Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravují:

Lucifer,
Shigor,
LibReklamaCo jste zrovna přečetli / nebo zrovna čtete, žádné kilometrové referáty, ale krátká recenze by byla bezva!

ocs sine ira et studio  OCSite
Dopsal to Jafff a ono to docela je, (zdaleka nejen) podle mne je to velmi dobré zakončení série, a (snad diskutabilně v případě Grafomága, zcela jistě ve všech případech ostatních) daleko nejlepší Jafffova věc. Kdo nečtl a má rád Cestu Krve, doporučuji.

Noční klub není zlý, ale Cesta — podle mého subjektivního názoru, samozřejmě — je lepší, a to všechny tři díly, včetně toho Jafffova.

A mimochodem, na Rybě je klub na všechno :)

Jojo, to prohlásil, bohužel mě se CK zrovna líbí z jeho knih nejvíc.
Jo, prohlásil o CK, že je to nepodarek a že na to dlabe. Někdo jiný třetí díl dopsal, ale není to ono. Noční klub je OK celý.
ocs sine ira et studio  OCSite
(Mně to přišlo jako nepříliš stravitelný pejskokočičkodort nejpozději někde od Alfréda Velikého, ne-li už kapku dříve. Že se to progresivně zhoršuje a ke konci už je to zhola neúnosné, wtz. CK je zjevně otevřená pro nejméně jeden další díl, podle mne úmyslně a později si to rozmyslel, ale v tom se mohu, samozřejmě, mýlit.)
Já včera zrovna dočetl opět Mistra, tu tetralogii s Patejlem. Už jsem to četl několikrát, ale občas si dám opáčko, hlavně když někam dál letím, s Kulhánkem cesta dobře ubíhá. Anyway, první tři knihy pěkné, čtivé. Ale ta čtvrtá je fakt zmatené peklo. Jako by nevěděl, jak to ukončit, tak začal pejskokočičkodort s oponou, padesáti časovými paradoxy, alternativními budoucnostmi, zmatenými novými postavami... Škoda. On ty závěry asi fakt neumí (Cesta krve).