-pchjongjangu/

O nespravedlnosti západní falešné propagandy proti KLDR a činnosti České skupiny pro studium a uskutečnění myšlenky čučche, zaměřené na propagaci skutečnosti čučchejské Koreje
 
Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!! 
Jsem pro to, aby se bralo a bilo, dokud neberou moje a nemlati me?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  hrát do noty
Krátká odpověď: ne