Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

:-P

C vs. C++ vs. Java vs. ObjectiveC vs. Perl vs. Pascal vs. Smalltalk vs. Asembler vs. Python vs. Ada vs. Bash vs. VisualBasic vs. ... vs. Whitespace (kdo to zná?) :-)

cmuq*
Sebekritika se cení!
 
píča tady zase votravuje; achjaj
 
To je rozvinutej fakt, že to .netový pseudo-céčko pro autisty toho po 19 letech vývoje umí tak polovinu co VB.NET.
o duvod vice pri instalaci dusledne dbat na nezaskrtavani checkboxu s prefixem VB
alexd Brzdi! BRZDI VOLE!!! 
Keep it Simple with Brainy Branches ... tak to prece musej bejt branche easy ne? :D
 
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Krasa je, ze moje reakce na ten citat dava smysl bez ohledu na to kdo to rekl.
To je citát z jejich hovnostránek (v obrázku s kabinou rakety).
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Git i svn jsou UPLNE ZDARMA, jak muze byt Perforce levnejsi?
Visual SourceSafe jsem používal na jednoduchý věci a byl jsem s nim zcela spokojenej.


Have more passion than pocket money? No problem. Start planning and versioning a hit game with the Perforce Indie Studio Pack.

Těšim se na další věci, který má pro svoje řitní otroky fousatej prazmrd přichystaný.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
no, evidentne jsi preskocil sourcesafe, jinak by te perforce nerozhodil.
Mormegil Už jste  přispěli?
If you use CVS, you can't do this, if you use... what do you use here? Perforce? ... Perforce. Eh ... I'm sorry. I'm sure it's better than CVS.
Donedávna jsem razil názor, že je úplně jedno, jaká verzovací systém se používá. SVN, Git, Hg... stejně tím člověk tráví tak 1 % času, takže vo nic nejde.
Ale musel jsem změnit názor, protože ve Warhorse se používá Perforce. TYVOLE TAKOVÁ SRAČKA! Jaký je vůbec smysl existence tohoto potratu?! Kvůli pětiminutové záležitosti musíte rozebrat celý traktor! Nebudu ani rozebírat, co je na Perforce koncepčně špatně, protože Perforce snad ani žádnou koncepci nemá. Debilní workspacy a streamy, branchování je tak těžkotonážní záležitost, že to nikdo nedělá... who cares. Ale jak je to totálně nestabilní, jak si dokážete jednou přerušenou operací rozbít celý workspace obsahující 60 GB dat a není žádná možnost jak to spravit! Wtf wtf wtf...
 
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
 
To sem vůbec netušil, vždycky jsem to deklaroval před cyklem.
S "31. Variables declared inside loops retain their value between iterations" jsem si nedávno užil moc pěkný WTF moment. Ošklivá past. Jinak vb.net je samozřejmě stále první volba. Fakt nesnáším úplně zbytečné lesy závorek, curly braces a středníků.
Mormegil Už jste  přispěli?
Jak jsme tady před čtvrt rokem končili těmi rozdíly mezi VB a C#… Tak teď vyšel An Exhausting List of Differences Between VB.NET & C#.
 
Tak je otázka, co vlastně chci v tom porovnání vidět. Můžou tam být stejné funkce, které se liší syntaxí (MustOverride vs abstract). Nebo věci z CLI, které se dají zapsat jen v jednom jazyce (unsafe kód a pointery). Nebo vyloženě syntaktické konstrukce jazyka, které nemají přímý ekvivalent (lokální statické proměnné, With, out).
Bohužel v něm z důvodu kompatibility zůstalo spoustu nedomrdků z VB6, který mě serou (ale nemusej se používat), například volání instančních metod statickym způsobem, tj. bez vytvoření instance třídy (pro okna Form). Projekt, kterej teď upravuju po někom je na těhlech sračkách založenej.
A právě takovýhle užitečný drobnosti dělaj VB lepším.