Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Jay a Tichy Bob jsou bezkonkurencne nejlepsi postavicky, co se kdy ve filmu objevily. Jejich tvurce, vsemi zboznovany Kevin Smith, na ne bohuzel poprve zanevrel a nevclenil je do sveho posledniho dilka Jersey girl. Ale není všem dnům konec, neb i bratři v trávě dostanou svou další šanci. Na řadě je totiž poflakování v kristových letech v režii Mladých mužů za pultem, Randala a Danteho. Vivat Clerks 2!Anketa o nejoblibenej si film:
1. Mladi muzi za pultem - 43 bodu
2. Hledam Amy - 35
3. Dogma - 22
4. Jay a Tichej Bob vraci uder - 18
5. Flakaci - 17


Blog Kevina Smithe
Kevin Smith na IMDb

hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
R5 Zack and Miri Make a Porno vyšlo o pět dnů dříve, než bylo ohlášeno a za sebe musím dodat, že čím je Burtonův Ed Wood pro milovníky brakových filmů a jejich tvůrců, tím se ZaMMaP může stát pro milovníky "teensploitations". Žádný fanoušek View Askew Production by neměl být zklamán, protože film je především jeho velkou poctou.
 
silencer where no man has  エッチ
ahoj!
nejlepší je Mallrats a hned za nima Dogma (to do "aktuální" ankety)

jo, a taky bych navrhl anketu o nejlepší hlášku. u mě vede:

"Holy shit!! Motherfucking Yoda and shit!"

taky "Deja-fucking-Vu" z C2 neni marný ;)
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Asi každý fanda ví, že Smith chystá horor a komedii, ale věděli jste, že má vlastní "SModcast - http://www.quickstopentertainment.com/?p=3993?
 
Bobišák LRO LOR ROL RLO OLR  ORL
musim rict, ze druzi clerks se mi hodne libili - mozna i proto, ze jsem si dopredu rikal at se zbytecne netesim moc :) A kdyz zaznela v lochu veta tusim "Something never changes" nebo jak to bylo, tak jsem malem zatlacil slzu a odpustil tatu na plnej uvazek.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Na Mirečku je snad známý e-mail?

Dnes jsem zhlédnul ten celovečerní dokument k druhým Clerks, nazvaný Back to the well, a je v něm pokrytu snad úplně všechno, co by si člověk mohl přát: od rozsáhlých kapitol o psaní scénáře po obsazení a natáčení až k uvedení v Cannes a premiéry filmu. Sice se tam spousta záběrů z natáčení opakuje s videodeníky na stránkách filmu, na druhou stranu výskyt zajímavých informací je tam opravdu vysoký: např. na roli Becky se zvažovala i Bryce Dallas Howardová, které se opravdu líbili Clerks a Chasing Amy, ale nakonec odmítla, či Rachel Weiszová, videodeníky na hlavních stránkách filmu jsou pojmenovány "Train Wrecks" kvůli tomu, že fanoušci od pokračování očekávali jenom to nejhorší a jeden z Weinsteinů, mám dojem že Harvey, považoval druhé Clerks za nejlepší Smithův film vůbec.
 
Cival Fasten your seat belts. I´m back.  MovieZone
To si prave rikam, ze asi ne. preci u snubaku a muzikalovyho cisla by musela trochu povolit, no ne? Nechcete ji nekdo napsat slusnyho maila? :-)
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Dokoukala to vůbec do konce?
 
Cival Fasten your seat belts. I´m back.  MovieZone
Ona vali vsude. Na netu, v MFD, v Reflexu. Takovej ceskej Joel Siegel.
 
drinker Cums'n'Guns 
Není zač, překlep způsobený koukáním do novin a ne na klávesnici.
Za dinamický dík!
 
drinker Cums'n'Guns 
!!!
Onehdá se zase v MF předvedla Spáčilka:

Clerks: Mladí muži za pultem vedle něj (film Šarlotina pavučinka, pozn. red.) působí cynicky jako sériový vrah vedle anděla, což zdánlivě věstí pořádnou zábavu, jenže opak je pravdou. Komedie navazující na někdejší fanouškovský hit připomíná spíše rozhlasovou besídku dvou velice špatných herců a jejich kamarádů, vyznávajících humor typu "ty nacistická buzno, kokote, úchyle". Velice unavené dialogy bez situací, proti nimž je Tele Tele výbušný dinamycký velkofilm, stojí sotva za padesátník. A jestli platí výrok hrdinů, že 'Nuda je cesta ke droze', pak by muselo v závěru celé kino hučet."

Spáčilová, M., Tyto filmy raději zlevnit, 5. 2. 2007, MF DNES, příloha Kultura.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
puffy: Jj, nakonec jsem to přirovnal k South Parku a Boratovi, nic jiného mě nenapadlo. (Ten překlad ještě trochu hapruje, tak buďte shovívaví. :-))

"Najskôr odsek venovaný čitateľom neznalým univerza plného dialógov o komiksoch, sexe a filme (v tomto poradí). Ak vám dajme tomu taký South Park alebo Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa aj napriek množstvu fekálnych a pubertálnych fórov pripadajú ako inteligentné filmy o niečom, Clerks II: Muži za pultom sú presne pre vás. Pripadá vám nudná realita všedných dní zmiešaná so smrteľne zábavnou komiksovou nadsádzkou vtipná a boli by ste schopný smiať sa pri decentne naznačených scénach typu „súlož hrdinovej priateľkine s mŕtvolou, ktorú si nebohá ženská spletie so svojim priateľom, na záchode a potme“? Ak ste odpovedali áno, Clerks II: Muži za pultom sú presne pre vás. A teraz posledná zaťažkávacia skúška: najprv sa pozrite na „Stratenú scénu“ z prvých Clerks a potom sa zamyslite, či vám to video pripadalo vtipné a či vám nevadil prostý fakt, že ste nemali vôbec poňatie o tom, o čom sa tam tie postavy bavia a na čo odkazujú. Ak znela vaša odpoveď áno, Clerks II: Muži za pultom sú presne pre vás, a to aj keď vám pojem „svätý zhulenec“ nehovorí vôbec nič."
 
hobit: ak divak este nic nevidel od Smitha tak to sa poriadne popisat neda. Smith toci velmi specificke filmy, rovnako ako Tarantino alebo Woddy Allen. Proste divak musi vidiet aspon jeden film aby zistil, ci sa mu ten styl paci. Clerks II podla mna, je celkom slusna volba na zoznamenie sa so Smithovym stylom, kedze nie je potrebne vidiet prvy diel. Ak by som to velmi chcel k niecomu prirovnat, tak by som to prirovnal k humoru v South Park. Inteligentny humor, ktory ale obsahuje neskutocne velke mnozstvo neslusnych vyrazov a neboji sa rozoberat aj tie najchulostivejsie temy.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Ne-e, myslím to tak: jak popsat Smithův humor v Clerks II, aby dle toho čtenář-potenciální divák usoudil, zda-li je Smith pro něj, nebo ne?
Pokud to myslíš omezené na Smithovy filmy, tak asi "Amy". To je IMO nejpřístupnější Smithův film (když nepočítám neobvyklou Jersey Girl, která s Clerks nemá nic společného) - i když trochu něco jiného než Clerks.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Já osobně jsem si Clerks půjčoval jenom kvůli vypálení filmu s titulky, které jsou obstojné, abych si mohl výpalek přidat do výroční edice, na kterou čekám ze zahraničí. Osobně bych si českou verzi i přes hezké menu a otřesný dabing a ok titulky nekupoval za ty prachy... když "X-ková" verze je na Amazonu za 6 liber. :)
 
Bobišák LRO LOR ROL RLO OLR  ORL
takze radite nechat si sve reauthorovane DVD, kam jsem si nacpal cekse titulky??
 
ChewieDC What are the rules of attraction?  Rule no.1: There are no rules
Co si tak pamatuju, když běželi Clerks na ČT2 (kde jsem je vlastně viděl prvně), tak měly titulky dost boží.
 
hobit teplouš, který tomu nerozumí  betelgeuse je dialog
Ne, naopak - dabing jede dle titulků. :-) Ale je fakt, že titulky jsou mnohem věrnější originálu.
 
ChewieDC What are the rules of attraction?  Rule no.1: There are no rules
a titulky jsou tam doufám přepsaný dabing... :)