Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Je noc, prave jste prisli domu plni nevsednich zazitku z (doufam ze) prijemne straveneho vecera, z koncertu, z kina, nebo z hospody, nebo odjinud, nebo jste se nehnuli z domova a treba jste docetli knizku nebo dokoukali nejaky hezky film v televizi (to zni jako pekna blbost, co?). Tak se o to sakra koukejte podelit s ostatnimi a nenechavejte si to pro sebe, holoto! :-)))

A pokud chcete velevazenemu okounstvu nabidnout svuj tip na vecerni zabavu, udelejte to zde :-)


vzpomínejme na něj v dobrémStrašně to lechtá - zkoušel jsem to v Thajsku, kde je to pomalu na každém rohu.

Poprvé jsem o tom slyšel v souvislosti s léčbou lupénky, někde v Turecku to bylo.
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí
No, do výlohy bych s tím také nešla. Já jsem byla v malém salonu, kde jsem byla v oddělené místnosti sama v soukromí.
Mne to prijde docela nechutny :( zvlast jak jsou s tim lidi vystaveny (videla jsem to jenom za vylohou na vaclavaku)
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí
Tahle byla relaxační s masáží. Na rybičkách jsem byla a jdu zase, je to fantastický zážitek. Z počátku je to strašně zvláštní, ale pak se pochopí, že Tě to nesežere a je to hrozně fajn.
Melly Duševní masochista, životní sólista,  nic pro citlivky.
Relaxační pedikúra?? S rybičkama? :-) (Ráda bych někdy vyzkoušela, sbírám odvahu/reference.)
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí
V sobotu jsme si k prvnímu výročí svatby nadělili spoustu zážitků. Začali jsme dopoledne relaxační pedikúrou, abychom celý den pěkně zvládli. Po poledni jsme se posilnili velmi zdařilým sushi v restauraci Fuong na Náměstí Míru, pak jsme se trochu prošli a jeli na vystoupení Hedvábná stezka Čínského národního cirkusu. Dojmy? Nedá se to popsat, to se musí vidět. Precizní vystoupení na hranici lidských možností, to, co se svými těly dokážou čínští akrobaté, je naprosto neuvěřitelné. Doporučuji příští rok jejich vystoupení nepromeškat.
http://cinsky-narodni-cirkus.cz/wp-content/uploads/cnc2012.jpg
Cirkus končil těsně před sedmou večer a měli jsme ještě chuť pokračovat v zábavě, jeli jsme se proto podívat na křest nového CD Noční hlídka skupiny Dick O'Brass v Paláci Akropolis. http://www.facebook.com/groups/121075920227/ Sice jsme až na poslední dvě skladby nestihli vystoupení předkapely ROC'HANN (http://rochann.m-arq.sk/), ale i tak nás stihli zaujmout a dáme si je do hledáčku.
Samotný koncert Dick O'Brass byl dechberoucí. Rozšíření o několik hostů katapultovalo jejich hudbu do výšin nedohledných a neuvěřitelná energie prostupovala každou buňkou posluchače a zanechávala tam nádherný prožitek. http://www.dickobrass.cz/main.htm