Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládežiPro lingvisty

Spravuje:

taskarReklamaVítám všechny milovníky ČEŠTINY a hlavně mistra Ždimeru,Tepese.JUDr. Juraje Jánošíka,Staré mazák,Polulinu Permanentu,krále Mrdku, Vernera_analistu atd..a jako uvítací text bych zvolil vyjímečný výrok mistra : cituji ... Je čas na shrnutí . Tepeš je čurák. Janošík je čurák. Sauron je čurák. Pražák je čurák. Mrdka je čurák.Starej mazák je čurák. Verner je čurák. Fagor je čurák. Biskup je čurák. Kosta je čurák!!!!!!!!!§§§ Akorát Polulina není čurák. To je PÍČA !!!!!!!!!!!!!!!!!§§ Vložil: Chozé Ždimera

Teda poviem vám, tie tichomorské ostrovčeky majú svoje čaro. Ale vidím, že Zahořany sú stále plné sračiek a hovien. A Polulina si v pokračujúcej demencii robí bábovičky z blata.
 
Polulina_Permanenta  
Sám seš menopauza, ty sklerotickej potrate, novýho psa má uplně jiná okouní krasavice.
Ty spermohlte ! Polulina je dávno v menopauze a ku šukání se již nemůže hodit, debile ... Ale říkala, že má na koitus nového psa. Takže asi tak.
Polulina_Permanenta  
Nemoh byste se, vy demente, naučit ňákej civilizovanej jazyk? Kdo si to má z tý vaší svahilštiny přebrat. Co jsou to hentý chrasty?
To si si zapol generátor náhodných príspevkov? Vidím, že Ti Tvoje riedke semeno šľahá na mozog a túžba po Poluline Ťa spaľuje. Tak si s ňou dohodni rande, olíž chrasty z kundy a budeš spokojný.
Verner_analista Verner, análista každým coulem   Verner, análista každým coulem
Na tvém místě bych sbíral kaštany starýmu Ždimerovy z trenek, protože je jasný, že se švestek nedožiješ ty krávo roztažená. JUDr. Jánošík brousí od jara lyže na chopok (2,024 m), ale kvůli koronaviru bačových ovcí ve výších nadmořských výškách mu nezbude než maximálně píchat hůlkama do krav v nižších polohách české kotliny, takže se má tvoje rozhozená píča na co těšit. Také by si měla starýmu Ždimerovi pomoci s hovnovýcucem obecní žumpy, protože takhle se na jaře dočkáte v domečku na hrázi další vánoční nadílky, ty píčo.
Polulina_Permanenta  
Máte to ňáký překombinovaný, vy hovne.
Verner_analista Verner, análista každým coulem   Verner, análista každým coulem
Vzhledem k Home office taranského ovcomrda JUDr. Jánošíka na oddělení pro vývoz Zahořanské obecní žumpy, tzv. sekretariátu je myslím celkem reálná naděje, že se Polulina stane žádanou a nejedna tatranská ovečka padne za obět touze JUDr. Jánošíka na získání 12 EUR na tzv. "orálok" s Polulinou. spočívající v nastavení vlastní nahé tváře rychle letící lopatě v zadnici Polulině, která to vyučtovává pod názvem Zahoransky anál.
Mrdka, to mám brať ako doporučenie, keďže sa Ti to tak páčilo? Chudák mačiatko.
kral_mrdka  
Janosik ty dylyno, vykur prdel koteti!
 
kral_mrdka  
Nezavid, ty dobytku! Kup si vlastniho at mas co sukat, a nemusis si honit nad Ovcackovo fotkou.
Z tvých slov je patrné, že máš zase nového psa, ty stará ludro ...
Nazvať 82 ročného syfilisom prelezeného Sandokana Kotlára s vrodenou vývinovou vadou "bujným milencom" - na tom jediné bujné je Tvoja fantázia, drahá Polulina.
Polulina_Permanenta  
Pravdu díš, osle ušatý, mne nikdo nešuká, já zažívám extatické milování s bujným milencem. O tom se vám všem, prošoupanejm kaďákům, může leda tak zdát.
kral_mrdka  
. . . . . . doufam ze si aspon berete rousky kdyz sukate ty kozy za teletnikem ,vy prasata! Akorat ta pica ji nepotrebuje, tu nesuka uz vubec nikdo!
 
Polulina_Permanenta  
Nikoli, já mám samože své opečovávané zoubky. To ty, ludro jedna zteřelá a zpuchřelá, máš klapačky po obecním pablbovi, kterýmu je vytáh z držky před pohřbem hrobník, protože se na tu tvou bezzubou tlamu už nemoh koukat.
Ty přestárlá a paralýzou zblblá děvko, máš pocit, že musí mít všichni umělý chrup jako ty ?
Polulina_Permanenta  
Zažijí leda tak organismy, když už se teda nějakým zázrakem zadaří a tobě se do úplně vožralý zfetlý vobecní mařky zadaří zasunout, to je potom zoo: syfl, chlamýdie, kapavka, genitální herpes atd.
Máš to zase pomýlené. Ja mám v žalúdku len delikatesy od modeliek, ktoré mi po tom, čo ich pomilujem a zažijú orgazmy, aké nikdy nezažili, navaria to najlepšie, čo dokážu. Cigánskej mrdke holduješ iba Ty.
Polulina_Permanenta  
No aspoň máš něco teplýho do žaludku, když polykáš.